B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+10
jelenko
didi
mallena
Aleksandra
tami
niksi
Twin
miki
zaklina
sanjka
14 posters

    srčana mana - fetalna echokardiografija

    avatar
    didi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 507
    Lokacija : kaštel stari
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by didi sub oľu 27, 2010 1:15 am

    sanjka,najvažnija stvar je upravo ta ukoliko dijete ima srčanu manu otkrivanje u trudnoći i to neka te vodi,
    znam više slučaja otkrivenih u trudnoći koji su završili bez ikakvih komlikacija bebe operirane,postoperativno vrijeme isto super prošlo i djeca žive jednim normalnim životom,
    a sjeti se samo mog Marina ili one bebice iz du koji su se jedva održali na životu jer se nije znalo,
    tebe sada nitko ne može utješiti ja to znam,
    ali zbog njih pokušaj se malo opustiti i vjerovat da će sve biti u redu,
    amerikanci čak dg hlhs smatraju rutinskom ako se odmah intervenira,
    da li su rekli dijagnozu?drago ni je da si pozitivna! srce Love
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 3 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by sanjka pon oľu 29, 2010 11:15 am

    hvala curke, dijagnoza je dosta štura, tj. očito niti prof ne zna sa sigurnošću reći ... valjda je teško procijeniti tj. reći što se točno događa pa čekaju završni period trudnoće.. bez obzira na sve to.. ja se tako dobro osjećam, i jako sam sretna što očekujem dvije bebe pa me uhvati nervoza i tuga samo kad idem kod doktora.... ovi ostali dani su mi tako lijepi i sada se sbebe ve više miču i gurkaju da mi to čini takvo veselje i veliki doživljaj da ne mogu a da se ne nasmijem!!!!

      Sada je: pon svi 20, 2024 5:58 pm.