B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    Dohrana - Page 7 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    Dohrana - Page 7 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    Dohrana - Page 7 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    Dohrana - Page 7 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    Dohrana - Page 7 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    Dohrana - Page 7 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    Dohrana - Page 7 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    Dohrana - Page 7 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    Dohrana - Page 7 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    Dohrana - Page 7 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +14
    ines13
    misek
    Ko bi reko
    traxxy
    Maslina
    MalaDo
    Xen@
    mallena
    I&S
    Mirna15
    maksi
    Marushka
    Twin
    Nikmi
    18 posters

      Dohrana

      Nikmi
      Nikmi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 587
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Nikmi sub kol 20, 2011 5:22 pm

      Kupila već medaljone od buta (cijena je isto 100 kn, a već narezano na taman komadiće), jučer sam im skuhala juhicu i fino su papali Smile
      Samo kaj mi je jučer popodne i navečer M imao jako čudnu stolicu, pa ne znam jel od toga ili nešt drugo. Danas im nisam dala teletinu i nije se ponovilo. Mislila sam mu dati prolife ak se nastavi.
      dragoness
      dragoness
      novak
      novak


      Broj postova : 25
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by dragoness sub kol 20, 2011 7:10 pm

      moram priznati da me već pomalo glava boli od ove dohrane a nisam ni došla još do iste. ali štreberski čitam, skupljam informacije, pokušavam odvagati ko je u ovoj priči uopće normalan (ovo se odnosi na masu kontradiktornih informacija na sve strane) i definitivno nemam ni najmanju ideju kako i kada početi. s čim još manje.

      al sve se nadam da su i zbunjenijima djeca preživjela to razdoblje, pa će valjda i moja roll

      dakle - konkretno pitanje imam - da li vrtiti namirnice u početku po 3, 5 ili 7 dana ? da li se može davati voće jedan ciklu, pa onda povrće drugi ili bi se trebalo prvo izvrtiti voće, pa povrće, ili ?

      moji jedu sada hipp 1, a hippove kašice su sa prijelaznim mlijekom, bar tako piše na kutiji. to im valjda ne bi trebalo smetati ?

      sorry što sam ovako zbrda-zdola, ali glava me stvarno već stišće od viška informacija koje se dave jedna u drugoj nakon par sati na netu. ill
      Nikmi
      Nikmi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 587
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Nikmi sub kol 20, 2011 9:45 pm

      Mogu ti reći kako sam ja to radila, ne ulazim u to da li je to ispravno, al eto djeca su mi živa i zdrava i jedu sve kaj im dam Smile

      Mi smo počeli sa 4,5 mjeseca, krenula sam sa kruškom i jabukom odjednom, to su mrljili tri dana, dodala sam mrkvicu, nakon par dana dana rižine pahuljice da im bude ipak zasitnije. I tako smo isprobavali razno voće i žitarice istovremeno. Novu namirnicu držim tri dana. Kada smo u potpunosti usvojili doručak, krenuli smo na ručak tj.na povrče i žitarice po istom principu kao i doručak. Kada smo usvojili ručak, krenuli sa večerom i na kraju užina. Nisu napunili 7 mjeseci kada smo zamjenili sve obroke. Bočica im je još po noći i prva jutarnja, al tu jutarnju ćemo polako izbaciti jer mi neće baš jesti. Možeš im davati hipove kašice, iskreno nisam nikad ni obraćala pažnju na to da je prijelazno mlijeko...

