B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
noćno buđenje - Page 4 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
noćno buđenje - Page 4 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
noćno buđenje - Page 4 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
noćno buđenje - Page 4 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
noćno buđenje - Page 4 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
noćno buđenje - Page 4 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
noćno buđenje - Page 4 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
noćno buđenje - Page 4 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
noćno buđenje - Page 4 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
noćno buđenje - Page 4 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+21
MalaDo
mimi mirna
maso
zaklina
matilda
I&S
vlatkaa
pčelica maja
MARIJANA-B
doubleeć
misek
kruna
majaipetra
Pika
niksi
jasna.twins
irenak
Jorgovan
tami
blaza27
nina
25 posters

    noćno buđenje

    MalaDo
    MalaDo
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1438

    noćno buđenje - Page 4 Empty Re: noćno buđenje

    Postaj by MalaDo pet stu 19, 2010 11:54 pm

    Ajde super Smile onda se vidimo, mi smo standardno svi bez tate, haha
    matilda
    matilda
    akter
    akter


    Broj postova : 368
    Lokacija : METKOVIĆ
    Proud to be : mama blizanaca

    noćno buđenje - Page 4 Empty Re: noćno buđenje

    Postaj by matilda sub stu 20, 2010 12:50 pm

    MalaDo

    Ja ti skidam kapu kad pored sveg buđenja i obveza uspiješ ikako stajati na nogama,a kamoli raditi.
    Kad čitam tvoje postove kao da ih i sama pišem samo što je tebi još gore jer imaš školarku i posao.
    Zaista se pitam kad zbog financija budem morala i ja raditi kako ću to sve stići.
    Znam da se treba naoružati strpljenjem,ali stvarno je jako teško.
    Nije mi jasno da nakon toliko hrae koju moji dečki pojedu tijekom dana i po noći svaki po dva puta.
    Imam i stariju curicu kojoj je 2 godine i 9 mjeseci i sve to isto se prolazilo s njom, ali sam se potiho nadala da će s njima bit drugačije....Sad Cura se i sad ponekad zna buditi i tražiti nešto da pije.
    Ja bih nekad i pustila da plaču i pokušavala sam,ali se onda probudi i drugi dječak i cura i muž pa smo svi nikakvi.
    Stvarno ne znam više.
    Planiralasam djevojčicu ovaj vikend poslat kod bake da ih probam ta tri dana nekako uvest u red,ali nam se baka razbolila i eto ti ga sad....Sad

    Divim se svim mamama koje imaju ovakve probleme,a uz to i radejer zaista treba zadržat zdravu glavu u svemu dok to sve ne prođe i malo djeca porastu.
    Ja grizem i režim na sve ukućane, a takva nisam dobra ni sebi ni djeci ni suprugu.

    Maloooo mi je sad lakše, ali opet večeras iznova!
    Iako vas ne znam znajte da ste mi samo vi u glavi kad mi dođe teško i vaša potpora i kad znam da ima i onih kojima je još gore nego meni.
    Žene moje držite se! Smile

    MalaDo
    MalaDo
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1438

    noćno buđenje - Page 4 Empty Re: noćno buđenje

    Postaj by MalaDo sub stu 20, 2010 5:51 pm

    Matilda, ne znam šta da ti kažem, utjeha je samo činjenica da će kad tad sve to proći...

    Zapravo ne smijem se više žaliti, postajem dosadna sama sebi jer nemam pravo na kukanje.. Možda mi je malo zbrčkan dnevni ritam, ali sam sretna što su moja djeca zdrava i sve što proživljavam je apsolutno normalno..

    Gledajmo to s vedrije strane, ako uspijevamo normalno funkcionirat i tako nenaspavane, i sve dnevne obaveze koliko toliko kvalitetno odraditi, moramo se same sebi smješkati, namignuti u ogledalu i bit ponosne na sebe.. Wink

    Naravno kad razmišljam o mojoj svakodnevnici radije bi bila na porodiljnom 'kako Bog zapovjeda', i da živimo mm i ja na istoj adresi, i da ju on vozi u školu i na dr obaveze, i da zajedno šetamo i nadopunjujemo se u zajedničkim problemima i situacijama, ali nažalost nije tako i pomirila sam se s tim. Nekako sam posložila u glavi da ne mora sve bit u minutu i ne mora sve apsolutno štimat, i ne nerviram se previše ako nema ručka za mene ili roba nije speglana ili kasnim par dana s poslom..


    A da ne govorim da u životu postoje raznorazne iscrpljujuće situacije, ja znam jednu mamu koja ima 5 djece (od toga dvoje blizanci i jedno s cerebralnom) i ne mogu zamislit kako joj je, al si može priuštit pomoć čistilica, čuvalica i fizioterapeuta. Ali šta bi bilo kad nebi bilo novaca..

    I zato se ja najviše divim i skidam kapu obiteljima koji su u financijskim problemima a koji uspijevaju ostat pribrani, othranjuju svoju djecu i guraju dalje..
    Ja da nemam, sve bi mi bilo stoput teže, a da ne govorim koliko je uopće stresno za ljude i njihovu psihu kad razmišljaju o svakoj lipici i kako ju zaradit u ovim nemoućim uvjetima.

    Malo sam skrenula s teme, al htjela sam reći da se više ne želim žaliti jer kad bolje razmislim, to uopće nije razlog za kukanje.. Moramo se međusobno utješiti čisto da znamo da nismo jedine koje to prolaze i čitajući različita iskustva samo unaprijediti svoja i ohrabriti se u iščekivanju mirne i prospavane noći Wink Wink
    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    noćno buđenje - Page 4 Empty Re: noćno buđenje

    Postaj by niksi sub stu 20, 2010 7:25 pm

    MalaDo dooobar
    matilda
    matilda
    akter
    akter


    Broj postova : 368
    Lokacija : METKOVIĆ
    Proud to be : mama blizanaca

    noćno buđenje - Page 4 Empty Re: noćno buđenje

    Postaj by matilda ned stu 21, 2010 1:40 pm

    Eto da ne bude da ja kukam i ja sam zahvalna što su mi djeca zdrava
    Sve će se jednog dana zvati jučer.
    Naspavat ću se kad odem u mirovinu Smile
    Ne daj Bože većeg zla za moju djecu i obitelj od malenih problema kroz koje sad prolazimo.
    maso
    maso
    akter
    akter


    Broj postova : 132
    Lokacija : osijek
    Proud to be : mama blizanaca

    noćno buđenje - Page 4 Empty Re: noćno buđenje

    Postaj by maso ned stu 21, 2010 7:18 pm

    lakse je kad se mozes izjadati nekme tko je u istoj situaciji...drzim nam svima fige da nam klinci pocnu konacno spavati cijelu noc klanj

    Sponsored content


    noćno buđenje - Page 4 Empty Re: noćno buđenje

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet svi 17, 2024 9:10 am.