B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+17
Jorgovan
igordana
let tri
Maja
misek
I&S
točkice
kruna
Branka
jojka
Aleksandra
blaza27
pčelica maja
maksi
mallena
Pika
zaklina
21 posters

    ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    igordana
    igordana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1078
    Lokacija : Zagreb

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by igordana sri ruj 30, 2009 10:58 pm

    Dobro došla...fotke su zbilja super... ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 572951
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by Jorgovan sri ruj 30, 2009 11:26 pm

    Dobro došla!
    Ima nas još iz ZG.. Wink
    Mi smo upali u jaslice, ali bilo je komentara tipa da zar ja nemam porodiljni tri godine..
    Fotke su ti super.

    Branka je napisao/la:Uostalom, ti možeš prekinuti porodiljni zato jer si želiš ostaviti par mjeseci da to možeš koristiti u dijelovima, do. 8. god života djece.
    Branka, zar se može koristiti porodiljni i nakon povratka na posao?
    blanche
    blanche
    domaći
    domaći


    Broj postova : 566
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by blanche čet lis 01, 2009 11:03 am

    Dobro došla ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 311493
    Slikice su ti prekrasne,i ja bih taaaaakve.....
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by Maja čet lis 01, 2009 11:56 am

    Biljana je napisao/la:Dobro došla!
    Ima nas još iz ZG.. ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 889846
    Mi smo upali u jaslice, ali bilo je komentara tipa da zar ja nemam porodiljni tri godine..
    Fotke su ti super.

    Branka je napisao/la:Uostalom, ti možeš prekinuti porodiljni zato jer si želiš ostaviti par mjeseci da to možeš koristiti u dijelovima, do. 8. god života djece.
    Branka, zar se može koristiti porodiljni i nakon povratka na posao?

    da biljana. kad se vratis na posao ako ti ostaje nesto porodiljnog mozes ga koristiti do 8.rodendana najmanje mj dana u komadu ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 230223
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by Aleksandra čet lis 01, 2009 4:42 pm

    Slike su MRAK!
    Dobila si posao Wink ako ga želiš - za Zg pokrivati službeno fotkanje kad zateba jednom na godinu Wink
    listek
    listek
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1216
    Lokacija : Zaprešić
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by listek čet lis 01, 2009 6:52 pm

    Dobrodosla!
    Curice i slike su preedivne!!! Zbilja bi mogla pokrenuti biznis!
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by Jorgovan čet lis 01, 2009 8:50 pm

    Maja je napisao/la: kad se vratis na posao ako ti ostaje nesto porodiljnog mozes ga koristiti do 8.rodendana najmanje mj dana u komadu ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 230223

    Smile Super.
    Treba li neke dokumente skupiti za to? Nisam ni znala. Wink
    Hvala.
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by Maja čet lis 01, 2009 9:40 pm

    nisam jos sigurna sta i kako. to je nesto novo ali mi smo pocele koristiti porodiljni prije zakona tako da nemam pojma sta i kako. ali ja se nadam da cu ovih dana pocet radit pa cu ti javit sta i kako ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 207922
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by zaklina pet lis 02, 2009 2:09 am

    Hvala curke na komentarima, drago mi je da vam se svidjaju moje fotke! Jucer sam izgleda skupila neki virus na kompu pa mi danas nesto steka, a mozda cu trebati i sve reinstalirati i biti par dana/tjedana bez kompa Sad. Inace fotkanje mi je zaista samo hobi, nista profi, ali i veeeeeliko zadoboljstvo, tako da kad bude trebalo a ja budem slobodna, javite! A ako je netko blizu, mozemo se dogovoriti, kad mi bude odgovaralo, pa napravim par fotki ako bi netko volio, samo ne garantiram za rezultate. Smile To se nikad ne zna! Steta sto sad ide ruznije vrijeme inace bi mogli na Bundek, dekica i photosesion Smile
    Dorieni
    Dorieni
    akter
    akter


    Broj postova : 164
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by Dorieni pet lis 02, 2009 3:53 am

    Dobrodošla Žaklina!
    Prekrasne fotke, i cvjetići isto!! I sama obožavam fotkati svoje i imamo već par tisuća slika! Crno bijelo je extra!!! Samo nama šteka razvijanje, gotovo sve nam je na hard disku, nešto po DVD-ima... Čekam neki čudesan trenutak viška slobodnog vremena da sve to sortiram i odlučim štogod razviti, pa nadam se da ću do njihove škole uspjeti da curke imaju i albumčić koji!! Možda na ponovnom porodiljnom!!!! ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 33288
    By the way što se tiče tog ponovnog korištenja porodiljnog, kome se to isplati vraćati na 1.600,00kn sa svoje plaćice kakva god bila. Mislim imamo godišnji, bolovanje za neke situacije i sve je to bolje plaćeno nego povratak na porodiljni pa mi se ne čini nimalo stimulativno.
    MAJO bez obzira što si rodila prije donošenja zakona i za nas to vrijedi.
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by Maja pet lis 02, 2009 9:26 am

    znam da vrjedi samo nisam sigurna kako stvar realno funkcionira ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 889846

    dorieni, imas sad akciju od tiska za razvijanje fotkica pa skicni ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 889846

    a za fotosešn, drago mi je da si i ti voljna. nabacit cemo nesto "sluzbeno" kad uhvatimo vremena ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 230223
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by Jorgovan pet lis 02, 2009 11:09 am

    Dorieni, slažem se da nije stimulativno, ali kao jedna doza sigurnosti za samohranu mamu dobro dođe.
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by zaklina sub lis 03, 2009 1:20 am

    Slazem se s Biljanom, super je imati mogucnost, pa bar kao opciju koju mozda nikad necu iskoristiti, ali sad nekako razmisljam ako mi to financije budu imalo dozvoljavale da uzmem mj ili 2 kad mi cure budu kretale u skolu. A i preko ljeta uzeti 2mj slobodno super zvuci!
    Majo, moze!
    miki
    miki
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3827
    Lokacija : Mlini
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by miki sub lis 03, 2009 9:53 am

    welcome!!!
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by zaklina sub lis 03, 2009 8:54 pm

    Hej, imam jedno pitanje. Od cega je kratica mm?? Mislim znam ja da to predstavlja supruga iliti muza, ali sto tocno znaci mm, moj muz?? Tko zna?
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by I&S sub lis 03, 2009 9:04 pm

    pa ja sam to sebi tako prevela u početku.....MM=moj muž.....
    a sad jel to točno????? mislim da je ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 33288...... ja je koristim za muža pa mi još nitko nije rekao da je krivo
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by Maja sub lis 03, 2009 9:37 pm

    mm= moj muz

    tm= tvoj muz

    ali neki kazu tvoj mm ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 33288
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by zaklina sub lis 03, 2009 11:54 pm

    Hvala Majo na objasnjenju! Tako sam i mislila ali glupo mi je koristiti nesto a ne znam tocno sto znaci!
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by Maja ned lis 04, 2009 12:02 am

    samo ti daj. izmisli nesto svoje ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 230223
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by zaklina ned lis 04, 2009 12:41 am

    Sad sam vidjela, imas rodjendan dan prije moje starije cure, Marte! A to ce vrlo skoro. Pa sretan ti rodjendan, malo unaprijed Smile Navrati u ZG na kolace u srijedu Smile

    Sponsored content


    ohrabrih se ... pozdrav svima :) - Page 2 Empty Re: ohrabrih se ... pozdrav svima :)

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon svi 20, 2024 10:44 pm.