B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+6
BEBANO
blaza27
Sonja
I&S
misek
Ivana
10 posters

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Ivana
    Ivana
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 3356
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : Dupla duplica

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Ivana uto kol 25, 2009 12:27 pm

    Smile Drage mamice duplice dojilice,
    postoji mogućnost da NOVA TV snimi emisiju o blizancima, radu Udruge Gemini, i tom prigodom rado bi progovorili i o temi dojenja blizanaca
    te molim jednu dobrovoljku (a može i više! Wink ) koja bi bila voljna snimiti se kako doji svoje anđelčiće da mi se javi!
    hvala svima,
    nadam se da ćemo polako promovirati dojenje duplića!
    misek
    misek
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4164
    Lokacija : Kc
    Proud to be : dragi prijatelj

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by misek uto kol 25, 2009 2:05 pm

    bravo
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by I&S uto kol 25, 2009 3:40 pm

    fora......
    ajde mamice javite se...ja bi da sam rodila Wink
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Sonja uto kol 25, 2009 4:56 pm

    ajde cure, samo hrabro!!!
    možda ivana da malo više kažeš o svemu da se približi curama,
    neće vjerujem nitko narušavati ničiju intimu van željenog,
    posnosne smo sve na svoje male buhtlice i jurilice Wink i pokažimo to svijetu, ponosno i bez straha Smile Smile
    misek
    misek
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4164
    Lokacija : Kc
    Proud to be : dragi prijatelj

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by misek uto kol 25, 2009 4:58 pm

    ajmo mamice.... samo hrabro...nemam bliziće pa ništa od toga...
    hehehe....
    blaza27
    blaza27
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3009
    Lokacija : jug
    Proud to be : Dupla duplica

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by blaza27 uto kol 25, 2009 5:00 pm

    mene je Embarassed
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Sonja uto kol 25, 2009 5:03 pm

    nemoj da te bude Smile
    ajmo ohrabriti blažicu Wink
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Sonja uto kol 25, 2009 5:06 pm

    šaljem newslatter s pozivom
    BEBANO
    BEBANO
    akter
    akter


    Broj postova : 105
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by BEBANO uto kol 25, 2009 5:20 pm

    Vrlo zanimljivo...ali zašto samo dojilje?? Šta smo mi majke koje ne dojimo manje vrijedne svojoj djeci? Bilo bi u redu da kad se već radi neka takva emisija da prikažu 24 sata jedne majke blizanaca,jer i moja djeca se hrane,iako ne na prsima.Mislim da bi to bilo puno zanimljivije bez nekih razdvajanja-dojilja-nedojilja.Ipak,to je samo moje mišljenje.Smatram da bi se tada sve majke vrlo rado odazvale u velikom broju.
    misek
    misek
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4164
    Lokacija : Kc
    Proud to be : dragi prijatelj

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by misek uto kol 25, 2009 5:36 pm

    Blažica bravo
    Blažica bravo
    Blažica bravo
    Blažica bravo
    Blažica bravo
    Blažica bravo
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Jorgovan uto kol 25, 2009 5:40 pm

    nedojilje već imate u planu, pa sada tražite dojilje, ili..?
    roll

    inače bravo za emisiju bravo
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Sonja uto kol 25, 2009 5:53 pm

    dojilje je teže pronaći Wink
    šala mala....
    ne ide na račun nedojilja - itekako smo sve jednako vrijedne i posebne Smile
    i ja nisam dojila i dijelom razumijem da se može netko osjetiti povrijeđen te vas baš zato slobodno uvjeravam da se ne radi o nikakvoj diskriminaciji.
    takva je potreba snimanja, ali ovako - pošaljite Ivani pp sa svojim kontaktima i/ili meni pa joj ja proslijedim.
    po potrebi će se kontaktirati oni koji su se javili.
    Ivana
    Ivana
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 3356
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : Dupla duplica

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Ivana uto kol 25, 2009 5:53 pm

    neće biti emisija, nego samo prilog od par minuta. inače se slažem s tobom, bebano.

    novinarka je pitala koje teme mi se čine bitne za spomenuti u vezi blizanaca, onako fenomenološki,
    pa sam rekla što mi je taj čas u svijesti bilo značajno, uključivo i dojenje blizanaca koje nije tako nemoguće kako se nekad u rodilištima prikazuje, uključujući problem porodnih naknada koje su daleko nedostatne, uključujući i druge uobičajene teme.

