B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+19
pčelica maja
Jorgovan
Aleksandra
dubravka
Maja-2
igordana
Ana
niksi
Romi
aldijana
jojka
sanjakrk
blizanci IM
blaza27
Pika
mallena
maksi
Maja
zuta_zg
23 posters

    SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM

    BEBANO
    BEBANO
    akter
    akter


    Broj postova : 105
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Empty Re: SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM

    Postaj by BEBANO uto srp 14, 2009 7:42 pm

    Jupiiii :mah:zbilja sam sretna što je toliko majki blizanaca,pogotovo i u mojoj blizini,Dubec.Pošto smo i ovako kratki sa slobodnim vremenom,možda bi ipak bilo super sresti se pa prošetati na sladoled u ove vruće dane :sunny: .Hvala vam svima na dobrodošlici,iako rijetko stignem na forum,moji duplići spavaju na smjene,lagano me izluđuju,ali šta se može...svaku večer si kažem da je prošao još jedan dan i da će sutra biti bolje..Ako ništa drugo bar se ja tada osjećam sretnije i lakše nakon neprospavanih noći,pjevanja usred noći,pa čak i zorom( dok me on ili ona gleda širom otvorenih okica dok ja pjevušenjem uspavljujem samu sebe),ali sve je to lakše prebroditi uz vas,jer znam da nisam sama i da vjerovatni i vi sve to radite.Eto,mi smo napunili 2 mj,i tek sad je teško jer po danu manje spavaju,sve ih zanima,ne žele ležati već se nositi jer tada sve bolje vide,iako to izbjegavam,ali kad tako tuuuužno plaču ne mogu se oglušiti,a u tom trenu ih ništa osim ruku ne zanima.Ostajem sama,iako imam kćer od 13 god i sina od 10 god,ne želim ih opterećivati a iskreno baš i nisu zainteresirani,muž radi pa se snalazimo kako znamo i možemo roll .Zbilja je lakše kad se imaš kome požaliti,jer svi kad vide mamu sa blizancima govore joj kako su slatki,lijepi...a nitko ne misli na to kako je nama majkama.Čak nas ni muževi ne shvaćaju,Moj jedva čeka priliku da ode do dućana,uvijek je ko fol nešto zaboravio,pa po cigarete,pa sad nema hladnog soka u frižideru,pa sad mora ići pušiti na terasu jer ima strašnu nikotinsku krizu,hahaha,ma sve sam ja to već prokužila.A najbolji mi je kad si navečer uzme Saru jer ona manje plače po noći i rijeđe se budi dok meni redovno prepušta Jana,on je osjetljiviji,traži više pažnje,cendarviji je.I tako on više manje prespava noć dok ja bauljam ujutro Laughing .Dali se ijedna makar malo našla u mojoj priči? bravo Sve vas puno pozdravljam,i želim vam puno snage i puno prospavanih noći uz naše malene anđelčiće twin .mah .
    lara_31
    lara_31
    akter
    akter


    Broj postova : 196
    Lokacija : Nizozemska
    Proud to be : mama blizanaca

    SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Empty Re: SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM

    Postaj by lara_31 uto srp 14, 2009 10:35 pm

    dobro dosla majcice cvijece za tebe

    I ja sam dugo zivjela u Dubravi, Studenstski grad, u potkovi ako znas, odmah do trznice?! Trenutno zivim u Nizozemskoj, ali me cesto ima u Dubravi.

    ja sam se prepoznala u ovom dijelu neprospavanih noci, a vjerujem i ostale Smile Smile

    Zelim ti ugodno druzenje sa nama.
    jojka
    jojka
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4687
    Lokacija : srbija
    Proud to be : mama blizanaca

    SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Empty Re: SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM

    Postaj by jojka uto srp 14, 2009 10:57 pm

    Dobro dosla For you

    Sponsored content


    SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM - Page 2 Empty Re: SUPER STE SVE MAJČICE ,PA DA VAM SE PRIDRUŽIM

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon svi 20, 2024 5:00 pm.