B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +19
    Adriana
    zaklina
    matilda
    niksi
    blizanci IM
    irenak
    blaza27
    Ivana
    Gogino
    goga
    Vanja
    markoanja
    anchica
    tanja
    Twin
    Aleksandra
    Marija
    Sonja
    Maja
    23 posters

      Male tajne velikih majstora kuhinje

      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Maja ned stu 23, 2008 7:05 pm

      pitaj ivanu i sasu kakvo je... meni je bilo super pig
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Sonja ned stu 23, 2008 7:10 pm

      Laughing ne sumnjam Wink
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Maja ned stu 23, 2008 7:12 pm

      i nemam se sta ljutit draga... tu smo da raspravimo sve opcije i da pronalazimo najlaksi i najbrzi nacin Wink

      ja sam zamrznula samo zato sto zam,jesim kg, iskoristim koliko mi treba i onda spremim i onako psiholoski sam spremna na nesto... ovako kad treba mijesit (iako je i to brzo) nekako mi se neda svaki put
      blizanci IM
      blizanci IM
      domaći
      domaći


      Broj postova : 829
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by blizanci IM pon tra 06, 2009 3:13 pm

      Radila bi šparoge al nemam pojma ni kako ih očistit a kamoli spremit pa ak neko zna može neki jednostavni recep ?i aravno jel mogu to kikači jest?
      Twin
      Twin
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 5719
      Lokacija : Zagreb-Dubrava
      Proud to be : Dupla duplica

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Twin pon tra 06, 2009 3:35 pm

      divlje ili "pitome". ja jela divlje neki dan i ili nisu bile pripremljene kako treba ili sam ja šašava. svi poludili za tim, a meni odurno! a malo je toga što ja ne jedem, meni sve fino.
      ajde, ko zna nek kaže!
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Maja uto tra 07, 2009 11:10 am

      divlje znam spremit samo sa jajima...

      mozda su ti bile gorke, jer sumske imaju gorkast okus ako se ne ociste kako spada
      niksi
      niksi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1989
      Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by niksi uto tra 07, 2009 4:37 pm

      Škicnite na coolinariku, sigurno će se nešto naći
      matilda
      matilda
      akter
      akter


      Broj postova : 368
      Lokacija : METKOVIĆ
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by matilda pon sij 10, 2011 5:40 pm

      da malo dignem ovu temu jer svaki dan imam manje vremena sa troje djece.
      ja zamrznem sve što mi ostane od ručka s tim da razmišljam pošeti kuhati većim količinama i zamrzavati porcije pa vaditi kad mi treba Smile
      Twin
      Twin
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 5719
      Lokacija : Zagreb-Dubrava
      Proud to be : Dupla duplica

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Twin uto sij 11, 2011 12:19 am

      kako sve? ok bolognese ili grah, sarmu...ali tijesto, krumpir, to ne. recimo znam temeljac za juhu zamrznuti po porcijama pa samo izvadim i ukuham tjesteninu za juhu ili noklice. u biti, nisam više fan zamrzavanja, samo ako mi se zalomi da previše napravim a znam da se neće pojesti, zamrznem pa idući tjedan to jedemo.ali jaaaaaaaaako rijetko.
      matilda
      matilda
      akter
      akter


      Broj postova : 368
      Lokacija : METKOVIĆ
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by matilda uto sij 11, 2011 11:43 am

      mislila sam na sve što se može zamrznuti,a ostane mi od ručka.vidim da s tvoji twinsi već malo veći,ali mi smo u fazi hodanja z kauč i puzanja po cijelom stanu,a uz njih imam i curicu pa bih si htjela malo olaqkšati bar oko kuhanja.
      nisam ni ja fan zamrzavanja i glavnom kuham svaki dan ali bih se radije malo pougrala sa svojom djecom nego stajala za štednjakom. kontaš? Smile
      Twin
      Twin
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 5719
      Lokacija : Zagreb-Dubrava
      Proud to be : Dupla duplica

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Twin uto sij 11, 2011 12:19 pm

      yes;) naravno da si treba olakštai gdje god je to moguće, oprosti , nisam te htjela uvrijediti!
      matilda
      matilda
      akter
      akter


      Broj postova : 368
      Lokacija : METKOVIĆ
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by matilda uto sij 11, 2011 12:26 pm

      no sikiriki! Smile
      ne vidim zašto bih se uvrijedila! mah
      zaklina
      zaklina
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 2816
      Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by zaklina uto sij 11, 2011 12:37 pm

