B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +3
    Aleksandra
    Jorgovan
    I&S
    7 posters

      poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije)

      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Empty poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije)

      Postaj by I&S uto pro 20, 2011 12:00 am

      evo kao što naslov kaže pa da ne ponavljam pitanje opet Smile
      čekam iskustva Smile
      Jorgovan
      Jorgovan
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5967
      Lokacija : ZG
      Proud to be : mama blizanaca

      poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Empty Re: poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije)

      Postaj by Jorgovan uto pro 20, 2011 1:00 am

      ja ću im dati po čokoladu i kavu.
      možda i nisu zaslužile s obzirom kakve su ne-tete bile kad se ono preružno izdogađalo mojim dečkima, ali imam potrebu, eto dati sitnicu za blagdane.
      i to kad imaju priredbu. Smile
      ho-ho-ho! snowman
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Empty Re: poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije)

      Postaj by Aleksandra uto pro 20, 2011 1:05 am

      Ove godine su recimo zaslužile, lani i nisu ali ajde. Dobile su obe + volonterka bombonjeru zamotanu u ukrasni papir i sa anđelićem od pašte kojeg su dečki radili. To smo već predali prije odlaska jer smo znali da nas nema do pola januara.
      duplići
      duplići
      novak
      novak


      Broj postova : 58
      Lokacija : DUBROVNIK
      Proud to be : mama blizanaca

      poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Empty Re: poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije)

      Postaj by duplići uto pro 20, 2011 2:46 pm

      Sad smo još mali za vrtić ali kad je starija kćer išla nismo ništa poklanjali za božićne praznike. Kad bi slavila rođendan onda bi odnijeli kavu i bombonjeru i ružu sredinom 6 mjeseca,jer ljeti nije išla u vrtić.Naravno nekad bi odnijela kesicu bonbona ali da se svi počaste. Kad je bila pred školac mi roditeli smo kupili zajednički poklon tetama a djeca su im predala na priredbi
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Empty Re: poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije)

      Postaj by I&S uto pro 20, 2011 11:22 pm

      ja sam kupila svakoj po bombonjeru + napravili smo svakoj sliku u salvetnoj tehnici (neku božićnu) i male anđelke s božičnom porukom Smile
      klinci su mi pomagali i slikice su zgodno ispale.....
      jedino neznam kak da sad to odnesem do petka u vrtić (lucija mi danas završila sa upalom uha i na antibiotiku je, a suta smo trebali i u vrtiću slaviti ročkas..... sa mi mm bu ova tri dana uzeo auto i nema ga doma do 16h....

      jel ima smisla dat im to poslije praznika (ja sam pisala da nas nema do 6.1.)
      zaklina
      zaklina
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 2816
      Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
      Proud to be : mama blizanaca

      poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Empty Re: poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije)

      Postaj by zaklina sri pro 21, 2011 12:19 am

      mi ne poklanjamo nista, ni za Bozic ni za kraj godine, cure idu cijelo ljeto u vrtic.
      kad je Martina teta isla u penziju, svi smo se skupili i kupili joj nesto i tako ce biti i za kraj prije nego ode u skolu.
      avatar
      Adriana
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1281
      Proud to be : mama trojkica

      poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Empty Re: poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije)

      Postaj by Adriana sri pro 21, 2011 12:49 pm

      Ne pklanjamo....
      Iako imamo savršene, savršene tete i jako ih volimo.
      niksi
      niksi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1989
      Lokacija : Erlangen ili Novi Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Empty Re: poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije)

      Postaj by niksi ned pro 25, 2011 1:29 am

      Ja sam svakoj odnijela po jednu cokoladu, naisla sam neki dan na neke zgodne cokolade u celofanu neobicnih okusa i napisali smo cestitku na njemackom i hrvatskom.

      Sponsored content


      poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije) Empty Re: poklanjate li za blagdane tetama iz vrtića neku sitnicu (ili možda nešto krupnije)

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: pet svi 17, 2024 8:42 am.