B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+17
nela
alenka
pčelica maja
Vanja
let tri
igordana
mimi mirna
I&S
lananac
RozaGroza
blaza27
Marija
Jorgovan
anchica
Aleksandra
Sonja
Twin
21 posters

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    let tri
    let tri
    domaći
    domaći


    Broj postova : 818
    Lokacija : Matulji
    Proud to be : mama trojkica

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by let tri pon srp 20, 2009 12:35 pm

    Sa tri mjeseca sam nosila već trudničke hlače sa lastikom jer u svoje više nisam stala.
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by I&S pon srp 20, 2009 12:42 pm

    pa to je još dobro....ja ko što rekoh sa dva mjeseca. u svoje "normalne" hlaće nisam stala i kupila trudničke....
    let tri
    let tri
    domaći
    domaći


    Broj postova : 818
    Lokacija : Matulji
    Proud to be : mama trojkica

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by let tri pon srp 20, 2009 12:46 pm

    Onda ti nosiš neke jako velike bebe!!!
    Sretno do kraja, nadam se da nemaš problema zbog težine kao što sam imala ja!
    Pusa!
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by I&S pon srp 20, 2009 1:08 pm

    imala sam puno previše kila kad sam ostal trudna (iako mi svi kažu da se zbog visine ne kuži, ali ja stalno variram.....prek zime puno nabacim na proljeće i ljeto skinem tak sam sam uvijek u mini badićima ).....sram me uopće priznati koliko..... ali ajde budem .....92kg WTF Embarassed ....na drugoj kontroli 89kg i sad sa 16 tjedana na trećoj kontroli 91kg....
    tak da ovo proljeće nisam imala prilike skinuti kile......a i inaće neradim ništa posebno za skidanje kila....nekak mi same odu kad poćne proljeće.....tak da me već sad strah zime i zadnnja tri mjeseca
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by I&S pon srp 20, 2009 1:09 pm

    a dr. mio je rekao da su bebe sad 155grama i 150 grama
    let tri
    let tri
    domaći
    domaći


    Broj postova : 818
    Lokacija : Matulji
    Proud to be : mama trojkica

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by let tri pon srp 20, 2009 1:25 pm

    Ne znam, ja sam počela sa 64kg a i to je bilo nekih 5kg više nego je normalno, a završila sam u 33.tjednu sa preko 100kg i bilo mi je teško za koljena, počeli su mi otkazivati bubrezi, nisam mogla mokriti, porastao mi je tlak na 200/110 , bilo mi je stvarno teško izgurati! Tebi želim ljepšu trudnoću od moje! For you
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by I&S pon srp 20, 2009 1:28 pm

    promjenila sam sliku tu sa strane a neznam kako da stavim slike ovak kak svi vi stavljate....
    neznam koliko se tu vidi ali tu imam 92kg
    let tri
    let tri
    domaći
    domaći


    Broj postova : 818
    Lokacija : Matulji
    Proud to be : mama trojkica

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by let tri pon srp 20, 2009 1:32 pm

    Ne znam koliko si visoka, ali uopće ne izgledaš debelo. Ja sam visoka 164 pa si možeš zamisliti!!!
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by I&S pon srp 20, 2009 1:37 pm

    a ja 181cm i iako svi kažu idealna težina je visina -110cm....meni sa 83-84kg "iskoče" kosti kak mi frendica veli.....joj kak stavite slikice ? nikak da skužim...dođem do pola na imageshock i neznam dalje
    pčelica maja
    pčelica maja
    domaći
    domaći


    Broj postova : 979
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by pčelica maja pon srp 20, 2009 2:13 pm

    I&S samo da ti kažem da sam ja zatrudnila sa 82 kg,a visoka sam
    185 cm, i išla roditi sa točno 100kg,i na porodu izgubila 14 kg.
    Inače svi su mi govorili da se uopće nisam ništa udebljala,samo sam
    imala veeeeeeeeeeeeliki trbuh. Tako da se nemaš kaj brinuti Wink