      Edit: ja kombiniram tablicu sa coolinarike i riječku
      dragoness
      dragoness
      novak
      novak


      Broj postova : 25
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by dragoness ned kol 21, 2011 12:22 pm

      hvala !
      idem još naći tablicu na coolinariku, riječku valjda imam (nešto sam skinula sa neta).
      jedino što mi je jasno ko dan u ovome svemu je da po nekima bi svaka žena trebala biti sc.dr.prof nutricionizma ili imati bar jednog takvog na stalnom raspolaganju, inače će nam djeci izrasti druga glava dok ne krenu u školu.
      malo ispucavam frustracije, nadam se da mi nećete zamjeriti, ali toliko su zbrljali sa tom dohranom da jednostavno nemamo drugog izbora nego naći neki normalniji forum kao ovaj (gdje nam niko neće skočiti za vrat ako mislimo dati djetetu mrkvu prije mature).
      eto sad mi je malo lakše Smile



      pitanje : rižine pahuljice se dodaju na "suho" ? tj. da li je dovoljan sok iz voća/kašice ili treba dodati još nešto ?
      Vanja
      Vanja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3745
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Vanja ned kol 21, 2011 5:30 pm

      dragoness je napisao/la:hvala !
      idem još naći tablicu na coolinariku, riječku valjda imam (nešto sam skinula sa neta).
      jedino što mi je jasno ko dan u ovome svemu je da po nekima bi svaka žena trebala biti sc.dr.prof nutricionizma ili imati bar jednog takvog na stalnom raspolaganju, inače će nam djeci izrasti druga glava dok ne krenu u školu.
      malo ispucavam frustracije, nadam se da mi nećete zamjeriti, ali toliko su zbrljali sa tom dohranom da jednostavno nemamo drugog izbora nego naći neki normalniji forum kao ovaj (gdje nam niko neće skočiti za vrat ako mislimo dati djetetu mrkvu prije mature).
      eto sad mi je malo lakše Smile



      pitanje : rižine pahuljice se dodaju na "suho" ? tj. da li je dovoljan sok iz voća/kašice ili treba dodati još nešto ?

      u potpunosti te razumijem , jer je i meni tako bilo . Moj Ib nije baš bio nešto od mliijeka pa sam htjela sa cca 4 mjeseca njemu početi sa dohranom , kad sam to rekla na nekom drugom forumu skoro su me razapele , ali dobroo sva sreća nisam plašljiva hahaha

      uvijek sam kretala sa jednom voće / povrće (zavisi što sam mogla nabaviti od susjede domaće ) i to onda 2 - 3 dana ponavljala i to samo da vidim reakciju tj. nedaj bože alergije tako da znaš na šta reagira . što se tiče IB mogla sam odmah preći na sve obroke sa krutom hranom koolko ju je volio (i dan danas) dok T nije bila baš oduševljena pogotovo sa mesom , tak da nemoj se puno živcirati oko toga vidjet češ kako će oni reagirat i budeš se prilagodila njima , biraj lakše namirnice radi lakše probavljivosti , a ostalo će samo doći.

      rižine pahuljice imaš koje se rade sa mlijekom pa onda moraš ih prvo napraviti sa adap. mlijekom pa onda dodati namirnici , a imaš koje se rade na vodi tj. njih sam ja radila na vodi u kojoj se kuhala namirnica ili voćni sok.

      tablica : tu sam se držala samo jedne , pronašla par i vidjela otprilke koja bi bila ok , ustavri mi je bilo važnio prvih cca 2-3 mjeseca dok se i oni ne navuknu na krutu hranu tj. dok im se probavni sustav navikne na vlakna i ostalo , a kasnije .....
      Nikmi
      Nikmi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 587
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Nikmi ned kol 21, 2011 5:35 pm

      Rižine sam ja radila na AD i umješala im voće. Hipove se mogu raditi i na vodi i na AD.
      dragoness
      dragoness
      novak
      novak


      Broj postova : 25
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by dragoness pon kol 22, 2011 9:27 am

      baš mi je teško opustiti se oko toga svega, valjda zato što još nisam počela. nekako si mislim da kad počnem, da će sve nekako krenuti samo od sebe. bar je tako bilo sa svim drugim do sad vezanim uz klince.ja vas budem gnjavila sa glupavim pitanjima kad ih budem imala (dakle, svaki dan Smile ).

      evo jedno - kako ste ih počeli hraniti ? na rukama, u viperu ili AS-u ili u stolčeku za hranjenje ? nekak mi je bedasto stavljat ih u stolčeke (moji imaju podesivi nagib naslona pa i manji mogu unutra u skoro pa ležeći položaj) zbog par žličica ???
      dragoness
      dragoness
      novak
      novak


