B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+2
bobo
ines13
6 posters

    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    ines13
    ines13
    novak
    novak


    Broj postova : 94
    Lokacija : Rijeka/Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Empty bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    Postaj by ines13 sri lis 05, 2011 7:52 pm

    ima li tko savjet gdje raditi alergotestove, koja bolnica, koji doktor, u kojoj dobi, ima li smisla prije 3.godine ici na sva moguca testiranja ili samo napraviti test iz krvi.....kakva su vasa iskustva? hvala
    bobo
    bobo
    akter
    akter


    Broj postova : 384
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Empty Re: bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    Postaj by bobo čet lis 06, 2011 12:27 am

    U Zagrebu mislim da se time bavi bolnica Srebrnjak. Zavisno o simptomima radi se test na hranu i dišne alergene. Kod nejasnih stvari se radi test preko krvi (kojeg mislim nema u Rijeci jer je skup, napisala si da stanuješ Ri/Zgb - možda bolje testove napravi u Zgb). Kod djece se ne testira cijela paleta alergena, nego samo najčešći, pa nema puno uboda. Koliko tvoji imaju godina?
    U Rijeci u Dječjoj bolnici Kantrida, dr Banac. Nemam povratne informacije. Za Zgb ne znam. Možda još netko pomogne, tko je to prošao.
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Empty Re: bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    Postaj by Aleksandra čet lis 06, 2011 8:45 am

    Moja frendica danas ide u Crikvenicu s malom u neku privatnu polikliniku gdje iz jedne kapljice samo naprave cielu gomilu testova. Nada se rezultatu. Naime druga frendica koja ju danas vodi ima malenu od 2 g koja nema kakvih problema nema od atopične kože do padanja u nesvjeste ničim objašnjenih i tamo su joj navodno najbolje testove i rezultate konačno dali. E sad taj je pregled 400 kn, neznam druge detalje ali ti mogu saznati broj ako želiš pa sama nazovi i vidi što nude.
    ines13
    ines13
    novak
    novak


    Broj postova : 94
    Lokacija : Rijeka/Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Empty Re: bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    Postaj by ines13 čet lis 06, 2011 10:00 am

    srebrnjak se bavi time, ali ima i drugih, dobila sam jednu preporuku za vinogradsku, jednu za rebro....malo bi htjela cuti iskustva, pa da vidim. iz krvi iz prsta reakcija na 250 alergena. e sad. da li je to sve sto trebamo napraviti, ne znam. ima 16mjeseci, bronhitis se ponavlja, pa moramo na pretrage...naravno od 3 doktora jedan kaze cim ozdravi, drugi kad se ponovi, treci ne reagira...pa sad istrazujemo sami, naravno. kako drugacije. i da, planiramo ici kad bude zdrav...
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Empty Re: bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    Postaj by Twin pet lis 07, 2011 9:07 am

    ima i Srebrnjak i Rebro. mi smo na Rebru.
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Empty Re: bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    Postaj by Jorgovan pet lis 07, 2011 11:29 am

    imaš na Rebru alergološku ambulantu a i pulmološku (pregled uključuje i alergološke testove), nazovi pa pitaj da li se radi za tu dob i ako da, naruči se emailom zaista su odlični.
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Empty Re: bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    Postaj by Jorgovan pet lis 07, 2011 11:32 am

    ines13 je napisao/la:srebrnjak se bavi time, ali ima i drugih, dobila sam jednu preporuku za vinogradsku, jednu za rebro....malo bi htjela cuti iskustva, pa da vidim. iz krvi iz prsta reakcija na 250 alergena. e sad. da li je to sve sto trebamo napraviti, ne znam. ima 16mjeseci, bronhitis se ponavlja, pa moramo na pretrage...naravno od 3 doktora jedan kaze cim ozdravi, drugi kad se ponovi, treci ne reagira...pa sad istrazujemo sami, naravno. kako drugacije. i da, planiramo ici kad bude zdrav...
    obavezno pregled pa će ti pulmolog reći šta treba, kao i napraviti pretrage odmah kada dođete tj naručiti vas naknadno.
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Empty Re: bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    Postaj by irenak pet lis 07, 2011 2:37 pm

    Cure, kakvo je ovo testiranje iz krvi?? Meni je Gabi nakon antibiotika (24 sata nakon doze) dobio urtikarije po cijelom tijelu i uši su mu bile 2 broja veće pa bi trebali vidjeti da li je alergičan na neke stvari, pa me interesira da li je to moguće s ovim vašenjem krvi iz prstića. Kako to funkcionira???
    ines13
    ines13
    novak
    novak


    Broj postova : 94
    Lokacija : Rijeka/Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Empty Re: bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    Postaj by ines13 pet lis 07, 2011 3:12 pm

    http://www.ordinacija-jelic.hr/usluge22.html
    evo tu pise u kratko. ne radim mu reklamu, ali slucajno znam za njega jer je imao predavanje na kojem je bila moja mama, pa eto tako sam cula o tome....ima sigurno i drugih, zanima me ima li tko iskustva sa tim, ili necim drugim....
    bobo
    bobo
    akter
    akter


    Broj postova : 384
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Empty Re: bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    Postaj by bobo pet lis 07, 2011 8:16 pm

    Kod njega se rade neki čudni testovi, nepoznatog proizvođača i ispada da svi imaju neku "alergiju", to je tako in. Svaki se razultat testa treba adekvatno interpretirati zavisno od simptoma bolesti, u protivnom samo može biti zbunjujuće. Ljudi dođu s tim rezultatima i u čudu su, pa nisam sigurna da on to radi. U svakom slučaju preporučam specijalistu alergologa, u slučaju djece i pedijatra. U protivnom ćeš samo baciti novac.

    Sponsored content


    bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi Empty Re: bronhoopstrukcije, astma, alergotestovi

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned svi 19, 2024 2:53 am.