B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +7
    niksi
    Ivana
    I&S
    Adriana
    zaklina
    misek
    Aleksandra
    11 posters

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Aleksandra sri svi 02, 2012 1:53 pm

      Poziv na druženje - GODIŠNJE OKUPLJANJE BLIZANACA GOLUBINJAK 27.5.2012.

      Dakle mame moje duplice i triplice i četveroduplice ako imamo koju Wink svi ste pozvani da se 27.5. od 10 do 14 sati pridružite godišnjem okupljanju blizanaca iz cijele Hrvatske i okolice. Biti će organizirane zabavne igre za djecu i roditelje, od kojih he jedna od lani dražih bila brzinsko presvlačenje blizanaca -tata u glavnoj ulozi Wink. Tu je i tombola sa atraktivnim nagradama, svaka je dobitna i na kraju slijedi torta za sve. Kao i svake godine potrudit ću se da bude grickalica, sokića, jogurtića za sve ali vi ponesite kao da nema ničega a mi ćemo se potruditi da svega bude Wink Također ponesite i slojevitu odjeću, šeširiće i jaknice jer u šumi zna biti i 5,6,7 stupnjeva hladnije nego u gradovima. Nadamo se da će nas vrijeme poslužiti i ove godine, ukoliko je prognoza baš katastrofa bit ćete obajvješteni no nadamo se najboljem. Golubinjak je par km od izlaza Delnice, AC Rijeka ZAgreb i svima lako dostupan
      http://www.gorski-kotar.com.hr/hr/zeleno-srce/mjesta-za-posjetiti/park-suma-golubinjak/
      Kako nam je bilo lani možete vidjeti na :
      https://blizanci.forumcroatian.com/t2405-golubinjak-2952011-najava
      Na štandu udruge na kojem se prijavljujete pri dolasku da vas "popišemo" možete kupiti majice i naljepnice za auto i tamo ćete dobiti nešto za klince Smile

      Dakle da vas čujem mame, jel nam dolazite? Smile

      Također imam molbu za sve vas koji imate možda svoju firmu, radite u nekoj ili poznajete nekoga u nekoj.. firmi koja bi bila voljna donirati neke svoje artikle ili promomaterijale interesantne za tombolu da mi se javite jer 200-300 tombola treba i skupiti a treba i nahraniti 150 ljudi.. tako da iako se nadam da će nas lanjski sponzori i dalje podržati svake godine nas je sve više i zato treba sve više svega. Tombole mogu biti npr: poklon bonovi za usluge tipa - razvijanje slika, izrada nečega, slika.. mogu biti privjesci, kape, šalice.. nešto za mame, nešto za tate, kozmetika, nešto za bebe igračke, slikovnice, robica, oprema.. netko tko možda ima app - možda je voljan dati vikend aranžman u svojim app - naravno SVI sponzori time dobivaju besplatnu reklamu u Golubinjaku koja će biti vidno istaknuta ili u obliku letaka ili banera ili .. ovisi o dogovoru. Još nam jedna stvar ove godine "fali" Svake godine veliku Gemini tortu dobivali smo sponzorski iz Slavonskog broda - kako nam ove godine veza koja je inače tortu dovozila nije u SB zanima me ima li koja mama iz SB ili okolice koja bi bila voljna tu tortu pokupiti i donijeti kad dolazi u Golubinjak ? Ako to ne uspijemo onda nam trebaju od raznih slastičarni minimalno 6-10 okruglih torti.. ( računajte za 120 ljudi min) - tu nažalost ne dolaze u obzir home-made torte jer je javno okupljanje i mora biti po propisu.. no ako znate u svom gradu neku pekaru, slastičarnu.. koja bi nam bila voljna pokloniti tortu uz reklamu.. vičite...
      Dakle puno molbi imam a da ne zasjenim poziv gore, dosta za sad.

      DOĐITE i ZABAVITE SE S NAMA !!!

