B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+8
tanja
Ana
niksi
mallena
blaza27
Maja
aldijana
Sonja
12 posters

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Sonja ned svi 31, 2009 10:42 pm

    drage moje, sad tek vidim da mi fali jedan podforum Wink

    ovo je danas objavila jedna cura na coolki i moram podijeliti s vama.
    za pojašnjenje čitajte komentare ispod i pogledajte video.
    ja oduševljena. isprobat ću ako ne danas, sutra sigurno Smile

    http://www.coolinarika.com/recept/secerna-pasta-za-depilaciju
    aldijana
    aldijana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 852
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by aldijana ned svi 31, 2009 10:56 pm

    probat ću i ja....samo nisam vidjela piše li koliko dugo ću biti bezbrižna i bezdlačna zlocko
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Maja ned svi 31, 2009 11:29 pm

    evo gledala sam video i meni se isto ne cini bezbolno, ali jednom je Danka Derifaj (sa nove tv ili rtl-a) bila u Arabiji i napravila joj je zena takvu depilaciju i bila je odusevljena i sve se snimalo i imalo ton i tu i tamo je napravila grimasu

    pokusat cu, zasto ne Wink
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Maja ned svi 31, 2009 11:30 pm

    aldijana je napisao/la:probat ću i ja....samo nisam vidjela piše li koliko dugo ću biti bezbrižna i bezdlačna zlocko

    pise 4tj

    bas mi je rekla kuma da ce ic i da je cijena paprena u salonu za tu vrstu depilacije. nes ti, naplati ti masno za 10dag secera i pola zlice vode roll
    aldijana
    aldijana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 852
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by aldijana ned svi 31, 2009 11:41 pm

    roll
    ponesi svoj šećer i vodu, nek ti naplati samo svoj rad roll roll roll roll roll
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Sonja ned svi 31, 2009 11:46 pm

    roll
    meni super izgleda ovaj rad sa masom, razvlačenje, povlačenje... a stvarno je ko pasta.
    zakon!

    papreno je u salonima, a kažu da je depilacija super jer je nježna i dosta dugotrajnog rezultata
    blaza27
    blaza27
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3009
    Lokacija : jug
    Proud to be : Dupla duplica

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by blaza27 ned svi 31, 2009 11:48 pm

    vrijedi probati.
    avatar
    mallena
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 4891
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by mallena pon lip 01, 2009 12:06 am

    Nemam problema sa dlakama, jednostavno ne rastu mi po 6 mjeseci tamo gdje ih uklonim.Al tu kremu mogu preporučiti osobama kojim traba.






    **** Ivan & Marko ****


    **** 16.05.2007 ****
    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by niksi pon lip 01, 2009 12:12 am

    Ja idem već jako dvije ili tri godine na egipatsku depilaciju i super mi je. Inače mi koža loše reagira na brijanje i vosak ( tipa urasle dlačice i upaljena koža) ali na ovo ne. U Zagrebu je cijena 150 kuna ( brazilska depilacija) i vrijedi svake kune. Ja sam išla i par dana prije poroda. Jaaaako sam zadovoljna.
    Doma sam više puta isprobavala svašta ( i muž me znao depilirati) ali sad mi se više ne da jer nikad si ne napravim tako uredno. Traje nekih tri tjedna, a ono sitno što u međuvremenu naraste, ako slučajno idem na bazen ili kupanje, počupam si pincetom
    niksi
    niksi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1989
    Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by niksi pon lip 01, 2009 12:12 am

    Da, definitivno manje bolno od voska!
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Maja pon lip 01, 2009 12:15 am

    ja sam vec navikla na vosak. imam doma grijac i sama za pol h sve rjesim nevinasce

    ali ako nesto manje boli ja sam za jocolor
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Maja sri lip 10, 2009 4:59 pm

    je probao tko?

