B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+3
jecka
dragoness
morska lasta
7 posters

    Bolovi, bolovi, deseti tjedan

    duplići
    duplići
    novak
    novak


    Broj postova : 58
    Lokacija : DUBROVNIK
    Proud to be : mama blizanaca

    Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Empty Re: Bolovi, bolovi, deseti tjedan

    Postaj by duplići sub kol 27, 2011 9:13 am

    Što se tiče bolova znam kako ti je i mene je strašno bolilo tako da sam bila luda od brige a svi oko mene mislili da sam umišljeni bolesnik Sad za poludit! Doktora sam izluđivala s tim ali i njemu nije baš bilo drago što se tiče bolova stalno me pito jesu li kao trudovi ili konstantna bol ali mene je najviše počimalo bolit u popodnevnim satima a negdje sredinom trudnoće sam se osjećala ko leptirica pa sve dok nisam rodila. Smile Trudnoća se gleda od zadnje mjesečnice a ne kad si ostala trudna to ti je tamanta dva tjedna
    avatar
    morska lasta
    novak
    novak


    Broj postova : 14

    Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Empty Re: Bolovi, bolovi, deseti tjedan

    Postaj by morska lasta sub kol 27, 2011 10:44 am

    Ma znam, ali bezze dodaju ta dva tjedna kojih zapravo nema...ali eto.
    Jutros zvucim kao prava cangrizava trudnica, zar ne? Valjda su svi ovi dani nervoze ostavili traga na meni pa tek danas, kad sam se malo opustila, ispuhujem stres.
    Eh da, jos mi je propisala apaurin tbl od 2 miligrama...htjedoh se nasmijati i pitati je da li se sali, jer u anamnezi lijepo pise da uzimam 2 puta po 5 miligrama zajedno sa propranololom, ali nisam, zao mi bi jadnice, cijeli dan na poslu provela pa jos i privatno guli zene...neka, cekacu dok joj suprug bude tu, pa onda lijepo i naivno postaviti sva ta pitanja koja pocinju sa "zasto". Vec znam kako ce on reagovati na njen nemar...
    avatar
    jecka
    novak
    novak


    Broj postova : 17
    Lokacija : podgorica
    Proud to be : mama blizanaca

    Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Empty Re: Bolovi, bolovi, deseti tjedan

    Postaj by jecka sub kol 27, 2011 11:15 am

    Bakterije u mokraci su za trudnice manje-vise normalna pojava, postoji vrlo prijatan caj namenjen bas trudnicama a tako se i zove, u onim zelenim kutijama, ja sam pila po litar dnevno, a inace svaki put kada sam radila urinokulturu nalaz je bio sterilan. Belo pranje je takodje normalna pojava u trudnoci i ja sam po preporuci lekara koristila polyginex vaginalete. Mo rska lasto, malo pozitive da uneses u svoj zivot, bitno je de je sve u redu, da beba napreduje, da si ti dobro, pa neka pregled gleda ko hoce Wink . strpi se jos malo od 12 nedelje sve bude mnogo lakse i lepse dance .
    avatar
    morska lasta
    novak
    novak


    Broj postova : 14

    Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Empty Re: Bolovi, bolovi, deseti tjedan

    Postaj by morska lasta sub kol 27, 2011 5:59 pm

    Huh jecka, znam ja to sve, ali bio je to jedan jaki i dugotraja stres. Sad je vec laksehmmm, i mucnine su zaista prestale). Danas je glavobolja, uzasna...hajde proci ce, bole glava nego trbuh val

    Sponsored content


    Bolovi, bolovi, deseti tjedan - Page 2 Empty Re: Bolovi, bolovi, deseti tjedan

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » bolovi

      Sada je: uto svi 21, 2024 12:20 am.