B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



      Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete

      avatar
      zana
      novak
      novak


      Broj postova : 2
      Proud to be : mama blizanaca

      Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete Empty Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete

      Postaj by zana uto sij 13, 2015 9:27 pm

      Bog svima, evo ja sam iskoristila tri godine dopusta za svoje blizance i za par dana idem na posao, a oni u vrtić.Ovo mi je bilo najljepše razdoblje u životu,zaista sam uživala u njihovom odrastanju.Htjela bi na ovom forumu postaviti pitanje vezana za prava na porodiljni, odnosno roditeljski dopust i ukazati na nepravilnosti u njima.Ne radi sebe,jer sam ja s tim završila, ali zbog budućih mama blizanaca da.Naime,radi se o tome da kada blizance dobijete u trećoj(kao ja), četvrtoj...trudnoći, prava koja ostvarujete su ista kao i da su vam prvi ili drugi porod pa blizanci , znači 3 godine, svoju plaću prvih 6mj., do godine maksimalno 2500, a onda 1663 kune do treće god. Netko će reći O.K. Međutim, kad u trećoj trudnoći rodite jedno dijete, pa nakon nekog vremena četvrto onda dobijete 6 godina dopusta i 6 godina po 1663 kune( za svako dijete 3g. i 1663).Znači gotovo dok ne krenu u školu, pa kako kome odgovara nek koristi.Prvi porodiljni se zamrzne,koristi drugi i onda nastavi koristiti prvi stečeni.Kad sam pitala na Zdravstvenom kako je to moguće, rekli su mi da se samo uzima u obzir broj poroda, a ne broj djece koji ste dobili.Tako bi bilo i da su trojke, ...Na kraju krajeva, i porod sa blizancima nije baš u punom smislu jedan?!Ovo pišem s ciljem da ako netko od vas ima neku mogućnost predlaganja nekoj udruzi ili višim institucijama da se ovaj zakon razmotri i promjeni , jer zaista smatram da nije u redu. psujem

        Sada je: pet tra 26, 2024 8:03 pm.