B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
evo još trojčeka:-) - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
evo još trojčeka:-) - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
evo još trojčeka:-) - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
evo još trojčeka:-) - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
evo još trojčeka:-) - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
evo još trojčeka:-) - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
evo još trojčeka:-) - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
evo još trojčeka:-) - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
evo još trojčeka:-) - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
evo još trojčeka:-) - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+15
matilda
MARIJANA-B
Ivana
kruna
twiksići
I&S
zaklina
Aleksandra
pčelica maja
mallena
tami
listek
MalaDo
Branka
Nives-trojčeki
19 posters

    evo još trojčeka:-)

    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki sub lis 02, 2010 10:15 am

    MalaDo je napisao/la:Ali znaš šta, meni je teže kad jedno dijete dulje ostane spavati, onda me ovaj budni blizić uništi, stalno bi se vješao po meni, neda mi hodat već ko pasić za nogu i ne pušta..

    A kad su zajedno, sami su sebi dovoljni.. Naravno uz to ide i brdo povika NEEE i zaustavljanja razbijanja, čupanja, navlačenja, ali opet lakše nego nosanje usamljenog blizanca..

    Ali, da, tebi se sigurno vrlo rijetko dešava da je jedna blizanka usamljena roll Wink


    a moje rade sve u isto vrijeme i spavaju i bude se i jedu, sve ih tako od početka učim i zato mi je super, mislim super za njih, a ja nemam svog života ne mogu nikuda otići, kad odem na kavu to je moj loto
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Aleksandra sub lis 02, 2010 10:23 am

    to ti vjerujem. Nažalost kava je loto -7/39, a samo obavljanje šopinga makar i samo po pelene je već 6tica na lotu.
    Jesi sama s njima ili ti netko pomaže? Ideš li van sama s njima s kolicima ili ne?
    Imamo tu na forumu par trojkica ali mislim da će ti najviše pomoći iskustvo let3 - oni su s njima čak i u Gardaland busom ( sa AS) išli sa samo 2 g evo još trojčeka:-) - Page 2 6747 evo još trojčeka:-) - Page 2 6747 evo još trojčeka:-) - Page 2 6747
    MalaDo
    MalaDo
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1438

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by MalaDo sub lis 02, 2010 10:39 am

    Nives i moji sve u isto vrijeme, ali je malica mrvu bolji spavač od maloga, tako da ona odspava po danu turu od 2 i pol sata a on samo sat-sat i pol.. A spavaju mi samo jednom dnevno..
    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki sub lis 02, 2010 10:59 am

    MalaDo je napisao/la:Nives i moji sve u isto vrijeme, ali je malica mrvu bolji spavač od maloga, tako da ona odspava po danu turu od 2 i pol sata a on samo sat-sat i pol.. A spavaju mi samo jednom dnevno..

    i moje spavaju jednom dnevno i to od pola 1 do 3, i navečer idu u 9 spavati i ujutro do 8-8.30, da mi je sin u pola toliko spavao kao one, bila bi presretna, valjda to tako mora biti:-))
    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki sub lis 02, 2010 11:03 am

    Aleksandra je napisao/la:to ti vjerujem. Nažalost kava je loto -7/39, a samo obavljanje šopinga makar i samo po pelene je već 6tica na lotu.
    Jesi sama s njima ili ti netko pomaže? Ideš li van sama s njima s kolicima ili ne?
    Imamo tu na forumu par trojkica ali mislim da će ti najviše pomoći iskustvo let3 - oni su s njima čak i u Gardaland busom ( sa AS) išli sa samo 2 g evo još trojčeka:-) - Page 2 6747 evo još trojčeka:-) - Page 2 6747 evo još trojčeka:-) - Page 2 6747



    muž mi pomaže oko njih kad ne radi( radi smjenski dan, noć, pa dva dana slobodan) tako da je dosta kući.....idem u šetnju s njima u kolicima, ma jedva čekam na more s njima nagodinu, nisam ove godine imala prijevoz jel nas je šestero sada pa nam je mali auto, a premale su bile za autobus
    MalaDo
    MalaDo
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1438

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by MalaDo sub lis 02, 2010 11:25 am

    I spavaju ti cijelu noć bez buđenja za bocom ili dudom?? Super za ujednačenost!!
    Ja isto kažem, bez discipline sa blizićima a još više trojčekima, bi bio kaos!!

