B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Magareće mlijeko Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Magareće mlijeko Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Magareće mlijeko Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Magareće mlijeko Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Magareće mlijeko Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Magareće mlijeko Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Magareće mlijeko Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Magareće mlijeko Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Magareće mlijeko Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Magareće mlijeko Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+6
Pika
blaza27
1980Petra
miki
Aleksandra
vlatkaa
10 posters

    Magareće mlijeko

    vlatkaa
    vlatkaa
    novak
    novak


    Broj postova : 10
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Magareće mlijeko Empty Magareće mlijeko

    Postaj by vlatkaa sri lis 13, 2010 4:04 pm

    evo dolaze nam ružni i hladni dani i baš u ovo vrijeme prije dvije godine Vito i Viktor su oboljeli od hripavca(nakon cijepljenja)imali su4 mjeseca i to su bili grozni dani,pa bi htjela to podjeliti sa vama možda moje iskustvo nekome pomogne...Viktor je prvi oboljeo i čim bi ga ulovio napadaj kašlja on u tom trenu ostaje do zraka i dok ga se ne podigne i donese do prozora da ga šupi hladan zrak on ne diše...postaje ljubičast i oči mu se izbeče,preatrašno!!!završimo u Klaićevoj i tamo ga žele ostavit ali bez nas jer apartmana kao nema slobodnog.Jai moj m se nedamo van jer dijete je samo u sobi sestre ni na vidiku a činjenica da je mužev ujak koji je također bio brat blizanac umro od hripavca u bolnici u dobi od 6 mjeseci (je to bilo prije trideset godina ali bilo je)nije bila nimalo ohrabrujuća.pitam ja sestru oće li ona sjedit kraj njega,pa da ga donese do prozora kad poplavi,a ona mi odgovori da mu ona nije ni mama ni dadilja,tu mi je puko film i rekla sam joj da je samo bezobrazna i ništa više a da njemu takvom bolesnom treba i mama i dadilja i sestra i doktor !!!!konačno se izborimo da muž presjedi kraj njega tu noć,ja sam išla doma Viti,još sam dojila,došla ujutro u 7 i vidi čuda našli su nam apartman evil kao terapiju dali su mu sumamed i inhalacije,ali djetetu je bilo sve gore i gore nakon tjedan dana klaićeve preseljeni smo u zaraznu ali sad je i Vito sa nama jer je i Vito reagirao...u zaraznoj im daju opet sumamed Viktor je u koma stanju(sestra u zaraznoj mu gura sa špricom antibiotika a ja joj vičem da ću mu ja dati kroz dudu ali ona po svom u tom trenutku Viktor dobije napad kašlja i dijete skoro pocrni svi se ustrčali doletio doktor aspiriro ga prikopčo ga na kisik i onda smo morali snimat pluča jer su se bojali da je udahnuo sumamed,snimanje mozga da vide jel sve u redu jer je bio ostao bez kisika....horor...e u međuvremenu ja čujem za magareće mlijeko narodni lijek protiv hripavca i dođem do čovjeka koji ga ima i pošalje mi mlijeko i kaže kako da ga doziram...svi u bolnici su čuli da ja djeci dajem mlijeko ali nitko nije ništa komentirao,jedino mi je kad smo odlazili prije predviđenog vremena došla jedna stara sestra i rekla da je to jedini lijek protiv hripavca i za jačanje imuniteta.uglavnom dečki su imali pogotovo Viktor teži oblik hripavca i uz to bronhilitis koji smo izliječili u mjesec i pol dana a hripavac traje tri do četri mjeseca,od kad sam počela davati mlijeko događale su se stvari točno kako mi je čovjek rekao i kroz deset dana Viktor je disao normalno.nevjerojatno ali istinito dečki su popili poslije još nekoliko litara mlijeka i svake jeseni ga piju i mi smo zimu prošlu preživjeli bez ikakvih prehlada,gripa,ništa,ništa...sorry šta sam duga ali ja znam što sam doživjela i koliko nam je mlijeko pomoglo. bebe
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by Aleksandra sri lis 13, 2010 4:38 pm

    odlično iskustvo, nadam se da će nekome pomoći tko se nađe u istoj groznoj situaciji.
    Još i odaj gdje se nabavlja i pošto.
    vlatkaa
    vlatkaa
    novak
    novak


    Broj postova : 10
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by vlatkaa sri lis 13, 2010 5:05 pm

    U poljicama kraj Zadra čovjek ima farmu magaraca(posjetili smo ga ovo ljeto i zahvalili se magaricama Smile)nazove ga se i on isti dan pošalje busom u bočicama od 1 deci(zamrznuto),a lovu mu uplatite kasnije poštom,nama je rekao svaki put kad ćete imati,a nikad ga prije nismo vidjeli ni čuli....Litra je 500 kuna,je puno ali kažem vam mi više nismo bolesni od kad znamo za to mlijeko...(ovo sad zvuči kao iz top-shopa roll )ali istina je...a broj ću dati na pp,neznam jel smijem ovako
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by Aleksandra sri lis 13, 2010 11:27 pm

    a koliko se toga pije, tj koliko ti te bočice/litra traju ?
    miki
    miki
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3827
    Lokacija : Mlini
    Proud to be : mama blizanaca

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by miki čet lis 14, 2010 11:24 am

    i ja sam čula za to znam da jedan dr. je davao svom sinu i kašalj nestao a i pedica jedna starija mi je rekla za to
    može br. telefona i kontakt (može i na pp)
    1980Petra
    1980Petra
    akter
    akter


