B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    5 posters

      evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića

      DINA 1406
      DINA 1406
      novak
      novak


      Broj postova : 61
      Lokacija : Osijek
      Proud to be : mama blizanaca

      evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Empty evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića

      Postaj by DINA 1406 čet ruj 13, 2012 2:05 pm

      Evo da Vas još jednom sve pozdravim. Davno sam se registrirala na forum i pratila sam neke od tema ali sam s vremenom nekako sve zapostavila valjda nedostatak vremena).

      Jučer sam saznala da sam trudna po treći puta i da nosim blizance, oko 16 tjedana sam trudna. Još ne znam spol beba, ali trenutno me muče druge stvari.

      Koji auto vozite sa četvero djece u koji stanu 4 sjedalice dječje?

      Trenutno imamo Chevrloet Captivu ali sa 5 sjedala, a ne znam dal može se autosjedalica dobro fiksirati u isti takav auto ali sa sedam sjedala. Onda nedostatak prostora za 2 krevetića ( za početak će dijeliti 1, ali vrlo kratko pretpostavljam).

      Eto puna sam strahova jer nemam baka servis, uvijek sam sama s djecom i tako.

      Jorgovan
      Jorgovan
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5967
      Lokacija : ZG
      Proud to be : mama blizanaca

      evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Empty Re: evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića

      Postaj by Jorgovan čet ruj 13, 2012 2:09 pm

      našla sam tvoj 1. post.
      evo došli smo kod vas da se malo družimo i da podijelimo s vama ugodne trenutke.
      imam jednog sada već velikog dječaka Brunu, a ja sam mama Dina.
      mi se potajno nadamo jednim blizancima ali čovjek snuje a bog određuje.
      nadam se da nas primate u vaše društvo.

      eto želja ti se ostvarila, sad mazi bušu i uspori malo.
      dobro nam došla, još jednom! For you
      DINA 1406
      DINA 1406
      novak
      novak


      Broj postova : 61
      Lokacija : Osijek
      Proud to be : mama blizanaca

      evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Empty Re: evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića

      Postaj by DINA 1406 čet ruj 13, 2012 2:13 pm

      nekako se nisam nadala trećoj trudnoći a pogotovo ne blizanačkoj. idelano bi bilo da je druga trudnoća bila blizanačka ali kako sam navela davno prije čovjek snuje a bog određuje
      mala-kate
      mala-kate
      akter
      akter


      Broj postova : 256
      Lokacija : Sveta Nedjelja
      Proud to be : mama blizanaca

      evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Empty Re: evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića

      Postaj by mala-kate čet ruj 13, 2012 3:15 pm

      Dobro nam dosla sa blizancima! bravo I mene je blizanacka trudnoca skroz iznenadila. Kad ti je termin? Meni je 3.3. Smile
      DINA 1406
      DINA 1406
      novak
      novak


      Broj postova : 61
      Lokacija : Osijek
      Proud to be : mama blizanaca

      evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Empty Re: evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića

      Postaj by DINA 1406 čet ruj 13, 2012 6:37 pm

      prvi tjedan u trećem mjesecu, ne znamo točno, s obzirom da nisam ni dobila menstruaciju nakon drugog poroda, a trudničku knjižicu će mi otvoriti na sljedećoj kontroli jer su se nešto mijenjale, nemam pojma. tako da sam ja tu svoju trudnoću pripisivala kako mi je loše, da mi crijeva nešto ne rade da imam strašne grčeve u želucu. ma svašta nešto
      avatar
      mallena
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4891
      Proud to be : mama blizanaca

      evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Empty Re: evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića

      Postaj by mallena pet ruj 14, 2012 9:51 am

      Dobro došla For you
      niksi
      niksi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1989
      Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Empty Re: evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića

      Postaj by niksi pet ruj 14, 2012 11:28 am

      Dobro dosla !

      Sponsored content


      evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića Empty Re: evo još jedna mama dvojice sinova i trudnica duplića

      Postaj by Sponsored content


        Sada je: pet svi 10, 2024 8:06 pm.