B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    5 posters

      traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje!

      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Empty traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje!

      Postaj by Ivana pet lis 01, 2010 6:40 pm

      Svim članovima molba da pomognu ako koga poznaju!

      Istraživači iz Mađarske, braća blizanci dr.Tarnaki i dr.Tarnaki obratili su nam se za pomoć i suradnju,
      za njihovu studiju kardiovaskularnih oboljenja
      traže muške blizanačke parove odrasle dobi (preko 40 godina).

      molim svih da ukoliko poznaju takve osobe, upute ih da se jave na e-mail udruge udruga.gemini@gmail.com
      ili mob. 0915171425

      sve što se traži je odgovoriti na kratki upitnik vezano uz zdravstvenu anamnezu u obitelji te osobnu,
      a uvelike će pridonijeti u razvoju znanosti te time i napretku u borbi protiv bolesti!!

      puno hvala unaprijed,
      proširite glas. Smile
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Empty Re: traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje!

      Postaj by Aleksandra pet lis 01, 2010 6:44 pm

      hm znam jedne od kojih je jedan blizanac umro kao beba - ali to se ne računa onda pretpostavljam
      MalaDo
      MalaDo
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1438

      traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Empty Re: traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje!

      Postaj by MalaDo pet lis 01, 2010 6:57 pm

      Znam ja jedne iz Rijeke.. Braća Smojver, bivši košarkaši..

      A danas je jedan od njih stolar (Nenad).. Al nemam više njegov broj, ako kojeg sretnem im prenesem poruku..
      Pika
      Pika
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3591

      traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Empty Re: traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje!

      Postaj by Pika sub lis 02, 2010 2:02 am

      moj barba i njegov brat (mislim da ga je maja upoznala) - i tatina sestrična i njezin brat (hoćeš ti proslijediti upitnik jer sumnjam da će se samoinicijativno ići javljati, nije taj tip.
      aha, traže samo muške, onda teta otpada.

      e da, imam još jedne koji će sigurno htjeti, baš sam ga neki dan srela...
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Empty Re: traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje!

      Postaj by Ivana uto lis 05, 2010 12:04 am

      super!
      još ne znam detalje što i kako, ali možda možemo tako - mailom proslijediti upitnik da ispune, ti bi im mogla dati?
      hvala puno, čujemo se oko praktičnih pitanja kad mi se jave istraživači.
      Berka
      Berka
      novak
      novak


      Broj postova : 19
      Lokacija : Zagreb-Dubrava
      Proud to be : mama blizanaca

      traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Empty Re: traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje!

      Postaj by Berka sri lis 06, 2010 1:40 am

      Nazalost Ivana, neznam niti jedan par blizanaca a da imaju preko 40 godina, ali naravno, ako se sta cuje prosirit ce se vijest Smile
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Empty Re: traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje!

      Postaj by Ivana ned lis 10, 2010 11:52 pm

      hvala!

      Sponsored content


      traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje! Empty Re: traže se odrasli blizanci za međunarodno istraživanje!

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: čet svi 09, 2024 6:18 am.