B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+32
lelabm
jele blond
I&S
mimi mirna
miki
matilda
doubleeć
Davorka
cicibela
Bambi
Sonja
didi
kruna
igordana
let tri
sanjakrk
Kapric
Pika
pčelica maja
Oceana
MirtaOs
Aleksandra
Branka
Ana
maksi
tani
Romi
irenak
Arte_twins
Marija
Twin
Vanja
36 posters

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    maksi
    maksi
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5193
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by maksi pet sij 22, 2010 8:32 pm

    Mi smo sve iskoristili. Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 33288
    I čekali mjesec dana!
    cicibela
    cicibela
    domaći
    domaći


    Broj postova : 864

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by cicibela pet sij 22, 2010 11:00 pm

    Mi smo isto čekali mjesec dana i taman za _Božić stigao poklon.
    Paket je odličan, nešto koristimo, nešto poklonili da i drugi malo guštaju jer poprilično lovice i ovi s jednim bebaćem ostave barba Hippu .
    igordana
    igordana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1078
    Lokacija : Zagreb

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by igordana čet sij 28, 2010 1:37 pm

    Dal netko zna da li hipp daruje i blizance u Bosni? I ako da, gdje se može poslati zahtjev?
    igordana
    igordana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1078
    Lokacija : Zagreb

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by igordana pet sij 29, 2010 4:45 pm

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 337508
    Romi
    Romi
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2000
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Romi pet sij 29, 2010 4:52 pm

    igordana je napisao/la:Dal netko zna da li hipp daruje i blizance u Bosni? I ako da, gdje se može poslati zahtjev?

    Probaj ih upitati na adresi: www.hipp.hr/savjetovaliste Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 889846
    igordana
    igordana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1078
    Lokacija : Zagreb

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by igordana pet sij 29, 2010 7:18 pm

    thnx...postavila pitanje...čekam odgovor
    Davorka
    Davorka
    novak
    novak


    Broj postova : 62

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Davorka sri tra 14, 2010 1:56 pm

    Neznam da li je ovo pravo mjesto ali imam jednu molbu vezanu uz temu o nagrađivanju hipp-moja prijateljica je prije tri mjeseca rodila blizance i počela je koristiti hippove proizvode tj adaptirano .mlijeko a kako u tom paketu nema baš puno za njezine potrebe molila bi one kojima nisu potrebni svi potrebni proizvodi pa da libi bili voljni darovati ovoj mladoj obitelji -situacija je teška a kako je majka nezaposlena mogu si misliti koliko bi im značili dobre duše koje bi dale ono što im nije potrebno.PONUDE MOLIM NA PP pa oko detaljnjih informacija se možemo dogovoriti dalje.Puno hvala!Naravno i sama sam majka blizanaca koji su već stari 18 mjeseci i mi smo bili oduševljeni Hippovim paketom,nama ovo adaptirano mlijeko nije bili potrebno pa smo darovali u bolnicu kao i neke kašice koje im nisu odgovarale a uvijek se nađe kome je potrebo,nadam se da će tako biti i sad...
    avatar
    Oceana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 792

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Oceana sri tra 14, 2010 2:53 pm

    ja sam proslijeđivala svoje dijelove hipp paketa a budući da dojim i ne koristim adaptirana mlijeka htjela sam i ta adaptirana dati no u paketima nije došlo adaptirano mlijeko. ne znam kako je drugima ali meni u paketu nije toga bilo.
    avatar
    didi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 507
    Lokacija : kaštel stari
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by didi sri tra 14, 2010 3:37 pm

    žao mi je mi smo svoje potrošili,mislim da mlijeko ne dolazi u paketu ako ne napišeš da je potrebno
    avatar
    doubleeć
    akter
    akter


    Broj postova : 413
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by doubleeć čet tra 15, 2010 9:22 pm

    Bok, da li ta akcija jos traje? Mi isto dojimo al imam kome proslijediti p sam mislila... Trazila sam po njihovoj stranici ali jisam nista nasla; koja je procedura??
    avatar
    Oceana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 792

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Oceana čet tra 15, 2010 9:46 pm

    double...pogledaj stranice prije, negdje smo napisale adresu njihovu na koju pošalješ rodne listove djece i neko pismo, ono gdje napišeš kako si pročitala za njihovo darivanje blizanaca bla bla...i nakon 3-4tj dođu ti 2 paketa doma....
    avatar
    doubleeć
    akter
    akter


