B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+6
Twin
Jorgovan
mallena
Vanja
Branka
irenak
10 posters

    Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!??

    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Empty Re: Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!??

    Postaj by Twin pon tra 07, 2014 11:38 am

    Naušnice ako si kod (malog)privatnika onda razumijem iako ne opravadavam...sad me zanima samo jesi li ti ikada pitala ili si, kao velika većina, u strahu uopće i pitati za tako nešto. jasno mi je da postoje poslovi čija priroda je takva da ne omogućava rad s pola radnog vremena, ali tada je zakon ptredvidio isto izlazak u susret majci pa se može prerasporediti na neke druge poslove...no to ovisi zaista o volji poslodavca i nije zakonom obvezujuće. možda ti može suprug koristiti to pravo? znaš li da ako otac koristi roditeljski dopust (6 mjeseci u cijelosti) ima pravo na dva dodatna mjeseca roditeljskog?
    Nausnica
    Nausnica
    novak
    novak


    Broj postova : 63
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Empty Re: Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!??

    Postaj by Nausnica pon tra 07, 2014 6:37 pm

    Ah, Twin. Ne, ne radim kod privatnika, to i je najgore, i začuđujuće. znam da su dvije djelatnice probale tako nešto , a naš zajednički Nadredjeni (žena!), javno je ismijala, i odbacila takve sulude ideje. i ogovarala uopće pokušaje , tih majki da se ostvari neko njihovo pravo.
    Ne znm što ti reć.
    Istina je da sam ja u strahu. To je točno.
    Muž radi u inozemstvu, pa ni on nema nikakve porodiljne, jer ima drugi poslovni ritam
    Nausnica
    Nausnica
    novak
    novak


    Broj postova : 63
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Empty Re: Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!??

    Postaj by Nausnica pon tra 07, 2014 6:41 pm

    Moj posao je takav, da ga se s pol radnog vremena radi, onda valjda poslodavac se mora prilagoditi , i to se njima ne pada na pamet.
    A raspored na druge poslove, Nemre...
    Samo taj jedan jedini, heh
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Empty Re: Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!??

    Postaj by Twin pon tra 07, 2014 7:13 pm

    a joj, što da kažem, žao mi je. možda bi i moglo, da ima volje nadređenih, ali kad nema ni volje, onda nema smisla. nažalost, danas je takva situacija da se mnogi mire s njom ne bi li sačuvali posao kojeg imaju. samo još da saznam di radiš....pa bih se i ja malo ljutila na njih...
    vrabec te dal
    vrabec te dal
    novak
    novak


    Broj postova : 86
    Proud to be : mama blizanaca

    Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Empty Re: Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!??

    Postaj by vrabec te dal pet lis 31, 2014 3:40 pm

    jel na to imaju pravo mame koje su nezaposlene
    jer mi se izgleda firma gasi. a ja još imam porodiljnog od 2 djece

    Sponsored content


    Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!?? - Page 2 Empty Re: Rodiljna naknada iskoristiva do 8 godine djetetovog života!!??

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet svi 02, 2024 4:48 am.