      Broj postova : 25
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by dragoness pon kol 22, 2011 9:37 am

      Nikmi je napisao/la:Rižine sam ja radila na AD i umješala im voće. Hipove se mogu raditi i na vodi i na AD.

      hipp prve kašice su već sa AD (prijelazno, samo se doda voda). za rižu ne znam hipp, to nisam još proučila, kupila sam u mulleru onu koja se radi sa AD-om jer sam u tom trenutku imala dileme oko pravljenja riže sa prijelaznim mlijekom (to bi bio u biti hipp2) dok su moji još na hipp1 combiotiku.
      al to sam samo ja koja se zamara sa svakakvim detaljima pa sama sebi zagorčam život Smile

      reče mi jedna frendica da postoje i neke rižine kuglice ??? ja ih nisam uspjela naći, a naravno nisam ju pitala točno gdje i koje.
      Nikmi
      Nikmi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 587
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Nikmi pon kol 22, 2011 8:17 pm

      Ne znam što su rižine kuglice Smile

      Da li smijem svojima dati neko egzotično voće, tipa mango i sl?
      I da li smiju klopati kornfleks?
      Vanja
      Vanja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3745
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Vanja pon kol 22, 2011 8:29 pm

      dragoness je napisao/la:

      evo jedno - kako ste ih počeli hraniti ? na rukama, u viperu ili AS-u ili u stolčeku za hranjenje ? nekak mi je bedasto stavljat ih u stolčeke (moji imaju podesivi nagib naslona pa i manji mogu unutra u skoro pa ležeći položaj) zbog par žličica ???

      ja sam ih hranila u ispočetka u viperu , ali nakon cca mjesec dana u stolici za hranjenje , jer se odmah navikavaju na stolicu.

      Nikmi je napisao/la:Ne znam što su rižine kuglice Smile

      Da li smijem svojima dati neko egzotično voće, tipa mango i sl?
      I da li smiju klopati kornfleks?

      ni ja neznam šta su rižine kuglice , jedino ako nemisli na one "kekse" od riže , mi to zovemo stiropor , to sam davala za glodanje , samo se znaju komadići otkinut pa moraš biti uz dijete da se slučajno ne zaguti.

      kornflek bez soli onaj obični umjesto flipsa recimo ,ali samo ako si im dala već nešto na bazi kukuruza tipa palentu Wink
      Nikmi
      Nikmi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 587
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Nikmi pon kol 22, 2011 9:37 pm

      Ja sam isto krenula u viperima. Al samo zato što još nismo imali hranilice.

      Palentu klopaju...e sad ne znam kakav je to obični, a kakav flips? Ja jedem onaj najobičniji i najjeftiniji od spara Smile, izgleda ko maleni okrugli listići. Mislila sam im taj dati?
      Vanja
      Vanja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3745
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Vanja uto kol 23, 2011 9:36 pm

      Sorry , ja sam se krivo izrazila . Htjela sam reći da im ga možeš davati i kasnije umjesto grickalica , tipa flipsa (kroki) , štapići isl.
      Ja sam ti inače plavuša pa se često krivo izražavam roll
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Aleksandra uto kol 23, 2011 10:05 pm

      hranjenje svakako u hranilici ako ju imate, jer to stvara naviku da se u njoj i nigdje drugdje ne jede - da nebi poslije bilo trčanja po kući sa žlicom i zdjelicom ili histerije da neće sjediti u hranilici Wink

      žitarice ostavite za maalo kasnije, bar 6+ nemojte ih odmah ubacivati ipak, može samo one bez glutena

      tko s čim počinje voće ili povrće i koje je individualno, no pravilo 3 dana stoji za sve namirnice.

