B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+15
Bambi
misek
Carica
Twin
val
pčelica maja
blaza27
mallena
zelja
Aleksandra
Arte_twins
Maja
Branka
niksi
Sonja
19 posters

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Maja čet lis 29, 2009 11:23 am

    e to se zove dorucak moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 889846

    a za upalu misica sam ja dobila savjet klin se klinom izbija. samo nastavit vjezbati i brze ce proc moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Suspect

    je znam za casu vode da zavarava ali i ispere kiselinu iz zeluca a i sama si rekla da ti se zna dic zeludac od teske hrane

    koje zitarice papas? ja imam doma rinfuzo pahuljice jer jedno za njih znam sta je unutra moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 33288
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja čet lis 29, 2009 11:38 am

    ahh... bojim se ja da izbijala ja to klinom ili ne, svjedno će trajati koliko treba... tako bilo prošli put. u petom mj. kad sam radila 20 ak dana, svaki dan, dok me jedna stvar nije jako razdrmala i izgubila red pa odustala moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 85897 bilo, prošlo... sad ne odustajem Smile Smile
    uglavnom, trajala mi upala oko 10ak dana.
    a žitarice kombiniram sama, uglavnom... isto tako "refuzo" pa miksam Wink

    e da, MM je prije skoro dvije godine počeo paziti na redosljed obroka. min. 3 max. 6 sati između obroka i samo time da je počeo jesti 4-5 obroka na dan (a inaće smo isti po tom pitanju) skinuo je bio čak oko 20 kila!!! (imao skoro 130 na 190cm Wink )
    Carica
    Carica
    akter
    akter


    Broj postova : 292
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Carica čet lis 29, 2009 2:47 pm

    A moj M ima kila kao i ja moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 33288 Nakad i 1-2 manje moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 33288 A kad sam ja na svojoj normalnoj kilaži od 64 kg onda ima samo 5-6 više od mene moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 85897 Da ne mislite da je žgoljav...nornmalno je građen ali ima 172 cm i oko 70 kg , na mojih 170cm i 64-72 kg (ovisi o godišnjem dobu moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 889846 ).
    Što se tiče onih brusnica...mene kad ulovi kriza i padne mi šečer nama tu sredstva koje bi me zavaralo. Moram pojest nekakvu čokoladicu ili sam nuračunljiva. moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 230223 Ali se onda ubijem na orbitreku sa duplom kilometražom. I sve je super!


    Zadnja promjena: Carica; čet stu 12, 2009 12:18 pm; ukupno mijenjano 1 put.
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja čet lis 29, 2009 3:49 pm

    ja sam visoka 172 Wink
    i uh. više kila od TM moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 33288

    joj, frka me najviše onog što bi se moglo desiti, da se sad prvo udebljam još Sad
    dok se organizam ne probudi i metabolizam ne pokrene. jer realno, sad jedem puuuno više nego prije Sad
    da me to ne demotivira moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 142802
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja uto stu 03, 2009 12:29 pm

    prošli tjedan me bolest oborila pa sam malo poremetila plan. nisam ništa mogla jesti, a ni vježbati, jer sam imala visoku temperaturu i bol u mišićima...
    al dobro, trajalo je samo 2-3 dana... vratila se natrag u plan Wink
    još mi je teško smišljati konkretne obroke moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 85897 al za to valjda treba malo više vremena da se uhvati navika i postane pravilo Wink
    krenule kilice nešto malo dolje moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 261367 iznenadilo me Smile
    nije puno... 1,5-2... al možda i to previše na kratko vrijeme. no kako god. radim sve kako treba, zdravo i ispravno.. pa valjda onda organizam zna najbolje Wink
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Maja uto stu 03, 2009 12:48 pm

    bravo sonja. i sama znas da to ide voda iz tebe van moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 889846

    ali je zanimljiva motivacija za dalje. receno mi je da prvih mj dana NE STAJEM na vagu i da prvih nekoliko mjeseci stajem samo jednom mjesecno a tek onda tjedno jer se na taj nacin najlakse izgubi motvacija moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 889846

    samo naprijed

    evo, ja ti se na neki nacin prikljucujem. jucer i prekjucer sam izbacila sve van iz sebe (na sve rupe moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 33288 ) i to cu shvatit kao poticaj da cista krenem moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 207922

