B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+32
lelabm
jele blond
I&S
mimi mirna
miki
matilda
doubleeć
Davorka
cicibela
Bambi
Sonja
didi
kruna
igordana
let tri
sanjakrk
Kapric
Pika
pčelica maja
Oceana
MirtaOs
Aleksandra
Branka
Ana
maksi
tani
Romi
irenak
Arte_twins
Marija
Twin
Vanja
36 posters

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Aleksandra uto stu 17, 2009 1:55 pm

    Ako baš ne trebate AD možete naznačiti no i ako vam pošalju uvjek ima tu mama kojim aće dobro doći pa lako proslijedite duplićima kojima treba.
    hippu svaka čast, več godinama su prijatelji blizanaca. ( Pročitajte novi M&B Wink )
    Pika
    Pika
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3591

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Pika uto stu 17, 2009 10:27 pm

    ja sam čak bila dobila i 2 navlake za kinderbet, izuzetno dobre (taman mi je to tada od opreme još falilo).. proslijedila I&S Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 889846

    al smo im kasnije itekako napravili prometa, ostavljali smo na moru (gdje nisam imala nikakvog eko-voća ni povrća) i po 1000 kn mjesečno, i više...
    Pika
    Pika
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3591

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Pika uto stu 17, 2009 10:34 pm

    inače, i nuk ima skladište u Zg negdje na potezu Radnička cesta-novi most i daju dobar popust za mame blizanaca (a izbor u skladištu je mrak), pa tko može osobno doći (ili se dogovoriti mailom) super je, znatno se uštedi. (to mi je bila i dobra ideja za poklon kad su se cure već bile rodile, kad me tko pitao što nam još treba za bebe, ja bi mu rekla 10 dudica, ta i ta rupica... Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 889846 )
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Aleksandra uto stu 17, 2009 10:44 pm

    Za Nuk i humanu - Euroalba vrijedi sljedeće

    "Za ostvariti kod nas permanentni popust na Humana proizvode od
    30% i jednokratni NUK popust, također od 30%, potrebno je predočiti izvode
    iz matične knjige rođenih (rodni list ili koji drugi dokument) blizanaca.
    Jednako vrijedi i za kupovinu u našem web shopu."
    avatar
    Kapric
    akter
    akter


    Broj postova : 148

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Kapric sri stu 18, 2009 2:52 am

    Evo, i mi smo se napokon javili Hippu. Koliko obično treba da paketić stigne?
    sanjakrk
    sanjakrk
    akter
    akter


    Broj postova : 111
    Lokacija : krk
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by sanjakrk sri stu 18, 2009 10:38 am

    evo i ja sam jučer zvala rekli su mi negdje krajem 12mjeseca ako sad pošaljem
    avatar
    Kapric
    akter
    akter


    Broj postova : 148

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Kapric sri stu 18, 2009 10:58 am

    Taman da nam poklončić stigne za Božić Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 207922
    let tri
    let tri
    domaći
    domaći


    Broj postova : 818
    Lokacija : Matulji
    Proud to be : mama trojkica

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by let tri sri stu 18, 2009 2:29 pm

    Smo da se nadovežem na Aleksandru - ako se kod Euroalbe naruči robe u vrijednosti preko mislim 200 kuna (treba još provjeriti sa njima kad ih se nazove), poštarinu plaćaju oni.
    avatar
    Oceana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 792

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Oceana sri stu 18, 2009 11:47 pm

    ma cure super...hvala na informacijama...ja ću onda poslati rodne listove ovaj tjedan...moram još samo naći tu adresu...koliko korisnih informacija.....a kada mi paket stigne ako tko hoće to AD mlijeko neka samo kaže
    avatar
    Oceana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 792

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Oceana čet stu 19, 2009 12:16 am

    kapric daj pliz napiši mi (može i pp) adresu na koju moram poslati listove......hvala
    avatar
    Kapric
    akter
    akter


    Broj postova : 148

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Kapric čet stu 19, 2009 12:51 am

    Pa pretpostavljam da to nije tajni podatak:

    Vivera d.o.o.
    Hipp Marketing - za blizance
    XIII Podbrežje 26
    10020 Zagreb
    avatar
    Oceana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 792

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Oceana čet stu 19, 2009 12:55 am

    hvala kapric.... Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 207922
    igordana
    igordana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1078
    Lokacija : Zagreb

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by igordana uto pro 22, 2009 9:54 pm

    Jučer nam stigla dva velika paketa od Hippa...super je...jedino kaj smo dobili i neke kašice kaj se zamute sa vodom kojima rok izlazi u 3 mj???, a moje će cure u to vrijeme tek počet sa dohranom tak da nema baš neke šanse da mi papaju...
    avatar
    Kapric
    akter
    akter


    Broj postova : 148

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Kapric uto pro 22, 2009 10:37 pm

    I nama je jučer stigao paket, hvala Hippu! Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 6747

    Nama je problem što smo dobili gomilu Hipp 1, a mi smo prešli na dvojku i već klopamo kašice naveliko. Igordana, hoćeš se mijenjati, koristi li vam Hipp 1?
    kruna
    kruna
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1380
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by kruna sri pro 23, 2009 12:36 pm

    Nama su isto stigla 2 paketa u ponedjeljak. Stavili su sve što koristimo trenutno. Zaista su super!
    Poslala sam im i zahvalu mailom. Smile
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Twin pet pro 25, 2009 12:31 am

    Igordana ček pa cure će imat prek 7,5 mj u 3. mj! papt će ti one to. ako je isto dobili ste Peach apricot kašicu. moji su se davili u tome.
    igordana
    igordana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1078
    Lokacija : Zagreb

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by igordana pet pro 25, 2009 7:18 pm

    Twin - Na kašici piše MILK PAP, FINE FRUITS. Kombinacija kruške, banane, marelice i jabuke, ekstrakt naranče..., sadrži gluten. Da, one će taman napunit 7mj kad je istek roka (05.03. istiće) - to bi značilo da imaju mj dana za pojesti to. Samo kaj sam ja mislila školski polako uvoditi namirnice - ne znam ustvari ni kak to još ide, navodno jedna nova namirnica svakih 5-6 dana? Shodno tome pretpostavila sam da nećemo doći do ove kašice prije isteka roka. Žao bi mi bilo da propadne.
    kruna
    kruna
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1380
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by kruna ned pro 27, 2009 12:11 am

    Dovoljno ti je tri dana za svaku novu namirnicu, da se vidi ima li reakcije. Neki uvode i po dvije odjednom, ali ja se držala jedne. Smile
    avatar
    didi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 507
    Lokacija : kaštel stari
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by didi čet sij 14, 2010 6:15 pm

    koliko ste čekali na hipov paket Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 207922
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Sonja čet sij 14, 2010 6:18 pm

    ne sjećam se više, ali ako je prošlo više od 2-3 tjedna, kontaktiraj ih Wink
    Bambi
    Bambi
    akter
    akter


    Broj postova : 338

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Bambi čet sij 14, 2010 6:21 pm

    Ja sam čekala mjesec dana. Tamo mi radi bivša kolegica koja je rekla da u principu čekaju dok se nekoliko zahtjeva skupi i šalju nekoliko paketa zajedno.
    avatar
    Oceana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 792

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Oceana čet sij 14, 2010 7:19 pm

    ja na kraju nisam ni slala...mlijeko adaptirano ne piju, za kašice nisu materijal jer ja sve sama djeci radim.....
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Aleksandra čet sij 14, 2010 9:15 pm

    Još uvjek možeš poslati i pokloniti nekome ko bi to iskoristio. Nikad nije viška.
    kruna
    kruna
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1380
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by kruna čet sij 14, 2010 9:39 pm

    Meni ni nisu slali adaptirano mlijeko, nego kašice, sokove i dječju kozmetiku. Ono što ne koristimo poklonili smo drugima. Smile
    kruna
    kruna
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1380
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by kruna čet sij 14, 2010 9:39 pm

    i da, čekali smo sigurno mjesec dana. Smile

    Sponsored content


    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari - Page 2 Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet svi 17, 2024 3:09 pm.