B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Medela - proizvodi za podršku dojenju Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Medela - proizvodi za podršku dojenju Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Medela - proizvodi za podršku dojenju Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Medela - proizvodi za podršku dojenju Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Medela - proizvodi za podršku dojenju Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Medela - proizvodi za podršku dojenju Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Medela - proizvodi za podršku dojenju Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Medela - proizvodi za podršku dojenju Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Medela - proizvodi za podršku dojenju Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Medela - proizvodi za podršku dojenju Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



2 posters

    Medela - proizvodi za podršku dojenju

    listek
    listek
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1216
    Lokacija : Zaprešić
    Proud to be : mama blizanaca

    Medela - proizvodi za podršku dojenju Empty Medela - proizvodi za podršku dojenju

    Postaj by listek pon lis 12, 2009 1:52 am

    Kad sam rodila nisam znala proizvodaca od kojeg bi se mogli nabaviti ovakvi proizvodi.
    Znala sam da postoje i bila svijesna koliko mogu biti korisni iz knjige Jacka Newmana.
    Na srecu, nama nisu na kraju ni trebali, no da jesu ne znam da li bi znala kako i gdje ih nabaviti, pa zato sad stavljam ove linkove.
    http://www.medelabreastfeedingus.com/
    kod nas se mogu nabaviti od:
    http://www.bauerfeind.hr/

    Radi se o tome da osim sto u ponudi imaju rucne izdajalice koje imaju i mnogi drugi proizvodaci imaju i elektricne s kojima se je neusporedivo lakse izdojiti + takvu izdajalicu ce biti moguce unajmiti!
    Dakle ako se kojoj je vas desi da joj bebice nisu iz nekog razloga spremne cicati, moguce je odrzati kolicinu mlijeka na daleko manje frustrirajuci nacin.
    I ono nabitnije ne moraju se kombinirati s klasincim bocicama! Sto bebi jaaako povecava sansu da procica cak i ako nije cicala od starta jer ni ne postoji mogucnost da beba razvije konfuziji bradavice, a cak i ako ju razvije (jer su ju npr. u bolnici hranili na bocicu) drasticno su vece sanse da procica uz pomoc ovakvih pomagala.

    Kad je Tanja rodila triplice pisala sam joj o cijevcici o kojoj sam citala u knjizi Jacka Newmana, tad nisam znala nista vise od toga da postoji...

    Uglavnom, samo da vam dam primjer - izdojite se (ili cak napravite adaptirano) i u flasicu stavite mlijeko, jedan kraj cijecvice u bocicu, bebu na cicu + drugi kraj cijevcice u kut bebinih usta.
    Cicanjem se potice stvaranje mlijeka(ukoliko je kolicina bila problem), a beba papa u meduvremanu , uci se cicati, pravilno drzati bradavicu i sve ostalo, a mama vise nema straha da li je beba i koliko pojela.

    Postoji i druga stavar tipa sprice-kapaljke, pa zliccie i mislim casa koje su prilagodene bebinim ustima, tako da se beba moze hraniti a da ne razvije konfuziju bradavice.

    Naravno, ovo ne treba svakome.
    Ali kako je bas s duplicima slucaj da su cesto maleni, cesto duze u bolnici, odvojeni od mama u tim slucajevima je ovo po mom misljenu super! Daje sansu koja se inace cesto zezne s bocicama, a nekada mame jednostavo ne mogu izdajati onoliko koliko su odvojene od beba.

    Alex - mislim da bi bilo sjajno kad bi duple mame kojima treba mogle imati popust za ovo.


    Zadnja promjena: listek; pon lis 12, 2009 1:56 am; ukupno mijenjano 1 put.
    listek
    listek
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1216
    Lokacija : Zaprešić
    Proud to be : mama blizanaca

    Medela - proizvodi za podršku dojenju Empty Re: Medela - proizvodi za podršku dojenju

    Postaj by listek pon lis 12, 2009 1:54 am

    I jos jedna stvar - jedino oni imaju izdajalicu koja imitira cicanje bebe tzv. dvofazno uzdajanje!
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Medela - proizvodi za podršku dojenju Empty Re: Medela - proizvodi za podršku dojenju

    Postaj by Aleksandra pon lis 12, 2009 10:18 am

    kontaktirat ćemo ih pa uz malo sreće, dobiti i popust.

    Sponsored content


    Medela - proizvodi za podršku dojenju Empty Re: Medela - proizvodi za podršku dojenju

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet svi 17, 2024 5:29 am.