B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



5 posters

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    avatar
    Kapric
    akter
    akter


    Broj postova : 148

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by Kapric pon tra 12, 2010 1:55 pm

    U Zagrebu se prijave za jaslice predaju u svibnju, a porodiljni bih eventualno, ne dobijemo li mjesto u jaslicama, produljivala tek poslije toga. No za jaslice traže potvrdu poslodavca - ne znam što se dogodi ako donesem tu potvrdu, mjesto u jaslicama ne dobijemo, pa hoću produžiti porodiljni, a poslodavac nešto zafrkava?

    Doduše, po zakonu dijete može u jaslice i ako roditelj ne radi, ali znamo koliki su izgledi da tako dobijemo mjesto...
    avatar
    didi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 507
    Lokacija : kaštel stari
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by didi pon tra 12, 2010 2:02 pm

    ja sam u takvim situacijama slala preslik radne knjižice a ne potvrdu i prolazilo je
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by Jorgovan pon tra 12, 2010 2:52 pm

    ja sam donijela potvrdu da sam zaposlena, a ne da li sam na porodiljnom ili ne.
    za očekivati je da ćeš krenuti raditi ako dobijete jaslice Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Icon_scratch
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by zaklina pon tra 12, 2010 3:38 pm

    Da, ja sam normalno produljila porodiljni i predala uz prijavu potvrdu da si zaposlena u toj firmi, a ne da si na porodiljnom ili radis! To ti firma mora izdati. Ako si zaposlena kod njih. E sad, ako bi ti itko imao napisati i postambiljati da si ti prekinula porodiljni i vratila se na posao to bi ti sigurno povecalo sanse za jaslice (meni u firmi to nisu htjeli dati). Ovako oni u vrticu znaju da ti imas pravo na 3g porodiljnog i sanse da dobijes vrtic i nisu bas velike! Sad Nazalost!
    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by niksi pon tra 12, 2010 3:40 pm

    Ako je mama na produženom porodiljnom ne može dobiti jaslice, bar što se Zagreba tiče ( jer su prebukirani). Zapravo se podrazumijeva da je porodiljni produžila da bude s djetetom do tri godine. Ne znam kako ide s papirima ali znam iz iskustva poznanice koja je htjela dati dijete u jaslice,a bila je doma, da joj curicu nisu primili jer je zbog nje na porodiljnom do treće godine.
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by Jorgovan pon tra 12, 2010 4:07 pm

    zaklina je napisao/la:Da, ja sam normalno produljila porodiljni i predala uz prijavu potvrdu da si zaposlena u toj firmi, a ne da si na porodiljnom ili radis! To ti firma mora izdati. Ako si zaposlena kod njih. E sad, ako bi ti itko imao napisati i postambiljati da si ti prekinula porodiljni i vratila se na posao to bi ti sigurno povecalo sanse za jaslice (meni u firmi to nisu htjeli dati). Ovako oni u vrticu znaju da ti imas pravo na 3g porodiljnog i sanse da dobijes vrtic i nisu bas velike! Sad Nazalost!
    Ajme. U kojem si kvartu?
    Kod mene je bilo drugačije.
    Plus sam se izborila za bolju lokaciju pišući žalbu.
    Probaj i ti sa žalbom. Sretno!
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by zaklina pon tra 12, 2010 4:36 pm

    Joj Biljo nemoj se ljutiti, ali pisala sam vec o tome, da ne gnjavim druge cure, ne da mi se opet! Nema kom se nisam zalila! U savskom gaju sam.
    avatar
    Kapric
    akter
    akter


    Broj postova : 148

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by Kapric pon tra 12, 2010 5:38 pm

    Da, toga se i bojim, da ću biti na "prisilnom" porodiljnom do 3. godine, jer je na jaslice velika navala, a znaju da mi imamo pravo biti do treće na porodiljnom. Ali kako preživjeti s 1.600 kn i dvoje (troje) djece, to se nitko ne pita.

    Ja bih porodiljni produljivala samo ako ne dobijemo jaslice, ali prijave za jaslice su mi prije... Ho hmmm...
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by Jorgovan pon tra 12, 2010 8:20 pm

    zaklina je napisao/la:Joj Biljo nemoj se ljutiti, ali pisala sam vec o tome, da ne gnjavim druge cure, ne da mi se opet! Nema kom se nisam zalila! U savskom gaju sam.
    Embarassed sorry valjda sam zaboravila
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by zaklina uto tra 13, 2010 10:39 am

    Evo, upravo sam sad saznala da izgleda ni ove godine necu doiti vrtic ako se odmah ne vratim na posao i ostavim djecu valjda na cesti ili ne nadjem neku dobru vezu koju nemam! Ma ne znam sto da radim, poludjet cu! Ima tu koji pravnik da ga malo na pp ugnjavim!
    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by niksi uto tra 13, 2010 11:13 am

    Žaklina jel gledaš samo vrtić u svom kvartu ili i dalje? Do prije koju godinu recimo, bez problema si mogao dobiti mjesto u jaslicama u centru grada jer su bili poluprazne grupe. Ne znam je li situacija i sada takva i da li ti se uopće da djecu voditi u vrtić u centru grada, ili možda provjeriti situaciju u vrtićima blizu vaših radnih mjesta.
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by zaklina uto tra 13, 2010 11:19 am

    Ma planiram sve to! Mozda stvarno da ih upisem u centar pa bi ih bilo lakse prebaciti!
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by zaklina uto tra 13, 2010 11:35 am

    Evo, sad sam saznala da ja sad mogu otici u HZZO i potpisati ugovor da se zelim vratiti na posao 1.10.2010. Nadam se, iskreno, da ce to biti dovoljno da ozbiljno shvate nas zahtjev!
    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by niksi uto tra 13, 2010 1:29 pm

    Ajde sretno !!!

    Sponsored content


    Prijava u jaslice i produljeni porodiljni Empty Re: Prijava u jaslice i produljeni porodiljni

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet svi 17, 2024 11:37 am.