    okej?
    a ako bude prava emisija, e onda ćemo se sve skupa dogovoriti što ćemo i kako reći!!!
    Ivana
    Ivana
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 3356
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : Dupla duplica

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Ivana uto kol 25, 2009 5:55 pm

    ma ne Biljana, roll nije to,
    nego bi snimili u Rijeci, a kako su mi jedine dve Rječanke koje znam da trenutno doje ove dane na GO, stavila sam topic tu na pdf o dojenju kako bi našla ima li tko voljan.

    kako rekoh, to će biti samo prilog, no sve je dobro za početak.
    BEBANO
    BEBANO
    akter
    akter


    Broj postova : 105
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by BEBANO uto kol 25, 2009 6:00 pm

    Ivana,nema problema.Shvaćam.Ali zbilja bi bilo interesantno napraviti emisiju o 24 sata mame blizanaca,pa npr.kako tate hrane bebe u noći,premataju,jer često mame nemaju vremena koliko bi htjele a bebe traže svoje na vrijeme,pa tate uskaču bravo .Nadam se uskoro i nečem takvom.Svima velika pusa mah
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Aleksandra uto kol 25, 2009 7:10 pm

    To bi bio odlično. I oviu su htjeli posnimiti "dan" u životu blizanaca kod nekoga od nas doma ali naši riječani su svi već veliki pa to nije više fora a manji nam se nitko nije javio.
    Ivana
    Ivana
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 3356
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : Dupla duplica

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Ivana uto kol 25, 2009 10:09 pm

    predložit ćemo novinarki za idući put!
    luci2
    luci2
    novak
    novak


    Broj postova : 9
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by luci2 uto kol 25, 2009 11:04 pm

    Ja bi bila spremna Smile Dojim svoje blizance već 6 mjeseci i jako sam ponosna na to! Namjeravam ih dojiti do godinu dana. Jedino ne znam da li je uvijet istovremeno dojenje, jer mi se dojimo jedan po jedan, a i nisam u Rijeci nego u Zg...
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Sonja uto kol 25, 2009 11:06 pm

    mislim da im to možda i još više odgovara Wink
    bravo luci2 klanj val
    Ivana
    Ivana
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 3356
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : Dupla duplica

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Ivana uto kol 25, 2009 11:08 pm

    Super, Luci2, bravo!!
    to što si iz Zg nije problem, jer su novinari ionako iz Zg pa je moguće i da samo taj dio posnime kod vas gore. ajde javi mi na pp svoj kontakt pa ćemo se sve dogovoriti!
    BEBANO
    BEBANO
    akter
    akter


    Broj postova : 105
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by BEBANO uto kol 25, 2009 11:49 pm

    Luci2,bravo bravo ,svoj glas dajem za tebe ako ikada budu napravili takav prilog tj.emisiju.Tko još ima malene blizance osim mene?
    BEBANO
    BEBANO
    akter
    akter


    Broj postova : 105
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by BEBANO uto kol 25, 2009 11:50 pm

    Mislim,mlađe od mojih? :roll laugh:da me mame ne shvate krivo.
    kruna
    kruna
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1380
    Proud to be : mama blizanaca

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by kruna sri kol 26, 2009 1:48 pm

    Ja imam blizance stare nešto više od 7 mjeseci, curica i dečko. Dojim ih, ali rijetko zajedno. Podržavam emisiju, ali ne bih stala pred kamere jer inače radim kao profesorica a znate kakvi su učenici!
    Ivana
    Ivana
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 3356
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : Dupla duplica

    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Ivana sri kol 26, 2009 10:49 pm

    hvala, kruna, na podršci.
    ma nije ni meni ta ideja ugodna, iako su me jednom snimili kratko za neki prilog o tjednu dojenja kako pričam, a malci cicaju, tada su već imali 2 godine. nisam vidjela, ali oni koji jesu vele da nije bilo loše.

    Sponsored content


    koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere? Empty Re: koja dojilja bi bila voljna stati pred TV kamere?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet svi 17, 2024 7:29 am.