    evo ja idem pa vam javim pale
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Sonja sri lip 10, 2009 5:39 pm

    ja nisam, al trebala bi... samo zaboravim kupiti limun, nekim čudom ga nemam već mjesec dana u kući roll
    Ana
    Ana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 585
    Lokacija : Varaždin
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Ana sri lip 10, 2009 5:53 pm

    meni to zvuči jako AUČ
    a i imam osjećaj da bi cijeli stan polijepila šećerom...
    Ja i moj el chupakabra (čitaj električni epilator) i nema nam kraja... Laughing
    tanja
    tanja
    domaći
    domaći


    Broj postova : 885
    Lokacija : ni vrit ni mimo
    Proud to be : mama trojkica

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by tanja sri lip 10, 2009 6:13 pm

    majo jesi ziva? koliko boli?
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Maja sri lip 10, 2009 6:20 pm

    jos se hladi ali mi se cini da je malo gusta smjesa Rolling Eyes

    pokusala sam na ruci pa nije nista lijepilo a i ne lici na onu smjesu sa jubitua
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Maja sri lip 10, 2009 9:27 pm

    najvjerojatnije sam pustila previse da se ohladi jer se stvrdnulo Laughing

    pokusat cu rastopit ili cu napravit novo Laughing
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Maja sub lip 27, 2009 3:19 pm

    ipak sam ja bila kod tete kozmeticarke i ona me depilirala. nije sa tom secernom pastom ali sa nekom pastom je. ugl, bilo je super, manje boli i za cas je gotovo

    i jos mi je dala neke savjete za neke stvari za koje nisam imala poma da treba vodit racuna :shock:
    mateeaa=)
    mateeaa=)
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1592
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by mateeaa=) sub lip 27, 2009 3:47 pm

    jel probao jos netko osim maje?kod nje cini mi se nes neuspjesno roll
    ne vjerujem da dlacice mogu otpast samo od secera i limuna bez ikakvog ostrog predmeta... scratch
    mogla bi i ja probat..al ja ne volim biti "gola" skroz dolje, meni je to tak fuj, ko dijete, i moj D.se osjeca ko pedofil roll
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Maja sub lip 27, 2009 3:49 pm

    med matea med, to je sastojak koji sam zaboravila stavit i zato mi nije uspjelo roll Embarassed
    mateeaa=)
    mateeaa=)
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1592
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by mateeaa=) sub lip 27, 2009 4:02 pm

    di pise med ?
    U šečer dodajte vodu i sok od polovice limuna, pa na laganoj vatri kuhajte oko pet minuta.Tako pripremljenu pastu stavite u keramičku posudu te ostavite da se ohladi.Kada se šečerna pasta ohladila nanosite je na područje sa kojeg želite odstraniti dlačice i to prstima u smjeru suprotnom od rasta dlačica.
    mateeaa=)
    mateeaa=)
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1592
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by mateeaa=) sub lip 27, 2009 4:03 pm

    pise sa strane u sastojcima Embarassed
    eto i ja bi zaboravila...aa kad da ga staivm kad ovo vec skuham il kad bude gotovo ?djeca zaspala, sad bi ja to smiksala...
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Sonja sub lip 27, 2009 4:09 pm

    koji savjeti?? podijeli sa i mi znamo zlocko
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Maja sub lip 27, 2009 4:15 pm

    pa rekla mi je da nakon depilacije u kojoj se cupaju dlake sa korjenom OBAVEZNO 72 sata tretirati sa antibiotikom tipa bivacin jer su pore otovrene pa da se ne upali ili uraste dlaka. ja to nisam znala :shock:

    i ovo je valjda prva koja mi je rekla da dodem za tj dana da ne bacam pare jer da cu ionako doc za tj dana ponovit postupak jer mi nisu sve dlake izrasle

    i depilirala sam ruke.. rekla mi je da kod nje 90% zena depilira ruke Wink
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by I&S sub lip 27, 2009 4:43 pm

    vidim da se tu spominje depilacija.....pa me zanima....nema nikakvih štetnih posljedica otići na depilaciju u trudnoći.....?

    Sponsored content


    depilacija šećernom pastom - arapska depilacija Empty Re: depilacija šećernom pastom - arapska depilacija

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet svi 02, 2024 2:02 pm.