    Ja pila Folic plus dva mjeseca prije trudnoće i do 3. mj. u trudnoći,
    a poslije do kraja Dietpharmov Prenatal (sa omega 3 kis.) i sad
    još pijem Pregnital jer sam ga dobila pa da se ne baci(a dojim pa tak
    da je to o.k.).
    Sretno tebi I&S !
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by I&S pon srp 20, 2009 2:42 pm

    a ja mislila da sam ja visoka lol!
    avatar
    alenka
    novak
    novak


    Broj postova : 17
    Lokacija : rijeka

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by alenka sri pro 23, 2009 1:26 am

    Dušu mi dali Magnezij i prenatal ali mi je u jednom periodu strahovitu mučninu izazivao, kako su mučnine prošle tako je prenatal još bolji i opće stanje se popravilo...
    nela
    nela
    akter
    akter


    Broj postova : 121
    Lokacija : Rijeka - Lošinj - Krapinske T.
    Proud to be : mama blizanaca

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by nela čet pro 24, 2009 1:31 am

    Ja pijem Prenatal tbl, redovito od 14.og tjedna trudnoce! Nadam se da ce s bebicama bit sve ok posto nisam pila folnu kiselinu,itd,itd...nisam znala da sam trudna prije 13.og tj!
    twiksići
    twiksići
    akter
    akter


    Broj postova : 181

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by twiksići sri kol 18, 2010 3:01 pm

    ......znam da ovo nije ta tema ,ali sad da ne otvaram novu....
    ...zna li netko smije li se u trudnoći tj sad sam 23 tjedan pit sirup za iskašljavanje....kašljem vec skoro pa 2-3 tjedna i stalno iskasljavam ali kašalj nikako da prestane....imam TUSOL SIRUP ISLANDSKI LIŠAJ od DIETPHARMA na njemu se trudnice uopće i ne spominju...
    ...hvala na odgovorićima....nemojte me slat doktorici jer sam na mirovanju Wink
    avatar
    alex
    novak
    novak


    Broj postova : 36
    Lokacija : Sisak
    Proud to be : mama blizanaca

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by alex čet kol 19, 2010 5:33 pm

    Ne moraš ići doktorici, pošalji dragog ili je nazovi telefonom.
    Ja ti stvarno ne znam reći je li smiješ ili ne smiješ piti sirupe za kašalj. Znam sigurno da smiješ samo lupocet
    Maja-2
    Maja-2
    novak
    novak


    Broj postova : 44
    Lokacija : Makedonija
    Proud to be : mama blizanaca

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by Maja-2 sub kol 21, 2010 4:29 pm

    twiksici - ako treba da pies slobodno pijaj ako kaslas ... ipak prasaj doktor sto da pies ama ne se plasi citam veke si 23 nedela veruvaj nikoj nema pieno poveke od mene antibiotici bas vo bremenosta se otruv zatoa sto morav ... pa zatoa ne se plasi ponekogas e podobro da pies odkolku da ne pies , vsusnost mora prvo ti da bides zdrava za da bidat i bebinjata a so zemanjeto lekarstva gi stitis i niv.. neka ne me svati nekoj pogresno ova vazi znaci ako se mora ... ne za sekoja sitnica, a ti eve pisuvas deka veke dolgo vreme kaslas .. pojdi najnormalno na doktor i slobodno zemaj toa sto ke ti dadat .. ako ne se tretiras moze da ti se vlecka cela bremenost i na kraj da nasteti na poragajot a toa e zatoa sto se razbira sega imunitetot ti e namalen ali zemaj i nesto za imunitet Smile pozz i ne se sekiraj Smile
    mala-kate
    mala-kate
    akter
    akter


    Broj postova : 256
    Lokacija : Sveta Nedjelja
    Proud to be : mama blizanaca

    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by mala-kate čet kol 30, 2012 7:23 pm

    Ja ne pijem nista od tih ekstra vitamina, niti mi je doktorica rekla da trebam - jedino zeljezo jer mi je bilo jako nisko i magnezij. Inace jedem jako puno domaceg svijezeg sezonskog voca i povrca, pa mislim da nema potrebe.

    Sponsored content


    Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće - Page 2 Empty Re: Vitamini i minerali prije, za vrijeme i nakon trudnoće

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon svi 20, 2024 4:31 pm.