B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Panični poremećaj - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Panični poremećaj - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Panični poremećaj - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Panični poremećaj - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Panični poremećaj - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Panični poremećaj - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Panični poremećaj - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Panični poremećaj - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Panični poremećaj - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Panični poremećaj - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+8
misek
Sonja
irenak
mallena
goga
Twin
blanche
Jorgovan
12 posters

    Panični poremećaj

    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Panični poremećaj - Page 2 Empty Re: Panični poremećaj

    Postaj by niksi sri svi 19, 2010 5:59 pm

    Mislim da sve majke prolaze kroz slično, ja sam imala raznorazne faze i ponekad se jako teško nositi sa svim što moramo napraviti. Ja sam se prije koji dan posvađala s mužem jer me nazvao dok sam bila kod frizera ( on je ostao s djecom) i počeo da gdje sam ja i koliko sam to ostala. Pobjesnila sam i izvikala se kao luđakinja jer baš kao što sve vi ovdje pišete- jako je teško ostati psihički zdrav u situaciji kad si dežuran non-stop, a onda odeš u tri mjeseca na dva sata i - drama.
    Rode- slažem se s Irenak - apsolutno pretjerivanje
    I da- moram vam napisti što se meni dogodilo prekjučer kad smo išli na put
    Put traje od Bjelovara do Erlangena nekih 7 sati i imali smo u autu nekih peciva i narezaka no nisam ponijela nijednu kašicu za klince ( sad već dosta toga jedu kao i mi) i
    mm me pita - jel ima nešto za njih,
    ja kažem - nemam,
    a on - zašto,
    a ja - zato što nisam više mogla misliti o tom ( po cijele dane sve se vrti oko tog što će jesti)
    mm umre od smijeha- ni on nije mislio - naravno. Ja sam se jednostavno prepustila i u jednom trenu nakon pakiranja svega i svačega prestala misliti.
    Blanche- svakako je dobro što si prepoznala problem, i kao što kaže Goga bit će lakše kad malo porastu
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Panični poremećaj - Page 2 Empty Re: Panični poremećaj

    Postaj by Aleksandra sri svi 19, 2010 10:50 pm

    blanche - one luđakinje od roda zaboravi . Ovo što osjećaš potpuno je normalno i jednostavno te sustiže umor.
    Što se društva tiče, sad u Golubinjaku naći ćeš mame s kincim aslične dobi, nađi društvo , izlazi , šetaj.. ja sam često slobodna, sad kad mi mm ode imat ću lufta opet, ako si za šetnju i kavu tu sam. Moji su u vrtiću pa ti lako uskočim.

    Jel imaš ti auto kad ti je tm na poslu ili si vezana za kvart ? Ako imaš auto - ne razmišljaj više i strpak klince u auto i na more u šetnju, mene je to držalo, mi smo svaki dan bili vani pola dana jer dočekati mm-a bilo bi mi previše.

    Vidimo se Wink
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Panični poremećaj - Page 2 Empty Re: Panični poremećaj

    Postaj by irenak sri svi 19, 2010 11:07 pm

    Niksi, hahahaha, tak sam ih ja prije nekih dva mjeseca zaboravila nahraniti!!!! Kako inače imamo rutinu da doma popapamo i tek onda idemo van, ovaj put smo izašli ranije, nekih sat vremena prije obroka i vratili se doma sat vremena nakon što su trebali papati i ja se cijelo vrijeme pitam da kaj im je, zakaj su tak nervozni i onda skužim da su jadnički gladni i da sam se ja malo pogubila. Sva sreća pa nije prošlo previše vremena.
    Gogino
    Gogino
    domaći
    domaći


    Broj postova : 617
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Panični poremećaj - Page 2 Empty Re: Panični poremećaj

    Postaj by Gogino čet svi 20, 2010 3:41 pm

    Blanche-svi smo to prošli netko lakše netko teže,ali na kraju sve to brzo prođe i evo mene sada hvata me tuga kad pomislim kako moji uskoro idu u vrtić,ja na posao,treba se pokušati uživati što više u djeci
    i ja sam se jedno vrijeme osjećala slično tebi,sama sa troje djece nigdje nikoga da malo pomogne ,kao ja sam sposobna mama ide to meni dobro i sl...da se ne žalim previše,mm stalno na poslu.

