B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+7
Twin
Jorgovan
misek
Ivana
Aleksandra
zaklina
tanjab
11 posters

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Ivana
    Ivana
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 3356
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : Dupla duplica

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by Ivana sub sij 28, 2012 8:27 pm

    ima li novosti, cure? jeste li se okupile?
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by zaklina ned sij 29, 2012 1:57 am

    Ivana i ja sam gledala da imamo sastanke u Savskom Gaju u nekim prostorijama od opcine/grada/kvarta, cega vec. Trebala bih poslati neke papire, one koje je vec valjda Ivana slala, pa bi ih trebala od tebe ili Alex ili Ivane. Buduci da se ona seli, nadamo se sto prije Smile mozda ce nam biti zgodnije da ja ovdje gledam kod sebe, ali mozemo se i mjenjati. Jedino sto sam ja sada prekrcana s obavezama pa jednostavno u sljedecih mj-dva nema sanse da ista pokrenem! Budem kasnije pogledala.
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by I&S pon sij 30, 2012 8:18 am

    ovi moji još nemaju nikakvog ogovora.... ja predala i sad čekamo, a ići ću ovaj tjedan do općine pa ću svakako pitati što je s time
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by Jorgovan pon sij 30, 2012 3:19 pm

    svaka vam čast i svaka pohvala na trudu Smile

    ako hoćete mogu i ja pitati. do nas bi se moglo tramvajem, vlakom i busom od kvatrića (blizina max stadiona).. Wink
    baš ne vjerujem da ću ja opaliti cipelcugom do n. zagreba ili prečkog, sorry.. For you
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by I&S pon sij 30, 2012 6:50 pm

    pa pitajte..... negdje valjda bumo dobili smještaj Smile
    iako su kod mene rekli sigurno pa evo neznam što im toliko treba
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by Jorgovan pon sij 30, 2012 9:05 pm

    I&S je napisao/la:
    iako su kod mene rekli sigurno pa evo neznam što im toliko treba
    ok, onda neću "trčati pred rudo". jedino ako ne uspije mogu ja pitati. Wink
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by I&S pet tra 13, 2012 7:29 pm

    evo cure... jučer mi je stigla - ODBIJENICA Sad s obrazloženjem da oni ne poznaju dovoljno rad udruge i da nisam donjela svu dokumentaciju ali sve kaj su mi rekli ja sam prenjela curama i one su mi poslale dokumetaciju i to sam predala pa neznam onda di je nastao problem s dokumentacijom....
    uglavnom - cure iz rijeke stići će to pismo i vama (napisali su da ODBIJENICU šalju i na sjedište udruge tako da budete znale o čem se radi) - možda je već i stiglo do udruge...
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by I&S pet tra 13, 2012 7:30 pm

    uglavnom piše vrijeme kada se možemo ponovno prijaviti sa svom potrebnom dokumentacijom
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by I&S pet tra 13, 2012 7:34 pm

    budem navečer prepisala točno sve što su mi oni poslali
    miki
    miki
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3827
    Lokacija : Mlini
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by miki pet tra 13, 2012 8:55 pm

    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by Aleksandra pet tra 13, 2012 9:37 pm

    Šef ti je u krovoj temi ali nema veze, sad za kaznu u album ili u kutak stavi malo više slikica, nismo ih vijdeli 100 godina Smile Smile
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by Aleksandra pet tra 13, 2012 9:38 pm

    Šteta za odbijenicu ali ne sekiraj se, to su ti isto lobiji, možda je nekom "nečijem" zatrebao prostor pa ga je i dobio.
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by zaklina uto tra 17, 2012 11:29 am

    Evo cure, Zagrepčanke i bliža okolica, i sve što ste spremne potegnuti do Zagreba, što kažete za datum 12.05. kao prvi sastanak udruge u Zagrebu??
    Sastanak bi bio u Savskom Gaju, pobliži opis lokacije pošaljem kasnije kad se dogovorimo. Prvo sam htjela tu s vama vidjeti kako vam odgovara datum. Neće to biti ništa veliko, doći ćemo na sat vremena, da izmjenimo iskustva, malo se upoznamo, popričamo, dječica se poigraju i to je to! Pa ćemo se onda dogovarati što ćemo i kako ćemo dalje Smile
    Ivana
    Ivana
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 3356
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : Dupla duplica

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by Ivana ned tra 22, 2012 10:58 pm

    IiS žao mi je za odbijenicu, još nije ništa službeno stiglo.
    ALi mi je drago da Zaklina ima inicijativu i nadamo se fotkicama s druženja! to nek vam je zagrijavanje za Golubinjak - računajte si 27.5. - zadnja nedjelja kao i uvijek!
    zaklina
    zaklina
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2816
    Lokacija : Zagreb, Savski Gaj
    Proud to be : mama blizanaca

    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by zaklina pon tra 23, 2012 11:36 am

    Je Ivana, nadam se da cemo uspjeti. Sad, koliko ce nas biti i kako ce biti, to cemo vidjeti.
    Ali pokusat cemo nesto pokrenuti pa cemo vidjeti Smile Uskoro cu definirati termin pa da mozemo oglasiti i na drugim mjestima Smile

    Sponsored content


    Sastanci udruge Gemini u Zagrebu? - Page 2 Empty Re: Sastanci udruge Gemini u Zagrebu?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet svi 09, 2024 4:12 pm.