B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



4 posters

    Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine

    avatar
    Roza2009
    novak
    novak


    Broj postova : 4
    Lokacija : Zagreb

    Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Empty Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine

    Postaj by Roza2009 uto pro 25, 2012 5:57 pm

    Moja je malena prerasla dosta toga, pa imam puno razne robice od 0-3 g.

    Poklanjam sve u komadu, što Vam ne bude odgovaralo, slobodno poklonite nekome kome će dobro doći.
    Nešto je kao novo, nešto je malo više nošeno no sve je funkcionalno.

    Kako smo mi dobile na poklon od jedne divne mame s ovog foruma robicu koju trenutno nosi, vrijeme je da i mi s našom robicom usrećimo novu bebicu.

    Ukoliko vas se više javi, složiti ću više paketića tako da svakome bude podjednako.
    Ima dovoljno robice za blizanke (ili pojedinačno za 3 curice)

    Ja sam u Zagrebu - pa bi bilo idealno da dođete po paket.
    Ako ste van Zagreba, šaljem paket.
    Smile
    Pika
    Pika
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3591

    Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Empty Re: Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine

    Postaj by Pika uto pro 25, 2012 9:22 pm

    Roza, divna si. Evo odmah ti prosljeđujem na pp br. mob. jedne žene koja me jučer na parkiralištu molila imam li štogod, čeka bebu i prosi.
    avatar
    Roza2009
    novak
    novak


    Broj postova : 4
    Lokacija : Zagreb

    Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Empty Re: Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine

    Postaj by Roza2009 uto pro 25, 2012 11:07 pm

    Može ljube Smile
    avatar
    Roza2009
    novak
    novak


    Broj postova : 4
    Lokacija : Zagreb

    Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Empty Re: Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine

    Postaj by Roza2009 pon sij 07, 2013 12:43 am

    Poklonjeno Smile
    lelabm
    lelabm
    novak
    novak


    Broj postova : 34
    Proud to be : mama blizanaca

    Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Empty Re: Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine

    Postaj by lelabm uto tra 02, 2013 9:34 pm

    klanj


    Zadnja promjena: lelabm; pet tra 12, 2013 12:00 pm; ukupno mijenjano 1 put.
    Anonymous
    Gost
    Gost


    Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Empty Re: Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine

    Postaj by Gost čet tra 11, 2013 3:34 pm

    Ako jos neko ima robice za pokloniti, za decka ili curu , nije vazno , uzrasta oko 2 godine , ili jos bitnije ,ako ima neko robe za curu uzrasta 13 godina i moze je dopremiti do autobusnog kolodvora u zagrebu , bili bismo vam zahvalni , jer nam stvarno treba.
    avatar
    kkacuba
    škicer
    škicer


    Broj postova : 1

    Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Empty Re: Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine

    Postaj by kkacuba sub svi 11, 2013 4:53 pm

    Hej lp:) ako netko još ima za poklonit da ima je višak neka mi.se javi:) hvala unaprijed!!Smile u vel.12 mj do 3 godine tako otprilike.Wink pozdrav

    Sponsored content


    Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine Empty Re: Poklanjam raznu robicu za curice dobi 0-3 godine

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet svi 17, 2024 7:49 am.