B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +9
    Romi
    I&S
    Jorgovan
    val
    Pika
    Napolitanka
    Aleksandra
    misek
    Ivana
    13 posters

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by misek čet ruj 24, 2009 12:53 pm

      može broj na pp... evo sad ti pošaljem svoj....
      ali znam da ćemo mi biti ujutro jer idemo i u ZOO još.... i na groblje možda....
      e a da ako slučajno nebi bile u isto vrijeme tamo, da ja ostavim pakete na štandu pa ti pokupiš.... sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Icon_question
      jer velim, dosta smo ograničeni vremenom....
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Aleksandra čet ruj 24, 2009 2:08 pm

      možeš ti ostaviti pakete na štandu samo neznam dali će štanda biti Sad Netko ga mora postaviti .
      Baš sam tužna, toliko puno je Zagrebčanki a na kraju smo pokrili svega par sati od tri dana
      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 598415
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by misek čet ruj 24, 2009 2:23 pm

      jooj Alex da mogu, da nema Lukasa tj. da ga ima tko čuvati 3 dana i da on može bez mene,
      ja bi sjedila tamo od petka do nedjelje....
      ovak mogu samo doć vidjeti...
      a u subotu idemo na krstitke tak da ne bi mogla nikak....

      joj nadam se da će biti štanda.....
      ajmo curke.... za našu udrugu..... sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 551704
      Jorgovan
      Jorgovan
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5967
      Lokacija : ZG
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Jorgovan čet ruj 24, 2009 2:32 pm

      da šteta. očito nam logistika ne štima. meni pogotovo.
      For you
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Maja čet ruj 24, 2009 2:33 pm

      ma dobro biljana, tvoja logistika si ti. imas malo previse stvari za poslozit da bi to izvela sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 889846
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Aleksandra čet ruj 24, 2009 3:06 pm

      svatko od nas ima, no treba puno volje i žrtve za to ostvariti.
      Jorgovan
      Jorgovan
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5967
      Lokacija : ZG
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Jorgovan čet ruj 24, 2009 3:10 pm

      pa ne znam baš da bi se sad sa mnom netko uspoređivao, pogotovo ti aleks. neki puta volja nije dovoljna. Wink

      majo, bit će bolje nadam se neki drugi put. Love
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by misek čet ruj 24, 2009 3:15 pm

      ja baš volje imam jer obožavam takve sajmove....
      ali nemam sredstava...nemam kome L ostaviti....nemam auto niti vozačku.... nemam ni blizance na kraju krajeva.....
      imam samo volju.... a ona sada nije dovoljna....
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Maja čet ruj 24, 2009 3:16 pm

      nemas blizance ali si clan udruge a udruga je ta koja se predstavlja sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 889846
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by misek čet ruj 24, 2009 3:24 pm

      ma znam.... i tu sam za bilo šta, ali stvarno ne mogu u Zg na 3 dana...
      a u subotu imam i krstitke u Bjelovaru..... mm radi svaki dan osim nedjelje od 7-18 s tim da putuje u Đurđevac svaki dan...moja mama je bolesna na kičmu i kukove i ne može sama s Luaksom.... moj tata radi isto.... druga baka i deda rade isto.... a idu u Bj s nama na krstitke..... sestra mi je na moru na Cresu,a ona s L ne bi mogla.... on neće s njom baš biti....
      ja stvarno imam volju, ali nemam mogućnosti....
      nadam se da me razumijete....
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Maja čet ruj 24, 2009 3:27 pm

      ma ne pravdaj se zeno sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 283157
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Aleksandra čet ruj 24, 2009 4:05 pm

      Ma nemojte mi se sada pravdati niko ništa ne mora, ja znam da bi vi rado bile tamo da možete samo kažem da je za ovo potrebno puno volje i žrtve - naravno i uvjeti da je izvedivo. No oni koji imaju uvjet nemaju toliko možda volje a oni koji znam da bi rado, trenutno ne mogu.
      Stvar je u tome što su se tražili dobrovoljci još pred mjesec dva i nitko se nije javio pa smo tada trebali odustati što i jesmo ali je došlo do kratkog spoja u komunikaciji s organizatorom i sad imamo prostor i najavljenu udrugu a nemamo nikoga da to odradi. Sami smo se uvalili no mislili smo da će biti više entuzijazma no nema ga.
      Žao mi je da smo uopće pokretali to.
      NE ljutim se na nikoga da ne mislite krivo, u biti ljutim se na sebe, Ivanu i Maju što smo dozvolile da do ovoga dođe,ne u nekom lošem kontekstu nego onako - tužna sam.
      Napolitanka
      Napolitanka
      novak
      novak


      Broj postova : 60
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Napolitanka čet ruj 24, 2009 4:40 pm

