B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +9
    goga
    tami
    niksi
    Maja
    Aleksandra
    Pika
    listek
    Zeljin muz
    Sonja
    13 posters

      što sve jedan tata mora znati...

      goga
      goga
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1162
      Proud to be : mama blizanaca

      što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Empty Re: što sve jedan tata mora znati...

      Postaj by goga čet pro 17, 2009 4:22 pm

      irenak bas si mi krasno to rekla što sve jedan tata mora znati... - Page 2 889846.
      irenak
      irenak
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1195
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Empty Re: što sve jedan tata mora znati...

      Postaj by irenak čet pro 17, 2009 8:17 pm

      hvala goga, iako mislim da nisam niš novo rekla..... što sve jedan tata mora znati... - Page 2 889846
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Empty Re: što sve jedan tata mora znati...

      Postaj by Ivana čet pro 17, 2009 9:36 pm

      lijepo si to rekla.
      sve mi se sviđa.
      dobro, skoro sve - osim cigarete. što sve jedan tata mora znati... - Page 2 889846 (nadam se da ne pušiš u kući?)

      ali stoji da je ogromna stvar u komunikaciji, i biti svjestan čemu pripisati napetost - a objektivno je stresno jako.
      i ja smatram da je bolje nekad se i izvikati pa smo si barem rekli što kome ide, nego šutiti i skrivati i potiskivati.
      idealno bi bilo to reći bez scena, ali ljudi smo.

      držite mi se svi! što sve jedan tata mora znati... - Page 2 322718
      irenak
      irenak
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1195
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Empty Re: što sve jedan tata mora znati...

      Postaj by irenak čet pro 17, 2009 10:19 pm

      Draga Ivana, mislim da bi zadavila onog koji bi mi zapalio u kući. Ja zapalim na prozoru (visim van, ali sam u prizemlju i to samo sada kada je vani ispod nule, inače izađem ispred zgrade) jer ne dozvoljavam da se klinci truju zbog naših loših navika.

      A kao i ti - svim curama - držte se i živce u kanticu, hehehehe!!!
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Empty Re: što sve jedan tata mora znati...

      Postaj by Ivana sub pro 19, 2009 1:45 am

      što sve jedan tata mora znati... - Page 2 207922 i mislila sam da ćeš to reći. što sve jedan tata mora znati... - Page 2 150506 (sorry za malu provokacijicu...)

      ljubac anđelima i tebi.
      irenak
      irenak
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1195
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Empty Re: što sve jedan tata mora znati...

      Postaj by irenak ned pro 20, 2009 12:15 am

      Neka, neka!!! Bolje i malo provocirat, pa da pušim doma, da me opereš onako za pravo!!! Jer bila bi 100% u pravu!!

      kiss i vama svima!! Vejiki!! što sve jedan tata mora znati... - Page 2 150506
      mala-kate
      mala-kate
      akter
      akter


      Broj postova : 256
      Lokacija : Sveta Nedjelja
      Proud to be : mama blizanaca

      što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Empty Re: što sve jedan tata mora znati...

      Postaj by mala-kate uto srp 31, 2012 9:44 pm

      Huh, mene uzasno strah sto ce biti kad rodim, jer znam da od muza necu imati nikakvu pomoc, jer je on jednostavno tako odgojen i "doci ce jako umoran s posla" i ja cu jos njega morati posluzivati i pospremati za njim. I dodje mi zlo kad se sjetim silnih svadja nakon prvog poroda kad bih izjavila da sam umorna, a on bi samo preokrenuo ocima, jer sam ja cijeli dan doma i on bi se rado mijenjao samnom.Rolling Eyes Tako da me vec sad lovi jeza kad si zamislim kako ce to biti s blizancima.
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Empty Re: što sve jedan tata mora znati...

      Postaj by Ivana pet kol 03, 2012 10:38 am

      mala-kate, trebat će ti pomoć. i fizička, i emocionalna podrška također.
      tako da - okruži se prijateljicama, sestrom, mamom, koga god imaš - i već sada traži pomoć jer ćeš djeci najviše moći dati ako nisi na rubu snaga (a to je ionako kad dođu dva zamotuljka izvjesno).
      nadam se da tm unatoč takvom odgoju i stavovima barem sada primjećuje dijete i bar se malo bavi njime. ima li šanse da on nešto pročita na tu temu? ili su i drugi tate oko njega takvih stavova?

      u svakom slučaju - mi smo tu za krize koje će doći i proći. Love

      Sponsored content


      što sve jedan tata mora znati... - Page 2 Empty Re: što sve jedan tata mora znati...

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: pet svi 17, 2024 5:57 am.