B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+10
jelenko
didi
mallena
Aleksandra
tami
niksi
Twin
miki
zaklina
sanjka
14 posters

    srčana mana - fetalna echokardiografija

    avatar
    Oceana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 792

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by Oceana sri vel 24, 2010 8:08 pm

    sanjka...samo lijepo sve pitaj prof.Malčića kaj te muči i što te zanima. Na prenatalnom uzv srca on ako nekaj vidi onda to bude tako. Ako on veli da nema mjesta panici onda mu vjeruj. Ipak je on maher za prenatalni uzv srca kod nas. Mislim da do sada nikada nije pogriješio u dijagnozi....i još jedan UZV ćeš morati raditi negdje oko 32 tjedna trudnoće. Puno sreće preksutra!!!
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by Jorgovan sri vel 24, 2010 9:02 pm

    sanjka i moni srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 322718
    šaljem vam puno srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 551704
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by sanjka pet vel 26, 2010 4:54 pm

    pozdrav svima i hvala na podršci.. bila na Rebru i obavila pregled. U strahu sam išla, ali sam cijelo vrijeme bodrila samu sebe i nisam dopuštala da nikako gledam ili mislim negativno. Nitko nije išao sa mnom - moj izbor, to je stvar mene, moje djece i mog tijela! Najgore mi je gledati kad netko pored mene ima izbezumljeni pogled i ne može pričati jer misli da je svaka druga tema u ovakvom trenutku neprimjerena. Ja sam uzela neku knjigu - vježbe za trudnice i tako skratila vrijeme. Malo je stresno gledati tu dječicu oko sebe, jer iako ih ne vidiš, osjetiš da su u sobama blizu tebe, da sestre nose bočice, pa je oko 9 stigla hitna za dvije male bebe sa Merkura koji su tražili prof. Malčića zbog aritmije. Jao, tako su mali.. meni se odmah srce kida. U čekaonici je ispred mene bila samo jedna trudnica, a poslije su dolazili ljudi sa malo većom djecom. Čekala sam nekih sati vremena, a unutra bila pola sata. Što se tiče moje jedne bebe, sve ok, a kod druge sumnja se na single ventricle, ali ostale žile sve ok, pa zbog toga kontrola za mjesec dana jer postoji mogućnost da se neke stvari ne vide dobro. Uglavnom, sve se može lječiti. Moje pitanje je bilo dali je to hipoplastično srce, prof. M. je rekao da nije. Unutra je bilo 7 stažista + dok + ja. Prof M. ih je malo ispitivao i podučavao, dosta zanimljivo... i ja sam se ubacila sa pitanjima na što su svi reagirali da je ipak to uloga prof. Moja pitanja su bila dosta banalna i glupa, ali nisam mogla izdržati npr. zašto je blizanačka trudnoća rizična, što je ovo, zašto srčana mana, zašto za srčanu manu kažu ostali doktori da to upućuje na down sindrom... zašto ovo... a onda sam ih propustila da oni razgovaraju svojim liječničkim jezikom i razmišljala o dječici... pa uvijek jedan mora biti problematičan. Ne postoje idealna djeca i savršeni organizmi. Kad problem postoji, problem se i može i rješiti. TAko je u običnom svijetu, pa tako i u trudnoći. U poslovnom svijetu je tako - imaš problem - rješavaš ga. Imaš auto kojem nešto nedostaje, otiđeš i popraviš. Pronađeš nedostatak na sebi pa ga uklanjaš! Još ću ići na kontrolu mozgova.. kažu mora se kod blizanaca.... Uvijek nešto posebno za nas!
    Eto, dragi moji...... za ubuduće, za sve nas... ne plašiti se već ići dalje i kod najboljih specijalista. TEško je naći dobre stručnjake koji znaju čitati Ultrazvuk.. i Danas mi je bio dobar dan! puno hodanja, čekanja ... ali polako.
    Pozdrav svima od mene i mojih dva srdašaca srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 207922 srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 207922


    Zadnja promjena: sanjka; pet oľu 12, 2010 3:29 pm; ukupno mijenjano 1 put.
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by zaklina pet vel 26, 2010 5:06 pm