    doruckovala sam 2 mandarine, sad cu jos 2 (donijela mama iz Opuzena moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 207922 ) a za rucak slatki kupus kuhan na korjenastom povrcu i jednu purecu sniclu moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 207922
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja uto stu 03, 2009 12:49 pm

    voda otišla prije dva tjedna... ovo je već puna tri tjedna (četvrti počeo) novog režima prehrane Wink
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Maja čet stu 12, 2009 12:39 am

    sonjicak, kako ide?
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja čet stu 12, 2009 12:49 am

    ide, ide... teško je. uhvatiti toliko vremena na dan za toliko puno obroka moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 85897
    al ajd.. barem se trudim kuhati. nekad bude samo 3 obroka, ali i to je puno bolje od onog jednog.
    lakše bi izdržala dijetu moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 33288
    danas sam na trenutak vidjela na vagi jednu brojčicu koju nisam vidjela već sigurno godinu dana moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 261367
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Maja čet stu 12, 2009 12:57 am

    opala... super moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 261367

    podijeli sa nama koliko si u minusu moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 230223
    misek
    misek
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4164
    Lokacija : Kc
    Proud to be : dragi prijatelj

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by misek čet stu 12, 2009 1:16 am

    Sonjić, podrška i od mene....

    ja sam dok sam krenula na fax u Zg imala previše kg zbog menze i prefine hrane....

    nosila sam broj 44 hlače...koma...


    nakon kaj sam odustala od zg i tog faxa vratila se doma i lijepo krenula malo organizirati svoj organizam i prehranu....

    obavezno 5 obroka na dan - deda mi je bio doktor pa sam puno od njega pobrala informacija....
    uglavnom, doručak je najvažniji obrok.... najbolje je pojesti voće, žitarive ali može bilo šta...
    ručak je srednje važan obrok - meso ili riba s prilogom...... čak i desert možeš.....
    večera - lagana....

    dva obroka između mogu biti voćna ili opet nešto slatko....


    uglavnom, kaj je bit... jedi šta hoćeš ali pazi na količine...
    ja sma u to vrijeme jela sve, čokoladu, majonezu, pomfrit, ma sve ali pazila sam na količine i da nije baš za večeru....

    i skinula sam sigurno 10 kg kroz 4 mjeseca....

    nisam ništa izbjegavala, ali sam pazila....
    sve sam si priuštila pojesti....

    važan je bar jedan kuhani obrok dnevno...

    i piti puno tekućine, naravno....


    eto, moje iskustvo...




    a kaj sereceptića tiče, imam negdje neku vegetarijansku kuharicu još od dede pa napišem ti koji receptić ako ti treba....
    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by niksi čet stu 12, 2009 3:03 am

    "doruckovala sam 2 mandarine, sad cu jos 2 (donijela mama iz Opuzena moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 207922 ) "
    Majo, što ti je mama radila u Opuzenu? Ja sam iz Opuzena. Sorry Sonja što ti upadam u temu, Majo pošalji pp ako ti se ne da tu.
    Inače, Sonja jako mi je drago za tebe. Teško se uhodati ali ipak izgleda ide po malo. Bravo !
    Bambi
    Bambi
    akter
    akter


    Broj postova : 338

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Bambi čet stu 12, 2009 10:17 am

    Sonja, imaš i moju podršku.
    Imam i ja iskustvo s nedovoljnom prehranom i problemom metabolizma. Dok sam se prvi put zaposlila, naglo sam prestala vježbati, jer kao ne stignem, hranila se uglavnom na poslu suhom hranom,doma bih došla toliko iscrpljena da ne bih mogla kuhati. Jela sam samo oko 11 i to nešto nezdravo iz pekare. Jela sam manje nego ikada u životu, a bila sam ogromna i sva buhtlasta i napuhana. Išlo je to tako jedno vrijeme, bila sam svakim danom sve nezadovoljnija, kile su se samo nizale i nisam shvaćala zašto.
    Promjenom posla napravila sam rez. Počela jesti kuhano, zdravo se hraniti i puno vježbati.
    Moj je recept: jesti pristojan doručak i ručak, večeru zaboraviti, puno tekućine i jako puno vježbanja.
    Držim fige, budi samo ustrajna!
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Maja čet stu 12, 2009 12:57 pm

    mišek je napisao/la:

    nosila sam broj 44 hlače...koma...