    Broj postova : 413
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by doubleeć pet tra 16, 2010 12:16 pm

    Super, hvala ti, bas cu potraziti!
    matilda
    matilda
    akter
    akter


    Broj postova : 368
    Lokacija : METKOVIĆ
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by matilda sri svi 05, 2010 7:27 pm

    cure zanima me ako napišem da samo dojim blizance da li će mi umjesto adaptiranog mlijeka doći neke druge stvari kojima će nadopuniti paket umjesto adaptiranog mlijeka?
    ili je pametnije da napišen da koristim adaptirano mlijeko?
    naime koristim ga ali ne njihovo jer mojim bebačima ne odgovara.
    pozdrav i puno hvala
    miki
    miki
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3827
    Lokacija : Mlini
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by miki sri svi 05, 2010 8:29 pm

    koliko ja znam ne moras uzeti taj početni paket nego sljedeci koji ide kašice i prva dohrana to ce ti vrijediti sigurno a mlijeko ti mogu poslati samo njihovo ne ono koje koristiš
    mimi mirna
    mimi mirna
    akter
    akter


    Broj postova : 178
    Lokacija : osijek
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by mimi mirna pet svi 07, 2010 12:37 am

    najbolje ti je nazvati ih na njihov info telefon
    ja sam ih zvala i cura je bila super ljubazna i sve mi objasnila
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by I&S pet svi 07, 2010 10:15 am

    ja nisam ništa zvala ni ništa pisala osim adrese....poslala sam kopije rodnih listova i na poleđini napisala adresu....
    i stigla mi dva paketa.... u jednom kašice i sokići u drugom kozmetika i još neke sitnice.....
    nisam imala nikakve posebne zahtjeve, niti sam im govorila što trošim i što bi htjela, a mlijeko mi uopće nisu poslali (ionako ne koristim)
    matilda
    matilda
    akter
    akter


    Broj postova : 368
    Lokacija : METKOVIĆ
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by matilda sub svi 08, 2010 12:39 pm

    hvala! Smile
    jele blond
    jele blond
    novak
    novak


    Broj postova : 6

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by jele blond sub lis 30, 2010 3:25 pm

    Ajme! Ovo još vrijedi! Ja poslala i očekivala nekakve reklamne uzorke... a kad tamooooooo!!!
    Pune dvije ogromne kutije!!!
    Zbilja su se isprsili! :-)
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by I&S ned lis 31, 2010 12:47 pm

    eto vidiš......nadam se da ih neće uhvatiti recesija Smile
    lelabm
    lelabm
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by lelabm uto srp 24, 2012 5:37 pm

    jel ovo jos daju jer ja ne nadjem na njihovoj stranici nista?
    mala-kate
    mala-kate
    akter
    akter


    Broj postova : 256
    Lokacija : Sveta Nedjelja
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by mala-kate pet kol 31, 2012 6:48 pm

    Zanima me isto sto i forumasicu iznad?
    TOMISLAVA
    TOMISLAVA
    novak
    novak


    Broj postova : 25
    Lokacija : na pola puta

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by TOMISLAVA pon lis 22, 2012 12:08 pm

    Daju daju, posaljete rodne listove beba i podatke roditelja na njihovu adresu i za mjesec dana dolaze dva paketa Smile
    DINA 1406
    DINA 1406
    novak
    novak


    Broj postova : 61
    Lokacija : Osijek
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by DINA 1406 uto lis 23, 2012 3:18 pm

    Onda ćemo i mi slat kada se curke rode
    avatar
    moni:-)
    novak
    novak


    Broj postova : 9

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by moni:-) uto lis 23, 2012 10:28 pm

    Vrijedi i mi dobili prije 20tak dana i stvaarno svake pohvale:))
    DINA 1406
    DINA 1406
    novak
    novak


    Broj postova : 61
    Lokacija : Osijek
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by DINA 1406 uto lis 23, 2012 10:38 pm

    još samo pitanje.

    Dal kopije rodnih listova ili treba original?

    Sponsored content


    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 3 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet svi 17, 2024 11:15 am.