B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +19
    Adriana
    zaklina
    matilda
    niksi
    blizanci IM
    irenak
    blaza27
    Ivana
    Gogino
    goga
    Vanja
    markoanja
    anchica
    tanja
    Twin
    Aleksandra
    Marija
    Sonja
    Maja
    23 posters

      Male tajne velikih majstora kuhinje

      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Aleksandra pet kol 01, 2008 11:47 pm

      Majice- hyyyyy! Wink
      Ja lazanje zamrzavam gotove, skroz pečene.Kad se ohlade narežem na kocke u vrećicu i u škrinju i onda samo vadim koliko kocki za koliko osoba trebam -15 min u rernu i Uaaala! (po Vuku :D )
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Sonja pet kol 01, 2008 11:57 pm

      e takvo nešto se i isplati uvijek imati u škrinji Smile
      kiflice, peciva (ko ih sprema) možda koje tijesto za pizzu ili pripremljenu, nepečenu...
      goga
      goga
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1162
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by goga sub kol 02, 2008 12:46 am

      ja sam znala smrznut jedino pizzu,nepečenu !dok mi je hitno vadim i pečem (dok mi se neda radit tijesto )a inače moja mama zna zamrznut grah ili prasetine ali to se baš ne pojede kod nas .
      pošto ja živim na selu kod svojih(još malo) a oni imaju kravice,svinje,kokoši,veliki vrt tako da imamo sve domaće Wink a podravci su vam veliki gurmani mora svaki dan biti friško(to su riječi mog tate)pa se mama i ja izmjenjujemo svaki drugi dan.normalno dok ja kuham moram pazit i klince Rolling Eyes
      kokošji paprikaš mi je br.1
      Gogino
      Gogino
      domaći
      domaći


      Broj postova : 617
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Gogino pet kol 29, 2008 11:13 pm

      ja najčešće kuham svaki dan ili svaki drugi tako da dva dana jedemo isto ili promijenim prilog,ali skuham već do 10 ujutro i to što brže mogu ,mm kaže da bolje kuham kad imam malo vremena što je istina ,imam osjećaj da me netko snima izgledalo bi kao ubrzani film.zaledim ponekad gulaš,ili juhu ali to više kad radim za sad stignem skuhati svježe svaki dan a vidjet ću kako će biti za neko vrijeme kad klinci počnu trčati po kući WTF
      Vanja
      Vanja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3745
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Vanja sub ruj 27, 2008 6:55 pm

      Za sutra spremam sarmu ,e sad kako da ju smrznem ? Skuhanu ili samo zarolanu ? Dali je tko to radio?
      markoanja
      markoanja
      akter
      akter


      Broj postova : 308
      Lokacija : petrovo
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by markoanja sub ruj 27, 2008 7:38 pm

      ja skuhanu uvijek zamrznem.nećeš pogriješiti to je radila moja mama a to radim i ja godinama.to radim i sa punjenim paprikama .
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Maja sri lis 01, 2008 7:00 pm

      zazovi me veceras pa cemo skupa radit sarme... ja ih radim veceras... ja ih skuham, ohladim i zamrznem
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Ivana uto lis 07, 2008 2:32 pm

      e, vidi se kolko kuham kad sam tek sad vidla temu! Laughing

      dale ste mi brdo ideja. a mislim da će mi trebat zamrzavanje češće...sad kad idem radit pogotovo.

      mi kuhamo uglavnom svaki dan friško, a nekad za 2 dana kao Tanja. paprike i mljeveno meso i to. juhu isto tako.

      ali meni ode pino vremena na nabavku i pripremu, a fali mi za mm-a i djecu....bolje da skupa kuhamo i bit će više zlocko vremena.
      hvala!
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Maja uto lis 07, 2008 4:31 pm

      zaboravila sam napisati da moja (pametna) sveki zamrzne cak i kolace... za Bozic napravi brdo kolaca i odvoji koliko joj treba a ostalo rasporedi po papirnatim tanjurima i zamrzne... da znate kako je fora imati 5 vrsta kolaca svaki put kad netko dode zlocko

      ja sam cak i kupila teglu ajvara i odvojila u nekoliko vrecica i zamrznula i vadim po potrebi... nema brige oko plijesni...
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Ivana uto lis 07, 2008 4:55 pm

      ovo s kolačima - klanj
      blaza27
      blaza27
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3009
      Lokacija : jug
      Proud to be : Dupla duplica