    ako si za šetnjicu sa bebama,mi smo na Kozali,u popodnevnim satima kad mm dođe doma imam auto pa mogu doć do grada ili gdje ti paše,,inače budemo u parku na Kozali.bilo bi mi drago da te upoznam,javi se na pp,ako si za društvo.
    blanche
    blanche
    domaći
    domaći


    Broj postova : 566
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Panični poremećaj - Page 2 Empty Re: Panični poremećaj

    Postaj by blanche pet svi 21, 2010 1:21 am

    Drage moje sve po redu Panični poremećaj - Page 2 283157 Hvala Vam na riječima utjehe i na Vašoj iskrenosti...
    Već par dana ne pišem ništa na ovoj temi jer se osjećam puuuuno bolje i razmišljam pozitivno...Promijenila sam dnevnu rutinu,svaki dan negdje izađem,popijem kavu s prijateljima koje i inače viđam i s onima koje sam na neki način zapostavila svo ovo vrijeme...Provela sam i divno poslijepodne s tatom i bebama,ma,sve super...Mislim da sam se sama dovela do napada panike,sav taj silan nagomilani stres unatrag 3-4 godine,zapravo,možda i dulje,ne znam...Uvijek sam smatrala sa sam superwoman Panični poremećaj - Page 2 230223 da sve mogu sama,držala u sebi probleme i potiskivala ih umjesto da ih riješim razgovorom,i vukla i za sebe i u nekim stvarima i za mm jer sam mislila da tako mora biti,da ću ja sve najbolje obaviti i da ne trebam nikoga zamarati...Valjda je sve to moralo negdje isplivati...I da više ne duljim,veselim se što ću Vas upoznati u Golubinjaku,veselim se toplijim danima kad ćemo sigurno otići na kavicu i u šetnju,a najviše se veselim što sam mama dvoje najljepših anđela uz čiji grleni smijeh svi problemi nestaju i zbog kojih mi je žao da se sve ovo moralo desiti u razdoblju kad sam mislila da sam najsretnija a dozvolila sam si da pokleknem pod nekim davno nagomilanim pritiskom...Nadam se da će me ovo razdoblje ponovno otkrivenog optimizma držati još duuugo,dugo,i da ću ubrzo biti ona stara nasmiješena ja Panični poremećaj - Page 2 572951
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Panični poremećaj - Page 2 Empty Re: Panični poremećaj

    Postaj by irenak pet svi 21, 2010 11:21 am

    Blanche, lijepo vidjeti optimizam, držim fige da tako i ostane dalje!!!

    Gogino - tako je nekako i kod mene, troje klinaca, ja ne pričam previše, ne tražim pomoć (jednostavno sam takva da ne znam tražit druge za pomoć) a nitko se sam ne nudi, zapravo smatraju da sam ja neka, kako bi blanche rekla, superwoman i da ja to ko od šale odrađujem. Jedino moram priznati da mi je mm jako velika podrška i doista se trudi pomoći mi koliko može obzirom na to koliko radi.
    No, na kraju dana, kada zbrojim sve trenutke u danu, osmjehe, nepodopštine njihove, sekine pubertetske ispade, priče ovakve i onakve ... doista sam sretna!!!!!!
    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Panični poremećaj - Page 2 Empty Re: Panični poremećaj

    Postaj by niksi pet svi 21, 2010 12:15 pm

    Bravo Blanche, drago mi je za tebe. I ova zima je nekako bila duga pa čovjek lako padne.
    Izgleda da sve mi mame više od jednog djeteta imamo istu reputaciju- superwoman, no nitko ne zna da nije uvijek sve samo tako.Ja sad kad pogledam unatrag od jeseni pa naovamo, ni sama ne znam kako sam izgurala. Mm je bio po dva tjedna doma pa po dva na putu, sad kad se sjetim- uh! Hvala Bogu na ovih par divnih ljudi koji su tu uz mene!

    Sponsored content


    Panični poremećaj - Page 2 Empty Re: Panični poremećaj

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet svi 17, 2024 5:30 am.