      I nakraju krajeva krenite od sebe , kako bi vama bilo fino tako ponudite i svom djetetu, dakle ne očekujte da tamani čistu brkokulu ako ju vi npr mrzite Wink no brkokula i krumpirić i maslinovo ulje i malo soli je druga priča Wink
      Nikmi
      Nikmi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 587
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Nikmi uto kol 23, 2011 10:48 pm

      Vanja je napisao/la:Sorry , ja sam se krivo izrazila . Htjela sam reći da im ga možeš davati i kasnije umjesto grickalica , tipa flipsa (kroki) , štapići isl.
      Ja sam ti inače plavuša pa se često krivo izražavam roll

      Ima nas još, join the club :D
      Vanja
      Vanja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3745
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Vanja uto kol 23, 2011 11:03 pm

      Nikmi je napisao/la:
      Vanja je napisao/la:Sorry , ja sam se krivo izrazila . Htjela sam reći da im ga možeš davati i kasnije umjesto grickalica , tipa flipsa (kroki) , štapići isl.
      Ja sam ti inače plavuša pa se često krivo izražavam roll

      Ima nas još, join the club :D

      sad mi je lakše , nisam Pale sam na svijetu roll
      Mirna15
      Mirna15
      domaći
      domaći


      Broj postova : 553
      Lokacija : Čulinec - Dubrava
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Mirna15 čet kol 25, 2011 10:17 pm

      Ovu temu moram opako proučiti jer moram vem reći da su moji počeli jesti. Evo zamijenili smo popodnevni obrok kašicom i sad uvodimo jutarnju kašicu. Probačli meso, breskve, mrkvu, krumpir svešta nešto. Sad ćemo i na brpokulicu i cvjetaći i blitvu (nisam ni znala da ju je baka posadila tak da imam domaću)

      No sad zadnjih dana mi baš ne jedu al to pripisujem ovim vrućinama.

      Zato vodu piju ko mali pijanci i to iz baby Jane Smile
      Nikmi
      Nikmi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 587
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Nikmi čet kol 25, 2011 11:01 pm

      Super da su konačno počeli papati Smile i vodu piti Smile

      Ja mojima danas dala blitvu, prvi puta i jako im se sviđa...al mojima se sve sviđa Smile Nije ni čudo da su tak bucmasti Smile

      Iskusne mame, da li mogu davati tropsko voće? Malo im dojadilo uvijek jedno te isto voće.

      I pitanje za mame iz Dubrave Wink Koja ribarnica je dobra, gdje je i da li čiste ribu? Smile
      Vanja
      Vanja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3745
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Vanja čet kol 25, 2011 11:15 pm

      ja sam kupovala na placu u Dubravi i uvijek su mi ju očistili samo moraš pričekati , a sad kupujem u sparu na Branimirovoj , jer sam jednom došla sa klincima i htjela kupit ribu i ona mi rekla neka dođem sutra jer nebi mi ju dala radi djece , tako da me žena kupila i sad samo tamo kupujem ribu i isto je čiste Wink
      Mirna15
      Mirna15
      domaći
      domaći


      Broj postova : 553
      Lokacija : Čulinec - Dubrava
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Mirna15 čet kol 25, 2011 11:20 pm

      Meni naša pedica baš rekla da im dajem blitvu i krumpir pa sam ju išla pitat kaj smijem zbog onih nitrita pa je rekla da je to bilo prije jer se blitva gnojila umjetnim gnojivom koji ima dušika pa to u blitvi izaziva da se dtvor nitriti a sad kao to ne rade pa je ok. tak da ću i ja uskoro krenut s bljitvom.
      Nikmi
      Nikmi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 587
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Nikmi pet kol 26, 2011 10:56 am

      Ja ti se sa tim nitratima i nitritima opće nisam zamarala...Mislim ak se radi o gnojivima onda im nikakvo povrće ne bi smjela dati jer se gnoji sve...
      Al znaš mene...netko bi rekao da sam nemarna majka...
      Nikmi
      Nikmi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 587
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Nikmi pet kol 26, 2011 10:59 am