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by blaza27 uto lis 07, 2008 5:09 pm

      ja za sada nista nezamrzavam ali kad dodju jos jedni duplici morat cu i ja zamrzsvat.dok su oni u vrticu ja sredim kucu i skuham a vidit cemo kako ce bit sa drugim duplicima.
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Sonja uto lis 07, 2008 6:10 pm

      pa da, pa suhi kolači i makovnjače, orahnjače... to se sve zamrzava uvijek Wink
      kremasto ja ne bi, pa kud puklo.
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Maja uto lis 07, 2008 6:18 pm

      ne kremasto... izgubi okus i raspadne se... probala ja komad rodendanske torte pa pozalila sto nisam pojela Laughing
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Sonja uto lis 07, 2008 6:35 pm

      eto vidiš, ja ne bi htjela ni probati, znam dosta ljudi koji baš rođendanske zamrzavaju pa mi to nekako bljak.
      al dobro.
      vratimo se mi na ono što valja Wink Wink
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Maja uto lis 07, 2008 6:37 pm

      e da, sveki zamrzava i kruh, ali mi nikako nije dobar poslije... ok, u nestasici moze proc, ali... Neutral
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Sonja uto lis 07, 2008 6:42 pm

      e taj zamrznuti je dooobar ako ga nakon odmrzavanja zapećeš u pećnici i premažeš sa mirisnim maslacem. Wink
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Maja uto lis 07, 2008 6:45 pm

      hvala na tip-u Wink
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Ivana čet lis 09, 2008 10:53 am

      ja isto imam i komad kruha uvijek u ledu za svaki slučaj. otopim u mikrovalnoj pa je topal.
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Sonja čet lis 09, 2008 2:07 pm

      samo kad se takav ohladi, kamenizira se :D :D
      (mislim na svaki ponovno pečeni kruh)
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Maja čet lis 09, 2008 5:26 pm

      Sonja je napisao/la:samo kad se takav ohladi, kamenizira se :D :D
      (mislim na svaki ponovno pečeni kruh)

      to sam si i mislila... ali za jedan rucak taman Wink
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Maja čet stu 20, 2008 8:07 pm

      evo dodajem na listu zamrznuto tijesto... napravila kilu visenamjenskog tijesta i pola kile zamrznula... izvadila nakon tj dana i jucer napravila odlicne kiflice i hrenovke u tijestu (bar kazu da su bile odlicne Laughing )
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Sonja čet stu 20, 2008 10:35 pm

      kakvo je to višenamjensko tijesto??
      i moram napisati da sam skeptična prema tome.
      tijesto se tako lako i brzo umijesi da nije nikakva ušteda zamrznuti ga u takvom obliku, bez finiša.
      napravljene kiflice, da ili tako nešto.
      gotovo, dignuto, pa zamrznuti i može odma iz škrinje u pećnicu.
      a za ostalo žali bože zahebavanja.
      koliko ti je trebalo da ga odmrzneš mogla si novo zamijesiti Wink
      irenak
      irenak
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1195
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by irenak čet stu 20, 2008 10:37 pm

      Cure, smrznule ili ne tijesto, svaka vam čast, ja uvijek kupujem gotovo!!!! Očeš za pizzu, lisnato.... totalni sam antitalent za te stvari!!!!!!
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Maja ned stu 23, 2008 6:55 pm

      ALI ja nisam taj dan imala vremena za mjesenje novog tijesta... odmrznulo se za 2h...

      taj dan sam cijeli dan sibala okolo i navecer kad sam dosla doma, stavila klince na spavanac sam uzela tijesto, oblikovala ga i stavila pec...

      visenamjensko: kruh, kiflice, peciva, za hrenovke u tijestu, lepinje, pizza... sta god ti treba Wink
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Sonja ned stu 23, 2008 7:03 pm

      bojala sam se da ćeš se naljutiti na komentar, nije bila kritika, već ono, gledam po sebi, ne bi mi se nikad isplatilo toliko zahebavati da mi se odmrzava kad ga zamijesim za dvije min Wink
      bitno da se ono fino digne i da je fino, pa kako god Wink

      Sponsored content


      Male tajne velikih majstora kuhinje - Page 2 Empty Re: Male tajne velikih majstora kuhinje

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: uto svi 21, 2024 12:41 am.