    Broj postova : 137
    Lokacija : Zagreb - Dubrava
    Proud to be : dragi prijatelj

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by 1980Petra čet lis 14, 2010 12:45 pm

    Kozje mlijeko je tkđ. odlično za imunitet (čula s više strana), mom malenom smrdi pa ga neće...inače od druge Matine godine (ovako u jesen-zimu)trošimo Petrovićev med baš onaj za imunitet ali smo i trošili med za bronhitis (ukusan je a može samo pomoći)......
    1980Petra
    1980Petra
    akter
    akter


    Broj postova : 137
    Lokacija : Zagreb - Dubrava
    Proud to be : dragi prijatelj

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by 1980Petra čet lis 14, 2010 12:53 pm

    zaboravila sam dodati @Vlatka da sam čula za to čarobno magareće mlijeko (moji su inače iz Dalmacije i od pamtivijeka se koristilo magareće mlijeko za slične svrhe, baka mi uvijek govorila - eh da ti mogu nabaviti magareće mlijeko ne bi nikad bolesna bila...), drago mi je za tvoje dečke da su super i hvala za info.
    blaza27
    blaza27
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3009
    Lokacija : jug
    Proud to be : Dupla duplica

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by blaza27 čet lis 14, 2010 6:58 pm

    molim te da mi posaljes na pp broj telefona od tog covjeka,moj petar ima ceste bronhitise i cula sam isto da bi mu najbolje pomoglo magarece mlijeko,bas mi se sinoc gusio u kaslju steglo ga da jadan nije mogao normalno disati dok ga nisam ventolinom inhalirala kako mi je ped vec prije govorila.koliko treba popiti tog mlijeka?jest skupo ali ako je ucinkovito nebi zalila ni kune.
    blaza27
    blaza27
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3009
    Lokacija : jug
    Proud to be : Dupla duplica

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by blaza27 ned lis 17, 2010 6:19 pm

    nasla ja mlijeko i to duplo jeftinije .to mi je preko prijateljice.ako kome treba neka se javi pa kad ja budem isla po njega usput uzmem i za vas i posaljem vam.javite mi se na pp.
    Pika
    Pika
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3591

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by Pika ned lis 17, 2010 9:58 pm

    a koliko to mlijeko može stajati? kako to ide? jel se smrzava ili?? mislim, ako je kao obično domaće, onda ne može duže od dan-dva? javi nam i kako je Petar reagirao na njega, tj. jel ga je htio piti.
    kako ste inače?
    puno pozdrava od nas
    blaza27
    blaza27
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3009
    Lokacija : jug
    Proud to be : Dupla duplica

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by blaza27 pon lis 18, 2010 1:00 am

    mlijeko se zamrzava i moze dosta dugo biti zamrznuto,daje se po dec dnevno.odrasli piju odjedanput a djeca tri puta dnevno jer se daje kao lijek.oni nisu odusevkljeni sa njim i jedva im uguram to malo sta trebaju popiti.
    vlatkaa
    vlatkaa
    novak
    novak


    Broj postova : 10
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by vlatkaa pon lis 18, 2010 1:43 pm

    blaza27-neznam jesi li ti probala magareće mlijeko,ali to mlijeko je slatko i odličnog okusa jako slično majčinom,neznam zašto ga tvoji jedva piju,kozje mlijeko je jakog mirisa i okusa i djeca ga baš ne vole.ali ako stvarno imaš upola jeftinije magareće mlijeko pošalji mi broj na pp.tnx.
    vlatkaa
    vlatkaa
    novak
    novak


    Broj postova : 10
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by vlatkaa pon lis 18, 2010 1:47 pm

    čovjek od kojeg sam ja nabavila je u Poljicama kao što sam već rekla,Damir Štulina-0981805171-moji dečki su prvi dan odjednom popili 1 dcl a poslije deci na tri puta kroz dan.mlijeko se i dostavi zamrznuto i po potrebi se odmrzava.
    avatar
    tinki318
    škicer
    škicer


    Broj postova : 1

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by tinki318 uto ruj 06, 2011 9:22 pm

    Ako kome treba magareće mlijeko,mogu preporučiti jednu gospođu kod koje ja nabavljam i cijena je samo 200 kn za litru.
    avatar
    sanjamrdja
    novak
    novak


    Broj postova : 2

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by sanjamrdja sri lis 26, 2011 7:12 pm

    TREBALA BIH ZA SINA KOZIJE MLIJEKO.KAKO DOCI DO NJEGA.KAZETE DA JE 200KN. LITRA MOJ BR MOB +38595-546-9051
    avatar
    sanjamrdja
    novak
    novak


    Broj postova : 2

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by sanjamrdja sri lis 26, 2011 7:15 pm

    Javite mi i dogovorimo se...kako mogu doci do njega,sin mi ima velikih zdravstvenih problema,a po treci put ce biti operiran.Ocajna mama.Bruh navodno pri rodjenju i nikako da rijese.Neznam di ga voditi za operaciju a bas je na desnom jajetu.ima li neko i za to savjet.Tenks
    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by niksi sri lis 26, 2011 11:21 pm

    Moj je sin operirao dao je imao svega godinu dana u Klaicevoj u Zagrebu. Gdje zivis? I zasto je vec dva puta operiran?
    ines13
    ines13
    novak
    novak


    Broj postova : 94
    Lokacija : Rijeka/Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by ines13 čet lis 27, 2011 12:28 am

    klaiceva, dr visnjic....divan...

    Sponsored content


    Magareće mlijeko Empty Re: Magareće mlijeko

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet svi 17, 2024 9:09 am.