      Ja moram priznati da isto nisam fan smrzavanja a imala sam slicnu situaciju kao i ti matilda, iako znam neke koji jaaako puno smrzavaju. I to je zaista kako volis. Netko ne voli jesti 2 dana za redom isto! A ja gledam da napravim vise, barem 2 puta tjedno pa onda to jedemo i sutra! Recimo pohano mese ispoham vise pa jedemo 2 dana, isto je sa svim varivima, gulasima, rizotima, cak i neka jela iz pecnice, tipa struce, slozence, lazanje i sl. Znaci ne smrzavam, ne stojim svaki dan nad stednjakom ali 2 dana jedemo isto, a to netko ne voli! Nama nije problem. Kad kuham juhu skuham je za 3 dana i onda 1.dan jedemo i meso iz juhe, uvijek je i puno povrca i to nam je cijeli obrok a druge dane samo stavljam rezance ili noklice i zakuhavam.
      Ne podgrijavam spinat (njega ako ostane jedemo hladan) i krompir. Mozda ima jos nesto ali se ne mogu sjetiti.
      matilda
      matilda
      akter
      akter


      Broj postova : 368
      Lokacija : METKOVIĆ
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by matilda uto sij 11, 2011 12:49 pm

      i ja često kuham veće količine pa jedemo dva dana i nama nije problem tako jesti,ali sam više prakticirala khanje svaki dan.
      mislim da ću više prakticirati kuhanje za dva dana uz eventualne male promjene drugi dan,a ostati i pri tome kad nam ostane hrane ponešto i zamrznuti pa izvaditi kad mama ne bude od volje za kuhanje ili izađemo vani itd.
      ja sam do sad zamrzavala isto juhicu, grah,punjene paprike,sarmu i razne umake, rižoto itd.
      hvala curke Love
      avatar
      Adriana
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1281
      Proud to be : mama trojkica

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Adriana uto sij 11, 2011 2:22 pm

      Ja kao i Žaklina.
      avatar
      Adriana
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1281
      Proud to be : mama trojkica

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Adriana uto sij 11, 2011 2:23 pm

      Ja kao i Žaklina.
      Nita3
      Nita3
      akter
      akter


      Broj postova : 289
      Lokacija : Sisak
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Nita3 sri sij 12, 2011 1:02 am

      Trenutno se još uhodavamo pa baš nemam vremena nakuhavati kao prije, tako da variva kuham u lončini za dva dana a kad radim nešto tipa pohanog ili nekih umaka i to, onda napravim koliko će se pojesti. Ne prakticiram baš zamrzavanje, ovisi zapravo što je u pitanju.
      Zamrznula sam sarmu od Nove! Smile Smile Smile
      blanche
      blanche
      domaći
      domaći


      Broj postova : 566
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by blanche sri sij 12, 2011 1:04 am

      MrsSanifi,baš su pravi prekrasni Copy/Paste ove tvoje curke srce
      Nita3
      Nita3
      akter
      akter


      Broj postova : 289
      Lokacija : Sisak
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Nita3 sri sij 12, 2011 1:06 am

      blanche je napisao/la:MrsSanifi,baš su pravi prekrasni Copy/Paste ove tvoje curke srce
      roll roll roll
      Mama se malo zaigrala!
      Imamo i bodiće ali nije fora jer su drugih tonova žute a tek kad ih se skine vidi se koliko su jako slične!
      Hvala! Smile
      avatar
      mallena
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4891
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by mallena čet sij 13, 2011 5:58 pm

      Citiram blanche
      MrsSanifi,baš su pravi prekrasni Copy/Paste ove tvoje curke srce
      Uljepšala si mi dan roll roll
      Nita3
      Nita3
      akter
      akter


      Broj postova : 289
      Lokacija : Sisak
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Nita3 čet sij 13, 2011 11:17 pm

      mallena je napisao/la:Citiram blanche
      MrsSanifi,baš su pravi prekrasni Copy/Paste ove tvoje curke srce
      Uljepšala si mi dan roll roll
      Hvala! :D I TI MENI! srce
      mala-kate
      mala-kate
      akter
      akter


      Broj postova : 256
      Lokacija : Sveta Nedjelja
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by mala-kate pet kol 31, 2012 6:01 pm

      Za sada jos ne zaledjujem (osim grah kad ga skuham previse), al mislim da budem pocela naveliko to prakticirati kad se malci rode. roll

      Sponsored content


      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 3 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: pon svi 20, 2024 9:10 pm.