B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



3 posters

    traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan!

    Ivana
    Ivana
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 3356
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : Dupla duplica

    traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Empty traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan!

    Postaj by Ivana uto stu 25, 2014 3:45 pm

    Dragi svi, traže se blizanci raznih dobnih skupina za snimanje tematske emisije "Svaki dan, dobar dan"!
    evo detalja pa tko bi se htio odazvati, neka se javi Noi na dolje navedeni kontakt. Nebojte se, lijepo je istupiti i u javnosti nešto reći o tome koliko je lijepo i posebno biti blizanac ili roditelj blizanaca!

    prenosim: "snimamo znači emisiju o blizancima i trebalo bi nam 3-4 para gostiju, različitih generacija (jedni od gostiju mogu biti roditelji koji imaju djecu blizance) sa svojim pričama, nekim anegdotama itd., jedna ležerna i zabavna emisija. Sve detalje razgovora bi unaprijed dogovorili, emisija ne ide uživo a snimanje će biti u subotu 29.11., ako ne stignemo pripremiti do tada, u nedjelju 30.11. Gostima koji nisu iz Zagreba HRT plaća troškove puta.
    Eto nadamo se odazivu, hvala unaprijed, slobodno ostavite moj kontakt zainteresiranima:
    noa.maricic@yahoo.com
    091 559 7855"
    avatar
    Adriana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1281
    Proud to be : mama trojkica

    traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Empty Re: traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan!

    Postaj by Adriana sri stu 26, 2014 12:13 pm

    Razmišljam...Emisiju Svaki dan dobar dan povremeno pogledam, ok mi je, voditelj mi je ok. Možda se i javim...ionako dugo nismo bili na tv-u.
    Mediha
    Mediha
    akter
    akter


    Broj postova : 176

    traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Empty Re: traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan!

    Postaj by Mediha čet stu 27, 2014 5:53 pm

    Pika, ja mislim da bi ti bila najbolja za ovaj dio gdje trebaju roditelji blizanaca ispričati njihove anegdote Smile

    Sponsored content


    traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan! Empty Re: traže se blizanci za emisiju Svaki dan, dobar dan!

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet svi 09, 2024 3:56 pm.