      I meni je zao...
      ali nemrem sve to odradit i kad bi uletila i u nedjelju
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by misek čet ruj 24, 2009 5:21 pm

      stvarno mi je žao....
      ma nije da se pravdam, znam da nitko ništa ne mora, ali mi je žao da je sajam relativno blizu, a ja nemrem pomoći....
      a voljela bi... sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 15653

      a jel moguće da cure koje su rekle da mogu da odrade to postavljanje štanda, otvaranje i dobivanje akreditacije,
      pa da ako ne mogu biti više štand bude prazan, tj. nek na njemu ostave sve moguće promotivne materijale, slikice, balone, bombone, nek se sami posjetitelji posluže.... pa onda dođu na zatvaranje pokupiti stvari ako ne mogu drugačije....
      ne znam, moža je glupa ideja....
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Aleksandra čet ruj 24, 2009 5:49 pm

      nije glupa ideja i bilo bi to bar nešto ali nitko se nije javio da može petak to srediti (trebalo bi doći najkasnije u 11 postaviit štand) i nedelju u 7 pokupiti šta treba.
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by misek čet ruj 24, 2009 5:59 pm

      Napolitanka je napisao/la:Pozdrav
      ja mogu odraditi subotu popodne od nekakvih 15-19....sa curama
      a za dan postavljanja standa dodjem sa materjalima i opremom (stolcice, stolice, stol, kolica...i td.)
      pa mislim da je ona rekla.... za petak barem.... tak sam ja skužila bar...
      i onda ona druga cura, nisam zapamtila koja, nek u nedjelju sve pokupi ako Napolitanka ne može....
      a ovak preko vikenda nek uskoče na sat dva tri ako mogu.....
      let tri
      let tri
      domaći
      domaći


      Broj postova : 818
      Lokacija : Matulji
      Proud to be : mama trojkica

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by let tri čet ruj 24, 2009 9:59 pm

      Ma čekaj malo, tek sad sam pročitala ovo... Ako sam dobro skužila, Mišek i I&S dolazite na sajam kao posjetitelji u nedjelju. Jedino što cure traže od vas je da tih 2,3 sata (a po mojem iskustvu i više, mi smo se prošli put zadržali dulje) koja biste potrošile na razgledavanje provedete na štandu udruge? I to ti je već nekih 5,6 sati pokriveno ako se dogovorite oko vremena! Tu su onda i Napolitanka i Pika i to je već nešto. Ostalo vrijeme kada nitko ne može neka bude prazno, ali da bude prazno baš cijelo vrijeme, bilo bi bez veze. Na kraju vam to možda bude i jedno ugodno iskustvo! sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 207922
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by misek čet ruj 24, 2009 11:23 pm

      da dolazim na sajam ali imam hrpetinu stvari za obaviti još...idemo u ZOO i na groblje i najvjerojatnije u cc1 predati Vanji pakete...di sve to stići u jednom danu i još 3 sata biti na sajmu...a ne mislimo biti duže od sat vremena jer nemamo stvarno dovoljno za sve....uopće se nadam da ćemo stići sve....
      još ako i sveki ide s nama....
      oprosti, ali ima cura iz Zg koje bi mogle da se malo žrtvuju..... mi nismo iz Zg i sam put nam traje sat i pol - dva....
      da još k mojoj baki u Vrapče moramo.....
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Ivana čet ruj 24, 2009 11:45 pm

      ajmo cure, manje panike, više entuzijazma, dobro kaže let tri, to itekako može biti jedno krasno iskustvo!!
      tako smo i sajam u Rijeci odradile, krenulo u zadnji čas, improvizirano, na ho-ruk, a na kraju uz dobru volju i
      puno međusobne pordške - to je ispalo sjajno! isto je bilo par dana prije, skupile smo se, podijelile dežurstva i na kraju je ispalo odlično - skroz pokriveno, tada je Saša uhvatila sve sponzore i dogovorila suradnju, predstavile smo se i predstavnicima Grada i dobili podršku pa nadam se uskoro i financijsku,
      predstavili se široj zajednici, svima onima koji su šetali sajmom a imaju bliziće u svojoj okolini, oni su uzeli letke i vizitke, i tako je krenuo rad Udruge!!!

      nema tu velke filozofije, samo volja i mrvu šarma - a blizići su sami po sebi takvi već.
      kao što se radi te važne zajedničke osobine da imamo dupliće okupljamo i tu, tražeći međusobnu podršku i druženje i savjete i sve,
      tako žele i mnogi drugi roditelji, a po meni je više nego dovoljan cilj na sajmu upravo to - predstaviti se da postojimo i prikupiti određen broj zaniteresiranih budućih članova,
      i to je to!!!

