B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+16
mimi mirna
Adriana
miki
tanja b&k
Twin
I&S
mallena
katarina-
zeljka
zaklina
dancika
Nausnica
niksi
kruna
Aleksandra
lelabm
20 posters

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Nausnica
    Nausnica
    novak
    novak


    Broj postova : 63
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by Nausnica čet srp 26, 2012 4:46 pm

    Da, opet kažem, hvala na razgovoru svima. Mislim da je psihološki faktor ovdje presudan, a ne drugo. To da u startu mislim kako sam POTPUNO SAMA nekoliko mjeseci s bebama. To stvara paniku.
    mislim da kad bi meni bar netko bio doma od mojih, pa makar i na drugom kraju grada, da IMAM OSJEĆAJ da mi može uletit, ne bih se uopće dvoumila.Mislim da onda nikad ni ne bi pitala pomoć, al samo da ZNAM da je netko tu. A makar i po noći,nije bitno.
    Sve se u konačnici ssvodi na to da nemam vjere u sebe. Mislim da je u tome kvaka 22.

    lelabm
    lelabm
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by lelabm čet srp 26, 2012 6:34 pm

    hvala vam na informacijama znala sam samo ovo za dm Smile meni termin u 12 mj imam fore ali bar da znam gdje i sto mogu poslati...Ja kad rodim imat cu pomoc od mog muza samo i sina koji ima 8g Smile...Svekrva o njoj uopce necu da pricam jer od nje nikakva korist a moja mama sretnija sam kad je dalje od mene Smile moj sin ode kod nje rijetko dode kod nas nije da nece pomoci hoce ali onda samo brunda ....snaci cemo se nekako boze dragi nisam jedina malo me je stah ali kad razmislim pa i sa prvim sam sve sama sa muzem prosla pa cu tako i sada,malo teze ali ce ipak ici.Cure jel imate hipovu adresu da si ovo zapisem u rokovnik da ne zaboravim:D Nekom ispadne smijesno kad kazem da zapisujem moram jer zaboravim a odlucila sam to sa prvim sinom zapisivati kntrole i sve najbitnije u rokovnih i na plocu staviti papiric inace prodje baba s kolacima....
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by I&S pet srp 27, 2012 6:06 pm

    daj si proguglaj adresu na googleu
    Anonymous
    Gost
    Gost


    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by Gost sub srp 28, 2012 1:38 pm



    Zagreb, XIII Podbrežje 26
    tel: +38516593796

    Hipp savjetovalište:

    XIII Podbrežje 26, 10020 Zagreb
    tel:+3851 6593-796
    Besplatni telefon:0800 31 31 33
    lelabm
    lelabm
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by lelabm pet kol 03, 2012 3:41 pm

    tnx...jao mame mene jako kicma boliii ja vise ne znam sto cu doljnji dio me ubija kicme Sad
    avatar
    twins1
    novak
    novak


    Broj postova : 12
    Lokacija : zadar

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by twins1 uto kol 07, 2012 5:00 pm

    pozdrav od mame koja je nedavno dobila dvi preslatke lutkice,teu i lanu val zanima me,dali hipp još uvijek poklanja pakete za blizance i šta trebam napravit?hvala
    Anonymous
    Gost
    Gost


    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by Gost uto kol 07, 2012 5:12 pm

    twins1..pozdrav za tebe i tvoje curice..cestitam ..mislim da upravo u ovoj temi neko pisao hipp-u ..a ima i zasebna tema o tome...cure iz hr kazu da daju i sad , a trebas poslati rodne listove ...adresu sam ja negdje tu stavila ..a ako ne nades , google je tu Smile
    avatar
    twins1
    novak
    novak


    Broj postova : 12
    Lokacija : zadar

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by twins1 uto kol 07, 2012 5:22 pm

    hvala melina...poslala sam ja njima te rodne listove,neki dan sam dobila radosnicu,pa me zanima da li će i paket stići ili je to samo radosnica?
    mah
    Anonymous
    Gost
    Gost


    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by Gost uto kol 07, 2012 5:33 pm

    hoce, ne brini
    avatar
    twins1
    novak
    novak


    Broj postova : 12
    Lokacija : zadar

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by twins1 uto kol 07, 2012 5:48 pm

    hvala melina... mah
    lelabm
    lelabm
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by lelabm uto kol 07, 2012 5:55 pm

    hello mame ja dosla sa kontrole 23+1 sam i otvorena sam jedan prst jel netkom bilo slicno?
    Anonymous
    Gost
    Gost


    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by Gost uto kol 07, 2012 6:11 pm

