B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+15
Bambi
misek
Carica
Twin
val
pčelica maja
blaza27
mallena
zelja
Aleksandra
Arte_twins
Maja
Branka
niksi
Sonja
19 posters

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja uto sij 12, 2010 1:30 pm

    šta??
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Maja uto sij 12, 2010 1:30 pm

    pa vjezbati zeno moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 33288
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja uto sij 12, 2010 1:32 pm

    ne čitaš me - vježbam kad uhvatim priliku, ali to je u kući punoj svekriva i sobi koja je po danu otvorena jer je igraonica i promenada, jako teško izvodivo i zato kažem da je luksuz Wink Wink
    nisam stala.
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Maja uto sij 12, 2010 1:33 pm

    si dala lilice u vrtic? su otisli gosti?
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja uto sij 12, 2010 1:52 pm

    da i da Wink
    ali isto tako ostaju svekrivi Wink sad je zimsko vrijeme i oni su stalno u kući... proljeće, ljeto, jesen.. bude bar sat-dva privatnosti Wink
    ovako ništa od toga, kužim na šta ciljaš, ali nije mi u interesu izvlačiti se. nemam ništa od toga.
    nije meni problem vježbati i krenuti...
    no za to mi fali komoda i privatnosti u zimskim danima Wink
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Maja uto sij 12, 2010 3:00 pm

    onda odi van i vjezbaj Wink

    negdje u park odtrci, na klupici napravi neke vjezbe i doma ti ostaju samo trbusnjaci moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 889846

    ako se nemas namjeru izvlacit onda ces si nac modus moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 889846

    i hebes svekrive ako zatvoris vrata na sat vremena moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 230223
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Jorgovan uto sij 12, 2010 3:53 pm

    Sonja je napisao/la:koliko dođe i di ga ima moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 230223

    u dm-u, mislim oko 25 kn
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja uto sij 12, 2010 5:22 pm

    Majo - hvala što misliš na mene i malo forsiraš Wink
    ja sama znam šta mogu i kad mogu.
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Maja uto sij 12, 2010 9:10 pm

    oprosti sonja sto sam pokusala pomoc
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja uto sij 12, 2010 9:33 pm

    ma hvala majička, samo htjedoh reći da mislim samo da si krivo shvatila "problem"
    jer ono kako sam si zamislila i dalje izvršavam, samo sam se malo požalila da mi je teško naći vremena za vježbu, ali ipak uspjevam u onom što sam odlučila. Wink Wink
    Vanja
    Vanja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3745
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Vanja uto sij 12, 2010 10:03 pm

    evo mog savjeta za kasne večere tj. kako se isto nisam moglaodreći da ne pojedem nešto oko 22h i onda moja dijeta nije imala smisla , sam jela ali zdjelicu kornfleksa sa jogurtom , zakon , zatvori a nije kalorično moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 889846 + jabuka poslije sit do jutra bez problema
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja uto sij 12, 2010 10:06 pm

    al je i to obrok Wink

    kako se uzme moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 33288

    ne pamtim bome kad sam nešto stavila u kljun iza 20 (ne idem nikad spavati prije 24-02 pa je to cca. barem 4 sata prije spavanja Wink )
    za zavaravanje je odlična i šaka brusnica ili grožđica Wink Wink
    blaza27
    blaza27
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3009
    Lokacija : jug
    Proud to be : Dupla duplica

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by blaza27 uto sij 12, 2010 10:37 pm

    koliko si kila izgubila?
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja sri sij 13, 2010 12:33 am

    cca. 4-5 Wink
    još 10 i na konju sam moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 230223
    blaza27
    blaza27
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3009
    Lokacija : jug
    Proud to be : Dupla duplica

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by blaza27 sri sij 13, 2010 10:46 am

    bravo sonjice,bravo.
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Jorgovan ned vel 28, 2010 11:12 am

    ide li danas tko na mjesečevu dijetu? moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 230223 puni je mjesec.
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja ned vel 28, 2010 11:51 am

    a kad je počela??
    ikordej
    ikordej
    akter
    akter


    Broj postova : 387
    Lokacija : ivanič grad
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by ikordej ned vel 28, 2010 8:15 pm

    Draga Sonja vidim da se boriš sa kilama i djetama pa da ti se pohvalim,ja sam u 3mj skinula 10kg.Doručak obilan,ručak obilan ali bez kruha jedem sve.Izbacila sam slatko-čokoladu,kolače,kavu ne mogu piti gorku tako da sam je pila malo zaslađenu.Pila sam samo vodu ali nisam večerala znači nema klope poslje ručka kada god on bio baš ako nisam mogla izdržat onda sam pojela naranđu ili jabuku i to sve kombinirala sa step aerobicom pola sata skakanja po stepu i drugih pola sata vježbe oblikovanja.vratila sam se na težinu prije trudnoče,trenutno sam malo u defektu moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 33288 ali nastavljam čim se oporavim.To nije borba sa kilama nego sa samom sobom bilo mi je jako teško to si posložiti u glavi i uspijela sam ali iskreno sada ću morati opet krenuti prvo psihička priprema nadam se da ču uspjeti ostvariti svoj cilj trenutno imam 70kg i bilo bi dobro da skinem još 5.
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja ned vel 28, 2010 8:17 pm

    bravo ikordej!!!
    klanj bravo

    Sponsored content


    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 3 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet svi 17, 2024 6:14 am.