B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+22
irenak
lara_31
mallena
Ivana
Sonja
maso
Gogino
Jorgovan
kruna
jojka
Twin
misek
Aleksandra
Marija
Maja
blizanci IM
maksi
Vanja
blaza27
pčelica maja
Branka
Sam
26 posters

    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3.

    avatar
    mallena
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4891
    Proud to be : mama blizanaca

    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Empty Re: Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3.

    Postaj by mallena uto lis 27, 2009 10:07 pm

    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 75614 super kombinacija čestitke mama Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 283157
    Ivana
    Ivana
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 3356
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : Dupla duplica

    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Empty Re: Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3.

    Postaj by Ivana uto stu 03, 2009 6:50 pm

    jupi! Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 659344
    Sam
    Sam
    novak
    novak


    Broj postova : 56
    Lokacija : Vukovar

    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Empty Re: Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3.

    Postaj by Sam sub stu 28, 2009 8:09 pm

    Evo cure.....prosli ponedjeljak smo imali pregled(23.11.)..malo kasnim sa izvjestajem ali evo, konacno sjela da napisem....
    Ovako....bebe su odlicno, narasli su oboje...imaju svaki oko 19cm i teze oko 150g isto...mjere glavica i bedrene kosti stimaju u dan...fino se razvijaju....Plodne vode imaju dovoljno, mjesta jos uvijek dovoljno...jos uvijek imaju privilegiju 'bjezanja' na ultrazvuku jer su mali pa ih je dr jedva jedvice uhvatila Smile): Zvrkice moje....Spolovi su 100% potvrdeni...dakle, curka i decko.Opet smo ih gledali na 4d ali nisu slikice bas neke jer nisu se dali slikati...Decko je stalno leda okretao a curku nemozes uhvatiti ni sec da miruje da ju poslika :D Doduse, imam jednu sliku curice ali se glava ne vidi jer je prekrila ju sa rukicom..ali se vidi malo mrsavo tijelo i guza i nogice skvrcene i dio bracekove ruke....Slikala sam ju sa foticem pa bas nije skroz dobra.
    Meni je tlak super(110/70), urin uredan, kile jos uvijek na -2.5..usce zatvoreno...sve je uredno...ali je dr rekla da sad laganini usporim tempo i pocnem mirovati kad god mogu jer idu veci tjedni, maternica se siri i opterecenje je jer su ipak 2 bebice.Cilj nam je sto dulje ih zadrzati unutra tak da vidjeti cemo..... Uglavnom, sve je super a ja se nadam da ce tako i ostati;) Puse svima od nas
    Slikice:
    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Img2602y.th
    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Img2604z.th
    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Img2604copy.th
    p.s. kliknute na slike da vam se otvore vece Wink
    misek
    misek
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4164
    Lokacija : Kc
    Proud to be : dragi prijatelj

    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Empty Re: Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3.

    Postaj by misek sub stu 28, 2009 10:53 pm

    Super draga za prekrasan pregled....
    neka rastu i nek budu zvrkasti i dalje...
    hehehe...

    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 202987
    Ivana
    Ivana
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 3356
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : Dupla duplica

    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Empty Re: Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3.

    Postaj by Ivana ned stu 29, 2009 12:15 am

    super vijesti, hvala ti! Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 659344 Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 659344
    Branka
    Branka
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3757
    Lokacija : Pula
    Proud to be : dragi prijatelj

    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Empty Re: Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3.

    Postaj by Branka ned stu 29, 2009 12:31 am

    ajoj, kako se lijepo vidi to malo savršeno tijelo. Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 207922
    Samo neka tako super bude do kraja.
    Znači stiže vam mala šefica zvrk. Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Icon_queen
    I strpljivi braco. Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Icon_king
    Sam
    Sam
    novak
    novak


    Broj postova : 56
    Lokacija : Vukovar

    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Empty Re: Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3.

    Postaj by Sam ned stu 29, 2009 12:34 am

    Hvala curke...hahah...da, sve nam se cini da se seka sefovati i velikom i malom braci zlocko roll
    Jadan braco s njom do kraja roll al sta ce...nije lako dijeliti prostor sa zenom..hahahah

    Sponsored content


    Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3. - Page 3 Empty Re: Vratila se Sam-Stizu nam SEKA I BRACO! NOVO str 3.

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet svi 17, 2024 8:04 am.