B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +9
    Romi
    I&S
    Jorgovan
    val
    Pika
    Napolitanka
    Aleksandra
    misek
    Ivana
    13 posters

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Ivana uto ruj 22, 2009 5:55 pm

      Drage članice Udruge Gemini,
      i ostale forumske mame-duplice,

      odlučili smo predstaviti rad Udruge na skorom Dječjem sajmu koji će se održati u Areni Zagreb ovoga vikenda.

      organizatori sajma ustupili su nam, kao neprofitnoj organizaciji, prostor za predstavljanje (jedan odjeljak za štand),
      a na nama je samima da osmislimo i predstavimo svoj rad na odgovarajuć, origanalan način,

      a što smo zapravo zamislili napraviti na način sličan onome kako smo se predstavili i u Rijeci u svibnju ove godine na istorodnom Dječjem sajmu.

      ovim putem pozivam sve Zagrepčanke-mame-duplice da nam se pridruže i svojim prisustvom i aktivnim sudjelovanjem doprinesu što uspješnijoj realizaciji sajma!
      također, pozivam sve one koje se mogu aktivno uključiti, dodatno se angažirati i provesti dio vremena na štandu, kako bi svojim iskustvom i savjetom promovirale specifičnosti blizanačkih obitelji te motivirale buduće članice da nam se priključe,
      da se tu na ovoj temi dogovore oko detalja.

      unaprijed svima hvala, nadam se i vjerujem da to možemo odraditi složno i zauzeti se za prava blizanaca na svakom mjestu koje se pruža, pa tako i na Dječjem sajmu.

      i - kako kaže naša parola - zajedno smo jači!
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Ivana uto ruj 22, 2009 5:56 pm

      link na stranicu Dječjeg sajma:
      http://www.djecjisajam.com/
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by misek uto ruj 22, 2009 6:38 pm

      jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
      bravooooooooooooooo
      onda se vidimooooooo.................... mi dolazimo u Zg u nedjelju sigurnooo
      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! 659344 sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! 659344 sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! 659344
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Aleksandra uto ruj 22, 2009 7:24 pm

      Ivana je napisao/la:
      ovim putem pozivam sve Zagrepčanke-mame-duplice da nam se pridruže i svojim prisustvom i aktivnim sudjelovanjem doprinesu što uspješnijoj realizaciji sajma!
      i - kako kaže naša parola - zajedno smo jači!

      To u prijevodu znači da nebi bilo ok da nam je štand prazan pa vrijeme sajma od 10-19 sati trebalo bi maksimalno pokriti. Upravo zato trebamo vašu pomoć da odvojite par sati vremena za udrugu i za sve nas mame blizanaca kako bi se glas pronio i kako bi nam u buduće svima bilo lakše. Jedini vaš zadataka je da dakle provedete neko vrijem na štandu, dijelite ljudima letke o udruzi, razgovarate s njima.
      Na štandu se obično izlože neke fotografije blizanaca koje imate ili možete isprintati - to privlači ljude sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! 889846
      Na stolu bombončići za djecu, stol i stolica i puno dobre volje to je sve što vam treba.
      U Rijeci je to izgledalo ovako
      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! P5161801


      Dakle zaista nam treba pomoć i komadić vašeg vremena pa molim da tu napišete kada i koliko bi mogli uskočiti!
      Da mi nije ovaj vikend klincima ročkas ja bi potegla u Zg ali zaista ne mogu no računa na vas Zagrebčanke sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! 889846
      Napolitanka
      Napolitanka
      novak
      novak


      Broj postova : 60
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Napolitanka uto ruj 22, 2009 11:12 pm

      Pozdrav
      ja mogu odraditi subotu popodne od nekakvih 15-19....sa curama
      a za dan postavljanja standa dodjem sa materjalima i opremom (stolcice, stolice, stol, kolica...i td.)
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Aleksandra uto ruj 22, 2009 11:22 pm

      Odično napolitanka, hvala.
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Ivana sri ruj 23, 2009 12:20 am

      Bravo, bravo!!
      ajmo još, ajmo još..... sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! 551704
      Pika
      Pika
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3591

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Pika sri ruj 23, 2009 3:03 am

      evo ivana, kao što sam Ti rekla, i na mene možete računati, samo s obzirom da su cure malo bolesne, vidjet ću kada i koliko dugo. subotu ili/i nedjelju.
      predlažem da štand bude na prvi pogled, iz daleka prepoznatljiv, dakle ne tisuću sitnih nečitljivih papirića nego nekoliko velikih. npr natpis: čekate blizance? na pravom ste mjestu! ili ako je izvedivo uvećan neki od ovih dobrih avatara copy-paste, 1 od 2, 2 od 2...
      i svakako natpis www.blizanci.in (jer ima ljudi kojima se ne da prilaziti štandovima i pričati ali će si upamtiti adresu)
      hoće biti majica za prodaju???
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Aleksandra sri ruj 23, 2009 9:07 am

      Majica za prodaju neće jer nemamo još kapital za njih ali ako si netko hoće napraviti sam za svoju ekipu od vas koji ćete biti na štandu ja pošaljem na mail šprancu.
      Natpise, slike uređenje štanda isto je na vama nažalost jer smo mi daleko, dakle ono što isprintate i zaljepite to će biti to a adresu teško da će netko zapamtiti pa zato djelite letke i da ljudi se ponekad boje prići osim ako nemaju blizance pa se zaljepe tako da je nama bila pristupna rečenica "Dobardaaan, poznajete li možda nekoga tko ima blizance?" i onda bi vrlo često bio odgovor da susjedi, prijatelji, moja sestra, mi imamo... i onda im daš letak. Mi smo one lijepe original letke davali onima koji imaju blizance u užoj obitelji a oni koji imaju među prijateljima ili susjedima njima bi dali letke iprintane na običnim papirima u boji - malo šparno... uglavnom treba pristupati ljudima jer ako sjedite iza stola ljudi većinom prolaze pored. I treba neka slika i nešto na što se ljepe, što privlači pažnju.
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by misek sri ruj 23, 2009 11:23 am

      joj da sam barem bliže da pomognem ...iako nemam blizance....
      možda i neki natpis da je i dojenje blizanaca moguće.....pa neka slikica ili nešto.....