      dakle, ja se onda obvezujem doći u nedjelju, ako neće nitko iz Ri sa mnom, onda sama ili s obitelji,
      no neću moć cijeli dan,
      vi curke pokrijte ostatak koliko tko može,

      a što se otvaranja tiče, ja računam na Napolitanku kako je i rekla.
      listek mi se javila sad telefonom, ne može na forum, ali i ona je voljna jedan dio uskočiti,
      no kako ovisi o mužu za prijevoz to je isto tako ograničeno vrijeme.

      ona će doći u neko doba sutra, mogla bi i u 11 no nema materijale i stol,
      pa se nadam da će se Napolitankica uskoro javiti s dobrim vijestima!!

      ajmo još zavibrat malo.... sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 551704
      Napolitanka
      Napolitanka
      novak
      novak


      Broj postova : 60
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Napolitanka pet ruj 25, 2009 12:45 am

      iskreno ja sama to bas i nemrem odradit jer moje cure su manje od 2 godine i da tamo dolazim solo i teglim sve to
      i postavljam i cuvam djecu, i smjeskam se i fotkam good one.......

      kad sam se javila, zamisljala sam to drugacije tj. da barem netko bude jos tamo...tj...dok netko slaze drugi cuva klince....
      bit ce guzva i ako treba nesto skocit...sve pada na mene....a iskreno to si ne zelim priustit..
      nije da se sad povlacim ali sama, tj. s curama iskreno nemogu
      let tri
      let tri
      domaći
      domaći


      Broj postova : 818
      Lokacija : Matulji
      Proud to be : mama trojkica

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by let tri pet ruj 25, 2009 10:16 am

      Ma ne želim nikome soliti pamet ili nešto slično, samo sam mislila da ako i onako dolazite na sajam ne bi trebao biti neki problem odraditi neko vrijeme na štandu. Znam da je problem organizirati se sa malom djecom i da je to sada upalo u zadnji čas. Nisam htjela nikoga uvrijediti, ali da mi idemo na sajam mislim da mi to ne bi predstavljalo problem.
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by I&S pet ruj 25, 2009 10:58 am

      let tri: ja si idem u nabavku nekih stvari koje mi je frendica rekla da će biti sniženo i "gibam" doma ležati nazad jer moram mirovati......inaće bi.....a neznam ni u koje vrijeme budem tamo bila......kad mama dođe po mene zajedno s rođacima iz rijeke......tako da ja ovisim o njima i stvarno nemogu........a nemislim ni puno biti tamo...idem ciljeno jer znam što mi treba.....
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by I&S pet ruj 25, 2009 11:01 am

      da nemoram mirovat ja bi već danas bila tamo.......nebi bio problem......
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by I&S pet ruj 25, 2009 11:02 am

      ionako sam doma......ali nemam prijevoz, javnim neću i nebi mogla dugo (1-2h) i doma na ležanje opet....
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by misek pet ruj 25, 2009 11:23 am

      ako će biti štanda i ako će Lukas biti dobre volje lunjati malo bez mene, s tatom po Areni onda ću biti tamo na štandu....
      toliko mogu, makar ja ne prolunjala i ne vidla ništa.....
      žrtvovat ću se toliko....
      ali ne garantiram koliko vremenski...ovisi o Lukasu i mm...jer Lukas neće spavati u kolicima, mora cicati kad se sjeti, bit će neka stolica nadam se.... sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Icon_geek ...mm nema živaca za stajati negdje....takav je kaj ja mogu....
      ali ja ću stajati tamo pa makar tih sat vremena.....
      više ne mogu obećati....imamo stvarno zakrcan dan i trebamo sve obaviti, a hvala Bogu cijeli Zg proći....
      znači, dođemo ujutro, tj. oko 10,11 h.... ovisi kad krenemo i kakva će biti gužva na cesti....

      dajte mi recite koje znate jel će biti tamo negdje nešto za popapati sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Icon_question ne možda baš u Areni, ali blizu...
      jel treba nešto donjeti na štand sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Icon_question možda bombone kakve ili šta.... ja ću sigurno L uzeti bojanke isprintane ako će mu biti zanimljivo....

      žao mi je sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 15653 kaj mislite da ne želim pomoći, jer želim.... ali da smo se prije dogovorili..... da sam se uspjela organizirati s nekim da ide s menom na 3 dana u Zg.... imala bi di spavati.... imam bake u Zg....
      ovak sad je to sve koliko mogu... a i sutra imamo krstitke mm-ova sestrična krsti sineka....

      e da, kaj opće pričati ljudima o blizićima... nemam pojma... kaj obično pitaju.... budu neki leci ili nešto.... sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Icon_question sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Icon_question sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Icon_question

      Sponsored content


      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! - Page 2 Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: čet svi 09, 2024 8:51 am.