    Super sanjka, hrabro naprijed.
    Ja sam isla kod dr. Kosa ali samo na ultrazvuk i to par puta. OK je i cula sam samo super, ali sto se tice jednojajcani-dvojajcani, to ti NITKO sa potpunom sigurnoscu ne moze reci. Sto je trudnoca manja (6,7,8 tjedana) lakse se vidi. Ja znam da su moji bili monokariati biamniati sto je u vecini slucajeva jednojajcano (sto i jesu) ali sigurnu potvrdu sam dobila DNK testom (frendica mi sredila da nisam platila). KAd sam rodila doktor mi je rekao da cu ja njemu reci jesu jedno ili dvo nakon 2 godine, da li su iste ili ne. A dr. Kos je isto rekao vjerojatno jednojajcane, ali ne sigurno.
    ALI, to ti je sad NAJMANJA briga. Potpuno svejedno, koji su, koji spol.... nek su oni nama zivi i zravi!
    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 283157
    avatar
    Oceana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 792

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by Oceana pet vel 26, 2010 5:10 pm

    sanjka..lijepo da si to obavila. Da sigurno si puna pitanja ali tek ćeš sada počet biti još znatiželjnija. Srčana mana i kromosomski poremećaji? Da, često se kod nekih sindroma tipa Down nalaze srčane mane. Budući da uzv ima svojih mana nitko ti osim ciljanim uzimanjem resica i kariotipizacijom ne može reći da li postoji kromosomski poremećaj. S obzirom da se radi (ako se radi jer još niste sigurni) o jednom ventrikulu (jedan L ili D je nerazvijen) kada se dijete rodi vidjet će se kako podnosi manu. Nekima treba op nekima ne. Ako se bude radila radi se op po Fontainu.
    Sanjka vidjet ćeš na sljedećoj kontroli. Do tada nastoj ne previše brinuti.
    Dr. Kos ti je super. On isto dobro gleda srčanu morfologiju (izgled) ali i sve druge organe. Pitaj sve što ti od današnjeg pregleda do pregleda kod dr.Kosa padne na pamet. I zapiši to te tamo pitaj...
    Puno sreće i vibramo za vas..... srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 551704 srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 551704 srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 551704
    moni
    moni
    novak
    novak


    Broj postova : 41
    Lokacija : Zagreb -- Dubrava

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by moni pet vel 26, 2010 5:31 pm

    I ja se vratila sa ali sa Srebrnjaka još su sitni i živahni ali srceka pravilno kucaju i žile su na pravim mjestima tj nema transpozicije narucena sam ponovo 26.3 tj sa 20 tj kada ce pregledati druge stvari....profesorica je odlicna preko pola sata je detaljno pregledavala srceka....sad sam se malo umirila....Sanjka super prezivjele smo samo hrabro dalje...sve za naše mrvice...U kojem si ti tjednu?
    moni
    moni
    novak
    novak


    Broj postova : 41
    Lokacija : Zagreb -- Dubrava

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by moni pet vel 26, 2010 5:33 pm

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 85897 sad sam vidla da si u 18 tj.... srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 283157
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by Jorgovan sub vel 27, 2010 11:06 am

    Drage Sanjka i Moni srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 283157 srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 283157 srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 551704 srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 551704

    I ja sam išla kod dr Kosa, i preporučam ga svima.
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by sanjka pon oľu 01, 2010 11:04 am

    ja sam ti sada u 20 tjednu.... sve to brzo ide!!! Ajde moni, i ja ima pregled ponovno krajem 03. držim fige za sve nas!


    Zadnja promjena: sanjka; pet oľu 12, 2010 3:56 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : gram greška)
    avatar
    didi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 507
    Lokacija : kaštel stari
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by didi pon oľu 01, 2010 1:29 pm

    ma super za sada cure, samo naprijed,mislila sam na vas a i bila blizu sanjke jedna vrata do uz mog borca srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 207922
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by Twin pon oľu 01, 2010 1:33 pm

    Sanjka, Moni samo hrabro naprijed!
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by sanjka pon oľu 01, 2010 1:37 pm

    hvala, hvala puno što mislite na nas..... mislim da moni i meni to puno znači... jer ipak teško je sam protiv straha i neizvjesnosti!!!
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by sanjka pon oľu 01, 2010 2:13 pm