    Kod mene u 31.sedmici je bilo to da sam otvorena 2 cm...morala sam na ,,Ginipral,, i strogo mirovanje...izdrzali smo do 36.ravnih.
    Pa sta je ginekolog rekao??
    lelabm
    lelabm
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by lelabm čet kol 09, 2012 9:35 pm

    nista da mirujem i da dodem 4.9 pa cu ici na dva tri dana u bolnicu na neke pretrage normalne i to je to...ako slucajno mi ne bude ok da se javim
    Nausnica
    Nausnica
    novak
    novak


    Broj postova : 63
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by Nausnica pet kol 17, 2012 9:32 am

    ja sam bila otvorena 2 i pol cm. Slali me u bolnicu radi možebitne cerklaže (mislim da se tako kaže). Za to moraš ne imati bakterije, pa ti uzmu bris na analizu.
    Ipka zaključili da ne treba. Samo sam morala mirovat. Mislim da sam bila kraj 6 mjeseca trudnoće.
    Sve bilo ok. Rodila prirodno u 37 tjedan. Bez svega toga gore. Čak sam i pred kraj skakala na pilatesici. Da se otvorim roll
    Nausnica
    Nausnica
    novak
    novak


    Broj postova : 63
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by Nausnica pet kol 17, 2012 9:34 am

    itanjce. moje cure imaju 4 mj. već 2 mj spavaju cijelu noć. od 22 h do 7, 8 ujutro.
    od noćas , kaos!
    jedna tražila jest u 1.30 h noću.
    Druga u 5 h noću.

    Šta je sad pak to-. mislila sam da smo to riješili
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by I&S pet kol 17, 2012 11:12 am

    možda ti je skok u razvoju.....iako moji spavaju od svojih 1-2mj cijelu noć i nismo imali naknano buđenja....(1-2 puta u mjesecu su se znali nekaj probuditi po noći ali nije mi uopće palo na pamet nudit im klopu scratch )
    avatar
    zeljka85
    novak
    novak


    Broj postova : 11

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by zeljka85 pet kol 17, 2012 11:37 am

    Cure,POMOć .... imam pitanje, kada ste vi prvu put osjetile svoje bebe i kakav je to bio osjecaj. Mene je jučer dok sam zijevala nešto probolo u djelu trbuha bas gdje se nalazi jedna beba i uplašila sam se jako .... kako ste vi osjetile prvi put svoje bebe?? Trenutno sam u 17. tjednu trudnoce.....
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by zaklina pet kol 17, 2012 12:10 pm

    Ne sjecam se uopce, sorry!
    Ako te jos boli; odi na hitnu!
    Ako se bojis zbog bilo cega; odi na hitnu, bar da te smire
    Ako ih pocnes cesce osjecati; radujte se zajedno Smile
    avatar
    zeljka85
    novak
    novak


    Broj postova : 11

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by zeljka85 pet kol 17, 2012 12:16 pm

    alllo ... ma nije da me nakon toga bila sta boli .... tada me je bocnulo i to e to ... dali je moguce da je to bi udarac bebe ili da se beeba okrenula?? Mislim dda nesto nije ok da bi i dalje osjecala neke bolove
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by I&S pet kol 17, 2012 1:25 pm

    ja sam negdje sa 18tj.... ali koliko se ja sjećam n ije bilo bolno.... više ko neko škakljanje
    Nausnica
    Nausnica
    novak
    novak


    Broj postova : 63
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by Nausnica pet kol 17, 2012 6:24 pm

    ja sam prvi put osjetila nekakvo škakljanje. Samo to, nije bilo boli, nego kao treperenje nekakvo. Al ne sjećam se koji tjedan
    avatar
    zeljka85
    novak
    novak


    Broj postova : 11

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by zeljka85 pet kol 17, 2012 6:29 pm

    ja nemam pojma sta se to moglo dogoditi. Moji kazu da je moguce da se bebea okrenula ... nemam pojma ali nakon tog "uboda" vise me nista nije bilo ....
    lelabm
    lelabm
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Proud to be : mama blizanaca

    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by lelabm ned kol 19, 2012 2:50 pm

    dole ti se siri sve moguce da je to,meni je isto tako znalo doc bolilo me nenormalno onda mir pa opt boli...ja pitala ginica kaz da se sve siri i priprema se za bebe tijelo tako da mislim da nemas zasto brinuti.Ja polako u 25tj idem meni je sve super samo dva dana osjecam neku slabost od ovih vrucina a bebe imaju party dan noc pitam se nekada dali uopce spavaju roll

    Sponsored content


    pozdrav svima od mame koja ce imati blizance - Page 5 Empty Re: pozdrav svima od mame koja ce imati blizance

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet svi 10, 2024 4:43 am.