B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+17
mala-kate
branka85
igordana
Nikmi
Mirna15
ines13
zaklina
Twin
I&S
president0
pčelica maja
BEBANO
Jorgovan
didi
irenak
niksi
Kapric
21 posters

    Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina

    DINA 1406
    DINA 1406
    novak
    novak


    Broj postova : 61
    Lokacija : Osijek
    Proud to be : mama blizanaca

    Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Empty Re: Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina

    Postaj by DINA 1406 pet lis 05, 2012 8:15 am

    http://www.novcanik.hr/zaradi/222/kako-do-jednokratne-pomoci-za-bebu

    Evo jedan link dobar pa pogledajte koliko se gdje dobiva
    listek
    listek
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1216
    Lokacija : Zaprešić
    Proud to be : mama blizanaca

    Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Empty Re: Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina

    Postaj by listek čet stu 22, 2012 3:04 am

    Da li netko zna sto se desava ako je otac 3. djeteta druga osoba, a on je taj koji ima neprekinuto boraviste u zg-u u posljednjih 5 godina.
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Empty Re: Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina

    Postaj by Aleksandra čet stu 22, 2012 10:26 am

    Ako ga imaš i ti, mislim da je totalno svejedno dali je isti otac. Jel to ima kakvih novosti kod tebe ili samo razmišljaš Wink
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Empty Re: Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina

    Postaj by zaklina čet stu 22, 2012 10:43 am

    Hej listek, ja mislim isto kao Alex, ali ne znam sa sigurnoscu.
    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Empty Re: Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina

    Postaj by niksi čet stu 22, 2012 1:40 pm

    Ja mislim d ajedan roditelj treba biti prijavljen, svejedno koji.
    listek
    listek
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1216
    Lokacija : Zaprešić
    Proud to be : mama blizanaca

    Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Empty Re: Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina

    Postaj by listek pet stu 23, 2012 12:48 am

    Ma znam da ako i ja imam neprekinuto boraviste da je svejedno tko je otac, ali ja nemam vise neprekinuto boraviste u zg-u posto sam se bila odselila pred nekoliko godina.

    Dakle, on mora podnjeti zahtjev, ne mogu ja, jer nemam 5 godina? Ili mogu ako smo zajedno svi na istoj zg adresi?
    Ili posto smo svi zajedno se racuna kao 3. dijete iako im on nije bioloski otac, pa ipak on podnosi zahtjev. Ili se gleda kao 1. dijete? Sto mi bas ne bi bilo fer...ali sve je moguce...


    A za novosti...vidjeti cemo Wink.



    Sponsored content


    Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina - Page 3 Empty Re: Novac od grada za drugo i treće dijete - 2. godina

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet svi 17, 2024 1:08 pm.