    Hej Oceana, što znači operacija po Fontainu.. stavi neki link da više pročitamo
    pozdrav
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by sanjka čet oľu 11, 2010 1:39 am

    draga moni, kakvi su na srebrenjaku? da li je prof Lulić na srebrenjaku bolja za uv srca nego prof. malčić na rebru... da li je netko išta čuo ... što više znam to imam više pitanja!?
    help... da li da idem na srebrenjak ili da ostajem ipak kod jednog mišljenja - prof malčića!
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by irenak čet oľu 11, 2010 1:47 am

    Moni i Sanjka, bravo i samo hrabro!!!!!!!!
    avatar
    didi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 507
    Lokacija : kaštel stari
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by didi čet oľu 11, 2010 2:05 am

    radi kako osječaš, srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 207922 idi kod sto njih ako treba oni to nemoraju znati
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by sanjka čet oľu 11, 2010 10:55 am

    jednostavno.. nemam snage za slušanje tih negativnih stvari... za sada nemam niti jednu normalnu sliku svoje djece... samo su fokusirani na problem srca i samo to slikaju... da li znanost zaboravlja na osjećaje i vjeru u čudo!? srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Icon_rolleyes
    moni
    moni
    novak
    novak


    Broj postova : 41
    Lokacija : Zagreb -- Dubrava

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by moni čet oľu 11, 2010 12:10 pm

    Cure hvala vam kaj ste uz sanjku i mene....gle ja sam se odlucila za Srebrnjak i dr.Lulic jer sam u više navrata cula da je odlicna u svom poslu više od pola sata se je trudila vidjeti nešto iako su bili mali i nije ih mogla poloviti a sad kad dođem ce bolje vidjeti jer su narasli...Moj Nikola je bio kod Malcica i svo to vrijeme iako smo tražili razgovor sa njime nismo ga ni vidjeli a kamoli razgovarali čovjek ima svoju privatnu praksu gdje takve ultrazvuke masno naplacuje preko 1000 kn zato se toliko ceka na pregled jer je više tamo nego na Rebru mislim sa mislima i djelom.Sad je i on poceo operirati na Rebru jer su vanjske klinike zatrpane operacijama možda da je operirao Nikolu odmah poslije poroda ja bi svoje dijete možda danas imala a ovako se je cekalo na Linz 3 dana što je bilo predugo...dr Lulic je predivna osoba,topla i draga i slobodno se naruci kod nje tek toliko da vidiš kaj ce ona reci...osobno ja sam za Lulic nije površna i voli svoj posao...cak pregleda sve žile u tijelu bebe...
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by sanjka pet oľu 12, 2010 2:17 pm

    drage moje, eto ja malo provjerila znači od osoba - non trudnica... liječnici, kolege, studenti, osoblje bolnice. Ipak sve preporuke ide za prof. Malčića da je najbolji u RH i dosta stručan. Kao profesor na fakultetu je vrlo strog i zahtjevan i možda u komunikaciji sa ljudima je dosta štur i čini se strog... ali u nekom razgovoru sa njima, ja bih rekla da je možda malo drugačiji ili takav želi biti .. ponekad je teško odvojiti granice genijalnosti od ludosti!!! Čitala i njegove članke, i čovjek ima vjeru u čudo i da nije sve na medicini. Kad sam ga upitala zašto se do desilo sa srcem, on je rekao da je tako ON odlučio i da svemu ima pomoći ako postoji i mala volja za životom.
    Za dr. Lulić nitko baš nema preporuka jer je kardiološka ambulanta bolnici Srebrenjak osnovana tek nedavno, ali opet moguće je da dr. Lulić nije iz Zg pa da je svi i ne poznaju tako dobro...treba vremena!
    Iz svojih iskustava i namjera... ipak mislim da ću biti na relaciji 1. ULLA MARTON (odlična privatnica gin. koja je utvrdila isto kao i prof. Malčić, znači tjedan dana prije pregleda kod njega) Topla preporuka za nju i ima bolju ordinaciju od poliklinike Vili. 2. PROF. MALČIĆ, Rebro (možda i zato što je i bio pozitivan u mom pregledu!! Ali i vrlo detaljan preko pola sata trajao pregled) 3. Sv. Duh, dr. Bekavac koja mi daje jednu realnu sliku i sama je majka blizanaca mislim da strojevi nisu toliko važni koliko OSOBA I NJEZINO ISKUSTVO U ČITANJU UV-a. Za sada mislim da mogu vjerovati samo dr. Ulli i dr. Malčiću... stvarno od svih ovih našetavanja teško je izabrati one kome ćeš vjerovati i uvažavati mišljenje!!!
    Moja je odluka da idem do kraja.. uvijek sam bila za rizik ... jer život je takav! Izbjegavanje odgovornosti i rizika nema smisla... jer kad-tad opet na njih naiđeš!!
    Eh, da nisu našli ovo na srcu... sigurno bi našli nešto drugo.....Tu je ta dilema... da li je bolje ići na detaljne preglede ili prepustiti prirodi da radi svoje... Za razmišljanje....Kad se prepustiš prirodi barem možeš uživati u trudnoći.. ja baš i ne... malo sam prestrašena i osjećam se jadno...


