B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +2
    Jorgovan
    Branka
    6 posters

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Branka
      Branka
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3757
      Lokacija : Pula
      Proud to be : dragi prijatelj

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by Branka čet tra 07, 2011 1:48 pm

      http://www.vecernji.hr/zagreb/kamo-cu-djetetom-vrtic-ce-mi-sa-400-skociti-1400-kuna-clanak-273713
      Svi roditelji koji do kraja travnja ne donesu tražene dokumente, plaćat će od srpnja punu cijenu od 2000 kuna, a vrtić će poskupjeti svima čiji prihod po članu kućanstva iznosi više od 3501 kn.
      Jorgovan
      Jorgovan
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5967
      Lokacija : ZG
      Proud to be : mama blizanaca

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Re: Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by Jorgovan čet tra 07, 2011 2:18 pm

      bravo branka!

      nama ništa nisu podijelili!
      danas imamo roditeljski baš ću ih pitati.

      zaklina
      zaklina
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 2816
      Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
      Proud to be : mama blizanaca

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Re: Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by zaklina čet tra 07, 2011 4:20 pm

      Biljo, jedan frend mi je negdje po tom novom zakonu nasao da stoji za obitelji sa troje i vise malodobne djece da je max cijena za sve troje 200kn!!! Dobro se raspitaj. Ja se nadam da je tako i da ce nam ovo biti jos povoljnije!
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Re: Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by I&S čet tra 07, 2011 10:15 pm

      Evo novog prijedloga razreda.

      ZNOSI KOJI ĆE RODITELJI PLAĆATI ZA VRTIĆ

      * Mjesečni cenzus - Cjelodnevni vrtić - poludnevni vrtić

      * više od 8000 - 2000 kuna - 1300 kuna

      * 7001 do 8000 - 1800 kuna - 1170 kuna

      * 6001 do 7000 - 1400 kuna - 910 kuna

      * 5001 do 6000 - 1000 kuna - 650 kuna

      * 4501 do 5001 - 700 kuna - 445 kuna

      * 4001 do 4501 - 600 kuna - 390 kuna

      * 3501 do 4000 - 500 kuna - 325 kuna

      * 3001 do 3500 - 400 kuna - 260 kuna

      * 2501 do 3000 - 300 kuna - 195 kuna

      * 2001 do 2500 - 200 kuna - 130 kuna

      * manje od 2000 - besplatno - besplatno


      Vrtić će biti besplatan za obitelji čiji cenzus ne prelazi 2000 kuna mjesečno. Obitelji čija primanja po članu obitelji iznosi od 2001 do 2500 kuna vrtić će plaćati 200 kuna. Za prihode po članu kućanstva od 2501 do 3000 kuna smještaj u vrtiću će biti 300 kuna.

      Bitna razlika između ‘starog’ i ‘novog’ prijedloga je dakle detaljnija razrada cenzusa od 2000 do 5000 kuna. Naime u starom prijedlogu kategorije su se penjale po 1000 kuna, a u novom kategorije se rade svakih 500 kuna čime je dobivena preciznija podjela.

      Za svaku kategoriju veću za 500 kuna, sve do 5000 kuna cijena vrtića se povećava za 100 kuna.

      One obitelji čiji cenzus se kreće od 7001 kunu do 8000 kuna će plaćati 1800 kuna što je druga najviša cijena za cjelodnevni boravak. U treću najvišu kategoriju ulaze oni čiji je cenzus između 6001 kune te 7000 kuna, i oni plaćaju 1400 kuna.
      __________________
      zaklina
      zaklina
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 2816
      Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
      Proud to be : mama blizanaca

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Re: Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by zaklina pet tra 08, 2011 12:39 am

      I&S hvala na razradi, ali imas i jos mnogo olaksica, pa tako pise:
      dijete iz obitelji s troje i vise djece = 200kn
      drugo dijete u redovitom programu iz obitelji s troje i vise djece = besplatno
      trece i svako drugo dijete iste obitelji u redovitom programu bez obzira na prihodovni cenzus = besplatno
      u tom slucaju ne treba ni vaditi izvadke iz place vec samo rodne listove i potvrde o prebivalistu.
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Re: Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by I&S pet tra 08, 2011 9:59 am

      ma nisam sve još sinoć proučila pa sam samo dio stavila.... ali eto... ti ostatak i to je to Smile
      Jorgovan
      Jorgovan
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5967
      Lokacija : ZG
      Proud to be : mama blizanaca

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Re: Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by Jorgovan pet tra 08, 2011 10:15 am

      barboza
      barboza
      novak
      novak


      Broj postova : 54
      Proud to be : mama blizanaca

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Re: Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by barboza pon tra 11, 2011 1:45 am

      moze li mi netko objasniti...
      dakle imam 3 djece s tim da mi starije dijete krece u skolu pa je ispisujemo 30.6-og. za blizance sam bila na porodiljnom do 8-og mj prosle godine i koliko znam porodiljna naknada se ne racuna pri izracunu dohodovnog cenzusa.dakle ako sam dobro shvatila ove olaksice. jedan blizanac placa po cenzusu a drugi je besplatan jer je drugo dijete u redovitom programu iz obitelji s troje ili vise malodobne djece. ili?
      Jorgovan
      Jorgovan
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5967
      Lokacija : ZG
      Proud to be : mama blizanaca

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Re: Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by Jorgovan pon tra 11, 2011 11:01 am

      barboza
      barboza
      novak
      novak


      Broj postova : 54
      Proud to be : mama blizanaca

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Re: Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by barboza uto tra 12, 2011 12:36 am

      po tome ispada da za jednog blizanca placam 200 kn jer je dijete iz obitelji s troje djece a drugi mi je besplatan jer je drugo dijete u redovitom programu iz obitelji s troje ili vise djece. nisu li to sad dvije olaksice (stoji da se moze koristiti samo jedna koja roditeljima najvise odrovara. sve mi je ovo uzasno nejasno i prilicno sam se pogubila.
      irenak
      irenak
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1195
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Re: Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by irenak uto tra 12, 2011 1:12 am

      Ja kad gledam, po ovoj varijanti još mi je jeftinije nego da sam ih upisivala po redovnom plaćanju, obzirom da imam troje malodobne djece, a dvoje će ih ići u vrtić!!! Samo da u cijelu priču uključe OIB doista, onda bi bilo pravedno!!

      Sponsored content


      Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn Empty Re: Vrtići u ZG, poskupljenje za one sa prihodom po čl obitelji većim od 3501 kn

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: pet svi 17, 2024 3:08 pm.