      tipa

      Dojenje blizanaca nije bauk
      ako može Angelina Jolie možete i Vi.......

      ima čak jedna slika nje kak doji, ali samo jednog blizanca....

      ako treba printati nešto mogu pa pošaljem u Zg poštom....
      avatar
      val
      novak
      novak


      Broj postova : 24

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by val sri ruj 23, 2009 3:05 pm

      joj, mi bismo rado došli, ali moram provjerit vrijeme-isto popodne...
      javit ću se pred večer kad vidim kakva nam je organizacija ovaj vikend.
      Jorgovan
      Jorgovan
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5967
      Lokacija : ZG
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Jorgovan sri ruj 23, 2009 3:08 pm

      Ja ne mogu to organizacijski izvesti, žao mi je. Super za sve vas koje možete. For you
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by I&S sri ruj 23, 2009 3:13 pm

      ja bi isto pomogla ali nažalost organizacija mi neide ovaj vikend.....
      u petak i dolazi nećak na čuvanje, u subotu od 100kg paprike radimo ajvar (ima zainteresiranih za pomoći? ), a u nedjelju bi skoknuli do sajma, nećak ima rođendan i mm i ja godišnjicu braka......
      svakako ćemo se tamo vidjeti u nedjelju ali nemam pojma kad........
      Romi
      Romi
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 2000
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Romi sri ruj 23, 2009 3:18 pm

      Ja se prijavljujem ali za Split (Zagreb mi je daleko sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! 71910 .)
      Napolitanka
      Napolitanka
      novak
      novak


      Broj postova : 60
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Napolitanka sri ruj 23, 2009 3:45 pm

      ako sam dobro shvatila Pika i ja samo trenutno jedine...
      ili ima jos pa sam prebrzo preletjela....
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by I&S sri ruj 23, 2009 4:37 pm

      trenutno ste jedine..mislim
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Aleksandra sri ruj 23, 2009 4:39 pm

      a treba i dobrovoljac koji će preuzeti da postavi štand u petak i raspremi ga na kraju u nedelju
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Ivana sri ruj 23, 2009 10:53 pm

      bravo curke, hajde još bar jedna dvije....
      val
      , možeš ti možda bar sat-dva?
      ajde se čujte međusobno,
      važno bi bilo da je netko tamo za otvaranje u petak, i onda bar povremeno, da ne bude baš pol dana štand bez ikoga.
      ja razmišljam o tome da se u nedjelju zaletim gore ako budem slobodna, no ne računajte na mene ziher, ovisi o previše toga (hoće li auto bit okej, klinci zdravi, a i ja - kreće mi neka viroza) - no volje imam puno -Majo idemo skupa đir? sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! 889846
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Ivana sri ruj 23, 2009 11:11 pm

      a di nam je listek, jel može i ona uskočiti nešto sitno?

      znači, kolko vidim, otvaranje je u petak u 12 h, što znači da netko treba doći ujutro postaviti štand i preuzeti akreditacije (dobit ćete vjerojatno 3), i bilo bi važno da netko bude tamo u podne kad se službeno otvara, fotka i tako to.

      u subotu je negdje od 10 do 18h, i u nedjelju također, kada je i zatvaranje te je opet bitno da je netko tamo tko će pokupiti stvari.
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Maja sri ruj 23, 2009 11:45 pm

      ne obecajem nista ivana jer mi je muz cijeli tjedan na putu
      Pika
      Pika
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3591

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Pika čet ruj 24, 2009 11:29 am

      a što je s vanjom, hoće li i ona biti tu?
      nekako mi se čini da u zg, u kojem ima puno više duplića, nema baš nešto volje za angažmanom...
      ja u petak nikako ne mogu, jel to već sutra? radim cijeli dan, eventualno nakon što ih pokupim u vrtiću, ali to znači da tamo ne stižem prije 5, pol 6, jer moram i uračunati min. sat vožnje kroz gužvu, arena mi je na dijametralno suprotnom kraju grada...
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Maja čet ruj 24, 2009 11:32 am

      je sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! 15653
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Maja čet ruj 24, 2009 11:46 am

      vanja se seli i rinta na jos nedovrsenoj kuci tako da nista od nje
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by misek čet ruj 24, 2009 12:03 pm

      cure koje budete u nedjelju u Areni imam molbu...
      trebala je i Vanja doći, ali ne može...radi i seli se i jednostvano ne može....
      a ja imam pakete za nju za Kuću ljubavi koje bi joj trebala dati....
      ima koja dobra duša koja to u nedjelju može uzeti i onda se dogovoriti s Vanjom pa joj to predati sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Icon_question

      jer ja ne znam kad ću opet u Zg, možda neću do druge godine....

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! 322718
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by I&S čet ruj 24, 2009 12:29 pm

      mišek....mogu ja......nema problema......samo ja ti još ništ neznam u koje doba cu biti na sajmu......oćeš na pp broj moba pa da se dogovorimo na samu nedjelju što i kako jer ja prije nedjelje ujutro ništ neznam.....

      Sponsored content


      sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!! Empty Re: sudjelovanje Udruge Gemini na Dječjem sajmu u Zg, 25.-27.9.2009.- tražimo pomoć vas mama duplica!!

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: čet svi 09, 2024 6:02 pm.