B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    3 posters

      Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete

      Branka
      Branka
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3757
      Lokacija : Pula
      Proud to be : dragi prijatelj

      Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Empty Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete

      Postaj by Branka pon lis 05, 2009 10:11 pm

      Jedna samohrana mama iz Pule, Sanja, tj. njezin sin M. koji ima 9.mj hitno trebaju hranu za malenoga, pa ako netko možda ima viška kutiju adaptiranog ili koju kašicu da mu je ostalo, bili bi puno zahvalni. Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete 6747 Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete 283157
      Bili su podstanari, snalazila sa radom na štandu za voće, ali sad više nema posla i zaista joj je najteže snaći se za hranu za malenoga.
      Trenutno je kod nekih prijatelja, ne znam točnu adresu, ali ako bi netko poslao, raspitat ću se. Ili možete poslati na moju adresu (šaljem na pp), pa im ja odnesem. Ili pošaljete na bus za Pulu i ja pokupim ...kako god vam paše.

      Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete 283157
      Twin
      Twin
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 5719
      Lokacija : Zagreb-Dubrava
      Proud to be : Dupla duplica

      Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Empty Re: Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete

      Postaj by Twin pon lis 05, 2009 10:17 pm

      ja šaljem 6 kut bebimila2 može? ne znam koju hranu papa malecki, ali nama je čist ok i sad i do sad bila.
      Branka
      Branka
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3757
      Lokacija : Pula
      Proud to be : dragi prijatelj

      Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Empty Re: Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete

      Postaj by Branka pon lis 05, 2009 10:30 pm

      Twin je napisao/la:ja šaljem 6 kut bebimila2 može? ne znam koju hranu papa malecki, ali nama je čist ok i sad i do sad bila.
      Twin hvala ti !! Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete 6747
      Mali papa sve što ima, ne bira, sreća nije ni na što alergičan!
      miki
      miki
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3827
      Lokacija : Mlini
      Proud to be : mama blizanaca

      Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Empty Re: Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete

      Postaj by miki uto lis 06, 2009 1:40 pm

      i ja bi poslala nesto moze tvoja adresa
      Branka
      Branka
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3757
      Lokacija : Pula
      Proud to be : dragi prijatelj

      Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Empty Re: Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete

      Postaj by Branka uto lis 06, 2009 2:48 pm

      Može, poslano. Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete 283157
      Zlatne ste!

      Sponsored content


      Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete Empty Re: Potrebna pomoć u hrani za 9.mjesečno dijete

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: pet svi 17, 2024 5:30 am.