    Zadnja promjena: sanjka; pet oľu 12, 2010 3:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by Aleksandra pet oľu 12, 2010 2:50 pm

    Hrabro draga!
    Ja sam uvjek za to da je bolje znati i biti spreman nego iznenađen. Za tvoju bebu pobrinut će se najbolje što mogu jer znaju što očekuju, dakle ne riskiraš dodatno time da netko 2 dana kasnije kod aresta otkrije da nešto ne štima.
    Vjeruj u sebe i njih, bit če sve ok !!! srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 150506
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by sanjka pet oľu 12, 2010 3:37 pm

    hvala Aleksandra, mislim sada da je ipak sve bolje znati unaprijed... zbog priprema.
    moni
    moni
    novak
    novak


    Broj postova : 41
    Lokacija : Zagreb -- Dubrava

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by moni pet oľu 26, 2010 10:08 pm

    Sanjka kako je bilo na pregledu? srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 311493 Ja sam bila danas kod doktorice Lulic i moje curke su zdrave srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 6747 srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 6747 ,srceka su ok....
    avatar
    didi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 507
    Lokacija : kaštel stari
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by didi pet oľu 26, 2010 10:24 pm

    bravo za mamine curice val For you
    avatar
    sanjka
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by sanjka pet oľu 26, 2010 11:59 pm

    draga moni, hvala na pitanju.... ne znam da li je dobro ili loše, srčana mana je uočena kod jednog dečkića. Drugi zdrav, ali eto, ovaj nije te sreće i ima kompleksnu srčanu manu. Sljedeći pregled mi je u 34 tjednu pa će tada više biti oko priprema što poslije poroda. Tužna sam, plakala sam i jako mi je žao što se to desilo. Sve će biti dobro dok je u trbuhu i na pupčanoj vrpci, ali za dalje nitko ne može govoriti o nekoj sigurnosti što će se točno desiti kasnije. Izlječivo je, ali načine ne razumijem. Ne znam kakav ga život očekuje. Ali živjet će jer on tako želi, da nije, odustao bi na početku. Preostaje nam da se nadamo najboljem i budemo optimisti do kraja!!!!! Nekako sam se smirila i prihvatila to što se događa i odlučila uživati u zadnjim mjesecima trudnoće... nas troje zajedno!!! Nek braća uživaju i nek se igraju! Hvala, hvala svima na podršci!
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by irenak sub oľu 27, 2010 12:13 am

    Moni, prekrasno za mišice male!!!! Jako lijepa vijest!!!!

    Sanjka, samo hrabro i pozitivno!!!! I kao i Alex, slažem se da je bolje znati unaprijed i pripremit se mentalno na sve što dolazi kako bi na kvalitetan način mogla biti tu za svoje dečke, a i prije svega jer na vrijeme može dobiti medicinsku skrb koja će mu biti bitna u samom početku!!! Samo hrabro i uživaj u trudnoći!!!!

    Sponsored content


    srčana mana - fetalna echokardiografija - Page 2 Empty Re: srčana mana - fetalna echokardiografija

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon svi 20, 2024 5:41 pm.