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Golubinjak2012



      Zadnja promjena: Aleksandra; pon svi 14, 2012 10:48 pm; ukupno mijenjano 1 put.
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by misek sri svi 02, 2012 3:22 pm

      Evo ja prva!

      mi stižemo!

      sun
      zaklina
      zaklina
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 2816
      Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by zaklina sri svi 02, 2012 3:29 pm

      Nadam se i mi. Predsjednik mjesnog ureda Savski Gaj ima i svoju slasticarnu, pa cu probati pitati da li bi nam donirao tortu Smile Pa cemo vidjeti!
      A sto se tice broda, a mogu i to pogledati pa ti javim.
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by misek sri svi 02, 2012 4:18 pm

      a šta u slučaju da ne nabavite torte dovoljno za sve?
      ili ako slučajno uopće ne?

      koja je druga opcija?
      jel onda treba kupiti pokoju tortu?
      avatar
      Adriana
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1281
      Proud to be : mama trojkica

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Adriana sri svi 02, 2012 5:48 pm

      I mi bi trebali doći, bar je takav plan.
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by I&S sri svi 02, 2012 8:22 pm

      zasad stoji da mi dolazimo Smile
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Ivana čet svi 03, 2012 12:12 am

      I mi naravno! veselim se vidjeti vas svih, i neka nova lica također!
      niksi
      niksi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1989
      Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by niksi čet svi 03, 2012 12:06 pm

      A mi opet propustamo, taman smo se vratili iz Hr. Sad
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Aleksandra čet svi 03, 2012 3:12 pm

      mišek napisala sam jučer dugi odgovor ali očito je neko postao u međuvremenu a ja nisam gledala..
      da skratim - nadam se da će mo skupiti dovoljno torti za sve Wink ako ne kupit ćemo tortu..
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Aleksandra pon svi 14, 2012 10:49 pm

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Golubinjak2012

      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Aleksandra pon svi 14, 2012 10:58 pm

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Golubinjak2012

      dancika
      dancika
      akter
      akter


      Broj postova : 203
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by dancika ned svi 27, 2012 10:11 pm

      klanj svima koji su sudjelovali u organizaciji druženja! Bilo je super i hvala na svemu For you

      p.s.i ove godine smo uspijeli izgoriti-he,he
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by misek ned svi 27, 2012 10:49 pm

      Slikice će uskoro!!!!!
      samo dio...ostalo šaljem Alex na dvd-u...
      Smile
      misek
      misek
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4164
      Lokacija : Kc
      Proud to be : dragi prijatelj

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by misek ned svi 27, 2012 11:10 pm

      niš od slika...
      sutra ih stavim...E mi se zbudil pa ne mogu ih staviti,a i laptop mi e bez struje skoro...
      na fejsu sam ih stavila jer tam idde brže pa ko ima profil nek škicne...

      https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3278507477237.2125421.1104017085&type=1
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Aleksandra ned svi 27, 2012 11:41 pm


      Gegijada – sponzor Violeta, naša Ivana u društvu Dukatina i povlačenje konopa sponzor Karlovačka pivovara
      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) 77227685



      Brzinsko presvlačenje blizanaca –tata u glavnoj ulozi.. i malo mama popravi na kraju
      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) 57705028



      Jaje u žlici nosili su svi I veliki i mali pa čak i Dukatini
      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) 41394582



      Kad kažem svi, zaista i mislim svi. Ni mame nisu prošle bez bar jedne igre
      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) 80014091




      Igrao se i profi nogomet a počastili smo se sa dvije prefine torte.
      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) 78361868



      Izvlačenje nagrada proteklo je uz puno osmijeha. A glavnu nagradu odmor u Opatiji odnijeli su Gorani kojima će promjena klime sigurno goditi
      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) 69424267



      Zabave, veselja i finih stvari nije nedostajalo
      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) 93218213



      I za kraj, umorna ekipa se časti i nećim slanim a Alex kaže – “Sory i ja bi još, ali za ovu godinu smo gotovi. Doviđenja dogodine ! “
      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) 51538476

      zaklina
      zaklina
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 2816
      Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by zaklina pon svi 28, 2012 9:38 am

      Alex odlican presjek dogadjanja. Bilo je suuuuper!
      Vidimo se i sljedece godine Smile
      Dancika, eeeeeeeee, pa ti si bila?? Sad mi samo reci da si i pricala sa mnom! Trebas me upozoriti da spojim texst s licem! Jesi tu negdje na slikama?
      Jorgovan
      Jorgovan
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5967
      Lokacija : ZG
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Jorgovan pon svi 28, 2012 11:56 am

      klanj

      bravo
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Aleksandra pon svi 28, 2012 12:31 pm