    ja nosim 46 moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 71910

    ja bas i nebi izbjegavala veceru. ni ijedan obrok. od 3 osobna trenera koji se medusobno ne poznaju sam dobila isti savjet a to je da se ne preskacu obroci i da obavezno pol sata prije spavanja stavim nesto u usta da metabolizam i dalje radi
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja čet stu 12, 2009 1:11 pm

    hvala cure Wink
    mišek imam recepata tonu. al ti ja najviše volim skuhati po svome, bez recepta.. oni su mi samo neke okvirne smjernice Wink
    nije mi problem skuhati, već smisliti šta ću jesti pet puta na dan da se ne ponavljam .da ne jedem pet puta mandarine, kužiš.. Wink
    bambi - drago mi je da si uspjela ;
    ja sam pala jedno 4 kile za sad. no ko što rekoh, to mi nije bio primarni cilj, to je samo ugodna posljedica moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 33288
    misek
    misek
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4164
    Lokacija : Kc
    Proud to be : dragi prijatelj

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by misek čet stu 12, 2009 2:08 pm

    sada sam na 38 opet...bila do nedavno na 36 ali eto malko opet dobila....

    budem malo prolistala pa ubacim koju ideju....
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja čet stu 12, 2009 4:48 pm

    ma ne moraš se mučiti mišek. kažem, imam nekoliko kuharica i internet Wink i nije u pitanju nedostatak ideja za kuhanje ručka Wink
    a nakuhavati sebi pored drugog ručka koji imam, više puta na dan niti ne stignem.
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Twin čet stu 12, 2009 7:11 pm

    joooj mišek 38 ...ja sam 42!!!! mikad više 38!

    Sonja moja drago mi je da se već vidi pomak, a mislim da se i osjećaš bolje!
    Sjetim te se milijun puta u danu i sve si mislim kad ću ja tvojim stopama..? Kako je krenulo, još 2 godine niš. ni jučer ni danas nisam jela kak treba, al sam zato sinoć natrpala u sebe (sad čujte ovo) 2 šnite kruha s parizerom i pršutom nekim (neš ti pršuta, 10 dag mm kupio prozirno sve!) i ajvarom a onda još 2 mini kremšnite! užas. al da nisam ne znam kak bi noć pregurala jer su me naizmjence budili svako malo.
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja čet stu 12, 2009 9:22 pm

    joj, ja sam na 40-42 konfekcijskoj sad. ne znam da li je to standardana vel. ili neki žnj brojevi... odavno nisam ništa kupovala moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 33288
    twin - nemoj se pretvoriti u mene moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 33288
    ajmo skupa, bit će nam lakše Wink

    lijepo je vidjeti koju brojkicu manje Wink
    miki
    miki
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3827
    Lokacija : Mlini
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by miki čet stu 12, 2009 10:02 pm

    i ja bi trebala al sam veliki gurman i nisam karakter kakav za to treba
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja čet stu 12, 2009 10:06 pm

    miki, ja jedem više nego ikad Wink
    misek
    misek
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4164
    Lokacija : Kc
    Proud to be : dragi prijatelj

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by misek čet stu 12, 2009 11:55 pm

    cure ja vas podržavam....
    samo vi dajte zdravo se hranite i kilice hopa cupa odu dolje.......
    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 889846

    trenutno jesam 38 ali bi na 36 da onda stanem u sve stare hlače.... i suknjice....
    ali niska sam pa ponekad izgledam deblje.... 159 cm i 55 kn otprilike....nisam se duuugo vagala....
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Jorgovan uto sij 12, 2010 1:50 am

    sonja, kako ide?

    preporučam čaj bioslim od holiplanta.
    riješila sam se nakupljene tekućine i žudnje za hranom. od petka sam lakša 1,5 kg. moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 207922 odmah se bolje osjećam.
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sonja uto sij 12, 2010 11:41 am

    koliko dođe i di ga ima moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 230223
    ide u tolikoj mjeri da nisam vratila izgubljeno, ali zapravo i nema nekih posebnih pomaka unazad mjesec dana.
    blagdani bili, ulijenila sam se. puna kuća pa mi je vježbanje luksuz koji si ne mogu priuštiti...
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Maja uto sij 12, 2010 1:24 pm

    ajde sad kreni opet. steta je da prestanes moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 889846

    Sponsored content


    moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red.... - Page 2 Empty Re: moja borba sa samom sobom i dovođenje metabolizma u neki red....

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet svi 17, 2024 6:52 am.