B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



5 posters

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Aleksandra uto tra 12, 2011 8:43 am

    Evo nove najave, nove temice i novog datuma da se svi opet vidimo. Program ću vam okačiti naknadno ali bit će tu opet sportske igre, nagradna tombola, prefina torta i puno puno smjeha, veselja i druženja !!
    ČEKAMO VAS ! Ispričnice osim zdravstvenih ne primamo Wink
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Jorgovan uto tra 12, 2011 9:40 am

    Wink
    hm, a ima li mogućnosti dolaska vlakom? Smile
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Aleksandra uto tra 12, 2011 7:01 pm

    do Delnica se može i vlakom i busom a do Golubinjaka onda dogovor s nekim da dođe po vas na stanicu. Blizu je ali pješke se ne može baš.
    dondolanka
    dondolanka
    novak
    novak


    Broj postova : 62
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by dondolanka sri tra 13, 2011 3:31 pm

    Evo mm se već ozario na spomen tombole..meni je brk zatitrao na tortu Smile
    Ajd napišite šta sve treba da idimo možemo li kako pomoći!
    Hip hip hura za date u Golubinjaku!! Smile
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Jorgovan sri tra 13, 2011 4:25 pm

    a vrijeme? od kad do kad? Wink
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by I&S sri tra 13, 2011 5:06 pm

    mi zasad dolazimo.... aleks... jel treba opet pomoć oko dostave torte????

    hoćemo detaljeeee....
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Aleksandra sri tra 13, 2011 5:49 pm

    Naravno da treba pomoć Smile
    I&S računam na tebe i tatu i tortu Smile

    Za svih vrijedi, sve što možete dobiti od bilo koga što bi bilo interesantno za tombolu od balona, kemijski do nekih većih stvari ili poklon bonova sve je dobro došlo. Što više nagrada to bolje za sve. Lani je svaka trombola dobivala pa se nadam da ćemo to i još i više uspjeti i ove godine. Ako treba zamolba udruge ili potpis da je dobiveno ili zahvalnica ili bilo šta nije problem tu sam. Svi jači sponzori a i oni najmanji ako imaju svoj logo pripremljem biti će tamo istaknuti.

    Ako bude sve po planu, imat ćemo i izložene nove modele autosjedalica Romer /Recaro /Maxi cosi koje su za članove udruge na posebnom popustu 15% (18% za 3 kom). Ako je netko od vas zainteresiran za kupnju nekih od tih sjedalica možete se dogovoriti za željeni model i boju i isporuku u Golubinjaku. Od istog sponzora imat ćemo i jednu ( ili 2 ) glavne nagrade.
    Ponudu možete pogledati na www.eburza.hr/recaro a na tome je i link za dalje na MC i Romer.


    Samo događanje slično kao lani, cca od 11 do 15 sati.. ali to ću vam još naknadno definirati, nisam stigla još.


    SVI koji imaju ili podržavaju blizance su dobrodošli. Nemoraju biti nužno članovi udruge. Tamo će se moći učlaniti ako žele. Ima i još nešto majica od lani, vidjet ćemo dali ćemo štampati nove. Naljepnica isto još ima mislim.
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by I&S sri tra 13, 2011 9:09 pm

    eh naljepnice meni trebaju Smile
    torta - može Smile
    uh... nešto za tombolu....
    ako što uspijem smisliti super, a ak ne... jbg....
    ja doma nemam ništa....ali mogu vidjeti sa tatom i crvenim križem (on radi u CK)
    dondolanka
    dondolanka
    novak
    novak


    Broj postova : 62
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by dondolanka sri tra 13, 2011 11:27 pm

    Može li za tombolu hand made proizvod? Npr. slička za dječju sobu ili sl.?
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Aleksandra čet tra 14, 2011 12:41 am

    može, zašto ne
    kruna
    kruna
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1380
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by kruna čet tra 14, 2011 1:13 pm