      Vanja je napisao/la:ja sam kupovala na placu u Dubravi i uvijek su mi ju očistili samo moraš pričekati , a sad kupujem u sparu na Branimirovoj , jer sam jednom došla sa klincima i htjela kupit ribu i ona mi rekla neka dođem sutra jer nebi mi ju dala radi djece , tako da me žena kupila i sad samo tamo kupujem ribu i isto je čiste Wink

      A to onda uvijek ideš sa djecom ili te pozna? Smile
      Na placu je samo jedna jedina ribarnica?
      Mislim si da bi im trebala dati ribu, a s druge strane me tak frka da mi neka košćica ne ostane...
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by I&S pet kol 26, 2011 11:32 am

      Aleksandra je napisao/la:

      I nakraju krajeva krenite od sebe , kako bi vama bilo fino tako ponudite i svom djetetu, dakle ne očekujte da tamani čistu brkokulu ako ju vi npr mrzite Wink no brkokula i krumpirić i maslinovo ulje i malo soli je druga priča Wink


      s ovim se slažem....meni su klinci odbijali jesti većinu povrća na početku dohrane dok nisam dodala malo maslaca....em da drukčiji okus - finiji, em im je malo slankasto (maslac je slankast) i od tad mi klopaju sve povrče i variva (dobro sad već jedu sasvim normaalnu hranu)
      Nikmi
      Nikmi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 587
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Nikmi pet kol 26, 2011 12:07 pm

      Ja se baš i ne bi složila. Oni istražuju okuse i navikavaju se na njih. Ako im daš brokulu oni će se naviknuti na nju takvu i jesti će ju i bit će im fina. Ako im tu brokulu napraviš tako da tebi bude fina, onda će se naviknuti na taj okus i samu vulgaris brokulu neće htjeti jesti. Ja ne bi jela 99% toga što dajem njima. Al ako će čekati da mogu početi jesti ono kaj ja volim skuhano na način koji ja volim, do 15 godine neće smjeti jesti ništa Wink
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by I&S pet kol 26, 2011 1:52 pm

      ja sam 1,5mj inzistirala na čistom povrću kuhanom u nezasoljenoj vodi a oni uporno odbijali....i onda kada sam dodala "začin" maslaca počeli su jesti povrče...
      tako da... kod mene je upalilo....
      u tih mjesec i pol jedino su prihvaćali HIPP mrkvu (moju nisu)
      i ja probam i ta njihova mrkva je tak slatka da nema šanse da bi me itko uvjerio da je to sama mrkva bez dodataka (šećer ili neka sladila bez obzira što piše na etiketi )...ili oni sade neku svemirsku super slatku mrkvu koju nitko živ u svijetu ne sadi????!!!
      bitno da su mi nakon mjesec i pol natezanja počeli jesti povrče... a kako sam to uspjela - tako - sa maslacem...
      a na druge HIPP kašice sa povrćem i sl im se dizao želudac a moje kuhano kaj bi im napravila nisu htjeli... i tako je nastao maslac u našoj prehrani Smile
      Vanja
      Vanja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3745
      Proud to be : mama blizanaca

      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Vanja pet kol 26, 2011 7:33 pm

      Nikmi je napisao/la:
      A to onda uvijek ideš sa djecom ili te pozna? Smile
      Na placu je samo jedna jedina ribarnica?
      Mislim si da bi im trebala dati ribu, a s druge strane me tak frka da mi neka košćica ne ostane...

      Pa ta cca dva tri puta sam bila sa njima , a kasnije me žena zapamtila i nema problema . Za prvi put obavezno sa klincima i reci da ti je za njih i neku sa manje koščica , samo da skuži da je stvarno za njih Wink

      pa ja im i dan danas ribu između prstiju stisnem da osjetim ako koja ima , a kad su bili manji skroz na sitne komadiće jer se ja isto tih koščica bojim .

      Najbolji su mi fileti tu onda ima minimalno kostiju ako im ostane kod čiščenja.

      Sponsored content


      Dohrana - Page 7 Empty Re: Dohrana

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: pet svi 17, 2024 5:01 am.