B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+14
mallena
kruna
igordana
matilda
tami
Branka
didi
Twin
Aleksandra
Jorgovan
niksi
Romi
blanche
tena-luce
18 posters

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    tena-luce
    tena-luce
    novak
    novak


    Broj postova : 5
    Lokacija : zagreb/jarun
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by tena-luce pon vel 08, 2010 11:21 am

    dragi svi, tek se upoznajem sa stranicama, ali samo da se javim da sam i ja stigla!! mama sam dvije princeze koje ce 10.05. ove godine napuniti velike tri godine! nadam se ugodnom druzenju, pokojem savjetu /obostranom/, podrsci, a mozda i upoznavanju s princevima i princezima cije su mamice (i tatice) imali put slican nasemu napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 207922)
    puse
    lucija, tena, mama, tata napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 150506
    blanche
    blanche
    domaći
    domaći


    Broj postova : 566
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by blanche pon vel 08, 2010 11:29 am

    Ja ću Vam među prvima zaželjeti dobrodošlicu napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 572951
    Romi
    Romi
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2000
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by Romi pon vel 08, 2010 11:32 am

    I ja! napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 207922

    Dobro došli! napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 283157
    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by niksi pon vel 08, 2010 1:20 pm

    Dobrodošli!
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by Jorgovan pon vel 08, 2010 2:41 pm

    Dobro došli!!
    Moji momci su mjesec i pol stariji od tvojih curka.
    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 572951
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by Aleksandra pon vel 08, 2010 2:44 pm

    Dobro nam došle cure !!!
    Što se upoznavanja tiče, nadam se da će pasti jedan spojak 27.2 na Jarunu-bazeni Mladost pa ako budete od volje vidimo se.
    tena-luce
    tena-luce
    novak
    novak


    Broj postova : 5
    Lokacija : zagreb/jarun
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by tena-luce pon vel 08, 2010 2:59 pm

    hvaaala vaaam!!!
    a jarun.. pa naravno.. samo taj vikend imamo 2 djecja rodjendana pa se nadamo da se termin susreta nece poklapati jer bi usitinu voljeli.. nadam-o se vidjenju napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 207922)
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by Twin pon vel 08, 2010 3:01 pm

    Hej, dobro nam došli! drago nam je da se naša zagrebačka obitelj proširuje!
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by Twin pon vel 08, 2010 3:02 pm

    Tena-luce Jarun je kvart moje "mladosti" i prvih ljubavi pa mi uvijek drago kad se sjetim tih dana i Besta...
    A baš bismo mogli na spojak svi! Ovo je odlična prilka 27.2.!
    avatar
    didi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 507
    Lokacija : kaštel stari
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by didi pon vel 08, 2010 4:13 pm

    dobro došli napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 551704
    Branka
    Branka
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3757
    Lokacija : Pula
    Proud to be : dragi prijatelj

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by Branka pon vel 08, 2010 4:18 pm

    Dobrodošli i od nas!
    Mi nismo duplići, ali imamo jednog frajera vršnjaka živog i vrckvog uskoro trogodišnjaka, pa ako neka od cura hoće... napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 889846 napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 33288

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 572951
    tami
    tami
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2080
    Lokacija : Dalmacija
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by tami pon vel 08, 2010 5:36 pm

    Dobro nam došle,cure! napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 712917 napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 712917
    matilda
    matilda
    akter
    akter


    Broj postova : 368
    Lokacija : METKOVIĆ
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by matilda pon vel 08, 2010 8:19 pm

    Dobro nam došla! napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 283157
    igordana
    igordana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1078
    Lokacija : Zagreb

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by igordana pon vel 08, 2010 9:05 pm

    Juhu pozdrav... napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 659344 dobro nam došla...

    Spojak 27.2 super...nadam se da će nam vrijeme biti lijepo i svi zdravi.
    kruna
    kruna
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1380
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by kruna pon vel 08, 2010 10:47 pm

    Dobro nam došli! napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 153633
    avatar
    mallena
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4891
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by mallena uto vel 09, 2010 12:43 pm

    Dobro nam došli! napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 153633
    let tri
    let tri
    domaći
    domaći


    Broj postova : 818
    Lokacija : Matulji
    Proud to be : mama trojkica

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by let tri sri vel 10, 2010 2:04 pm

    Dobrodošli! napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 659344
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by Aleksandra sri vel 10, 2010 2:28 pm

    Samo da se javim tu gdje smo spominjali, ništa od nas na spojaku 27.2 Sad Sad
    Jučer mi je došla obavjest da imam komorni ispit u ponedjeljak 1.3 u Zg a u petak imam certifikatorski u RI tako da ne putujemo za vikend nigdje jer ja imam 2 dana da naštrebam 500 strana za ponedjeljak. Tako da ja jesam u Zg pon ali solo pa eto ako se budete ipak skupljali popijte jednu kavicu i za nas a mi ćemo se pridružiti drugom prilikom.
    tena-luce
    tena-luce
    novak
    novak


    Broj postova : 5
    Lokacija : zagreb/jarun
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by tena-luce sri vel 10, 2010 3:14 pm

    Sad(
    ja se ipak nadam da cemo se s "ostalima" upoznati.. bilo bi bas lijepo.. Smile
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by irenak čet vel 11, 2010 1:08 am

    tena-luce, dobro nam došli!!!
    jojka
    jojka
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4687
    Lokacija : srbija
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by jojka ned vel 14, 2010 2:11 am

    Dobro dosla For you
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty pozdrav

    Postaj by sanjka uto vel 16, 2010 1:54 pm

    pozdrav svima, ja sam buduća mama blizanaca, termin je 15. srpanj ali bit će ranije.... imam puno pitanja i strahova, jer ovo mi je prva trudnoća i nekako sam zbunjena iako sretna
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by Aleksandra uto vel 16, 2010 2:02 pm

    Dobro nam došla !
    Od kuda ste ? Jel znaš šta nosiš ?
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by sanjka uto vel 16, 2010 2:08 pm

    Bok, iz zg, dečkići, samo još se ne vidi jel su dvojajčani ili jednojajčani, idem kod doktora preko HZZO i kod privatnice. Jedan ima neku srcanu anomaliju pa mi privatnica predlaže da još idem dalje na neke preglede... malo sam zbunjena jer mi je predložila i amnio... i to za oba dva, a čitala da je to dosta rizično... idem sada kod neke dok. ginekologinje na sv. duhu jer je i sama imala blizance pa da mi da neki dobar savjet... sada me uhvatile suze....
    avatar
    didi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 507
    Lokacija : kaštel stari
    Proud to be : mama blizanaca

    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by didi uto vel 16, 2010 2:22 pm

    ajde,smiri se dobrodošla napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 551704 ,
    ovdje mama blizanca koji ima jako tešku srčanu manu i prošla sve preglede pa i amnio,
    polako nemora biti ništa strašno napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 889846 napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) 153633

    Sponsored content


    napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :)) Empty Re: napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet svi 02, 2024 5:06 am.