    Aleksandra je napisao/la:do Delnica se može i vlakom i busom a do Golubinjaka onda dogovor s nekim da dođe po vas na stanicu. Blizu je ali pješke se ne može baš.

    mi smo kao cijela škola išli na izlet u Golubinjak i od vlaka smo išli pješke. doduše, bila je to hrpa tinejdžera, ali uspjeli smo svi bez problema doći. Wink
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Aleksandra pet tra 29, 2011 8:55 am

    se spremate Wink

    Imamo i potvrđenu glavnu nagradu - autosjedalice Maxi Cosi 15-36 kg - 2 KOM !!
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by I&S pet tra 29, 2011 10:13 am

    nagrada je supeeer....priželjkujem (to nam je taman nakon ovih Smile )
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Jorgovan pet tra 29, 2011 10:48 am

    super nagrade Smile

    mi ćemo se još izračunati, nije karta baš tako jeftina hm hm
    dondolanka
    dondolanka
    novak
    novak


    Broj postova : 62
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by dondolanka pet tra 29, 2011 3:38 pm

    Koliko je ono upad u Golubinjak. Prošle godine su nas pomilovali pa nisu naplatili djeci nego samo nama velikima...ali već sam zaboravila koliko. Zna netko?
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by I&S pet tra 29, 2011 6:13 pm

    kaj se plača upad????? fuf
    dondolanka
    dondolanka
    novak
    novak


    Broj postova : 62
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by dondolanka pet tra 29, 2011 7:11 pm

    Pa u park se ulazi na nekoj kao portici gdje radi djevojka koja naplačuje upad. Čula sam da neki to zaobilaze...ipak kad sam posjetila WC bilo mi je drago da smo mi platili..bilo je sve uglancano i mirišljavo. Ipak se netko o svemu treba brinuti. Cijena nije bila previsoka osobito ako se uzme u obzir da klinci nisu platili (iako nisu izuzeti pravilom). Čini mi se da nije bilo preko 20 kn po osobi..
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Jorgovan pet tra 29, 2011 10:04 pm

    ja nisam mislila na tu kartu nego prijevoz vlakom ili busom i natrag do ZG Wink
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Aleksandra pet tra 29, 2011 11:00 pm

    dondolanka je napisao/la:Koliko je ono upad u Golubinjak. Prošle godine su nas pomilovali pa nisu naplatili djeci nego samo nama velikima...ali već sam zaboravila koliko. Zna netko?

    ???
    Lani su SVI gosti i članovi udruge imali besplatan ulaz u Golubinjak, ja sam osobno to dogovorila i mislim da nitko nije platio ništa niti je ikoga u kućici bilo. Ista će šema biti za ovu godinu.
    A i inače mi smo bili 10tak puta od toga smo samo 2put vidjeli uopće nekoga u toj kućici na ulazu.

    Ako su vam lani naplatili onda nisi čitala upute - jer je trebalo samo napomenuti da ste tu s udrugom Gemini.
    dondolanka
    dondolanka
    novak
    novak


    Broj postova : 62
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by dondolanka sub tra 30, 2011 12:26 am

    Ne, to je bilo u našem samostalnom pohodu a cura je bila simpa iako se svojski trudila pohvatati one koji su se pravili da je ne vide iako je ona stajala ispred kućice Smile
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Aleksandra sub tra 30, 2011 2:35 pm

    ok to je druga stvar, ali na dan našeg druženja za svih nas je besplatan ulaz, nemoj mi strašiti ljude Wink

    Biljo ako sam dobro pogledala busom je nešto jeftinije nego vlakom, dođe vas povratno cca 200kn ali provjeri još.. mislim da ti malci mogu proći kao ispod 3 pa ne plaćaju

    Sponsored content


    Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011. Empty Re: Tradicionalno GODIŠNJE OKUPLJANJE članova udruge Gemini, Golubinjak, 29.05.2011.

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet svi 09, 2024 2:16 pm.