      Jorgovan
      Jorgovan
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5967
      Lokacija : ZG
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Jorgovan pon svi 28, 2012 12:42 pm

      koji su baš kao ostala djeca pjevušila »Ti pa ja, ja pa ti, baš smo pravi blizanci«, ponašajući se prema svom blizancu u skladu s riječima svoje himne
      evo pjesma Kikića Blizanci vidim da nam je "himna" Smile
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Aleksandra pon svi 28, 2012 5:54 pm

      Biljo tvoj cd - koji si mi poslala se vrtio Smile
      dancika
      dancika
      akter
      akter


      Broj postova : 203
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by dancika pon svi 28, 2012 10:36 pm

      zaklina je napisao/la:Alex odlican presjek dogadjanja. Bilo je suuuuper!
      Vidimo se i sljedece godine Smile
      Dancika, eeeeeeeee, pa ti si bila?? Sad mi samo reci da si i pricala sa mnom! Trebas me upozoriti da spojim texst s licem! Jesi tu negdje na slikama?

      da, bili smo! Čini mi se da sam skužila tvoje cure,jer su imale pikice od kozica,ali nisam bila sigurna. ako su to one, jakov se igrao s njima. a mene na slikama nema Sad
      al muža ima...presvlačio je blizance u natjecanju (na slici gore presvlači Nevu)
      al tebe nisam skužila!? s tim curama (ako su to tvoje) je stalno bio tata
      bobo
      bobo
      akter
      akter


      Broj postova : 384
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by bobo uto svi 29, 2012 12:01 am

      Čestitke našim curama u organizacijskom odboru i cijeloj logistici na trudu. Mi smo se zabavili i stigli na "glavna zbivanja", unatoč kašnjenju. Wink
      Dancika, mi nismo izgorili, osim što sam zaboravila zaštititi uši, jučer su mi bile užarene. Cure zadovoljne, odugovlačile da idemo doma.
      A. se najvjerojatnije prehladila, ima temperaturu. Kao i svih ovih dana i tamo je bilo divlje vrijeme, toplo, pa malo hladno, pa vjetar, sunce, oblaci... ne znaš što obući.
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Ivana uto svi 29, 2012 10:00 am

      Ja se javljam oduševljena svima vama, sunčanim danom (žao mi je čuti da su neki izgorili - i ja sam Embarassed jer nisa stigla izvadit kremu iz torbe Laughing
      ogromno hvala Aleks na prevelikom trudu i organizaciji,
      Maji za igre,
      Malado za prefinu tortu i isto tako našoj prijateljici Ani za drugu još ljepšu (obje su bile iiizvrsne!),
      hvala curama koje su prodavale tombole i dežurale na štandu,
      i hvala svima koji su hrabro sudjelovali u igrama.

      ako sam koga zaboravila - oprostite.....

      hvala i tatama bez kojih ne bismo daleko stigle Wink iako neki nisu došli, mnogi su se iskazali.

      meni je bilo predrago vidjeti vas tolike,
      iako moram priznati nisam možda sve povezala lica i nick (isto molim kao i dancika - javite mi se!).

      sve u svemu, 31 obitelj, neki 130 ljudi, mislim da možemo biti prezadovoljni!
      Aleks- izvrstan pregled događanja i super fotke! jedva čekam i ostale!
      inače, u Novom listu smo na naslovnici i preko cijele druge strane bravo
      anad2
      anad2
      novak
      novak


      Broj postova : 13
      Proud to be : mama blizanaca

      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by anad2 uto lip 05, 2012 3:31 pm

      čitam postove i baš mi je žao što mi ove godine nismo mogli doći... Dobila sam mail sa pozivom i hvala na tome. Nadam se da se vidimo do godine!

      Sponsored content


      Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :) Empty Re: Godišnje okupljanje Blizanaca GOLUBINJAK 27.5.2012. :)

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: čet svi 09, 2024 10:48 pm.