    Imaš trodupla kolica, ili 2+1? Kako izgleda vaš izlazak iz kuće, jel ste prizemno, s liftom bez lifta na katu?

    Oprosti na stotinama pitanja, baš je (meni ovako izdaleka, haha) zanimljivo slušati o vašoj svakodnevnici..
    Ja kad izlazim s njima,(2 kat bez lifta) nosim svakog u svojoj ruci i doslovce žongliram kad zaključavam i otključavam vrata, a nisu baš ni laki.. (mali ima 15 kila malica 9) i ne mogu ni zamislit kako bi to izvela s troje male djece bez da jedno čeka gore ili dole..
    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki sub lis 02, 2010 3:17 pm

    MalaDo je napisao/la:I spavaju ti cijelu noć bez buđenja za bocom ili dudom?? Super za ujednačenost!!
    Ja isto kažem, bez discipline sa blizićima a još više trojčekima, bi bio kaos!!

    Imaš trodupla kolica, ili 2+1? Kako izgleda vaš izlazak iz kuće, jel ste prizemno, s liftom bez lifta na katu?

    Oprosti na stotinama pitanja, baš je (meni ovako izdaleka, haha) zanimljivo slušati o vašoj svakodnevnici..
    Ja kad izlazim s njima,(2 kat bez lifta) nosim svakog u svojoj ruci i doslovce žongliram kad zaključavam i otključavam vrata, a nisu baš ni laki.. (mali ima 15 kila malica 9) i ne mogu ni zamislit kako bi to izvela s troje male djece bez da jedno čeka gore ili dole..

    Imam kolica ona za trojke jedan ispred drugoga, tako da mogu i sama s njima u šetnju, živim u kući, ali nikad ne idem sama s njima muž mi uvijek ponese dvije a ja treću smjestimo ih u kolica i onda furim sama, moje sada imaju svaka po 10,5 kg nisu ni moje lake za nositi ali eto uspijem nekako....
    matilda
    matilda
    akter
    akter


    Broj postova : 368
    Lokacija : METKOVIĆ
    Proud to be : mama blizanaca

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by matilda sub lis 02, 2010 3:37 pm

    SVAKA TI ČAST NIVES! Smile
    twiksići
    twiksići
    akter
    akter


    Broj postova : 181

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by twiksići sub lis 02, 2010 3:58 pm

    [quote="Nives-trojčeki" a kad ti je termin i jel višeplodna trudnoća?? [/quote]

    ....svaka cast,bas uzivam ovako iz bolnice citat tvoje postove,nemam riječi....
    ...jucer sam odmah dragog zvala i obećala mu kako vise necu kukat i pročitala mu kako si ti prelezala cijelu trudnocu....

    ...meni termin vode pod 14.12. ali moj ginić mi je odmah rekao da toliko necu izdrzat i da racunam kraj 11.mj jer kao blizići uvijek idu ranije....e sad s obzirom da sam sad vec drugi put u bolnici a izmedju ta dva puta morala sam mirovat i doma rekao mi je dr da izdrzim do 36. tjedna i da ce to biti super ....
    .....ne znam zasto ali ja mislim da cu nekad sredinom 11mj. kao da mi nesto unutra tako govori.....

    ...još jednom ponavljam super mi je citat tvoje odgovore i bas me nekako smiruju jel ovdje u bolnici samo možes cut ; Jaoooooooo blizanci,bit ce tebi jako jako jako tesko....
    ...samo piši i dalje heheheheeh
    twiksići
    twiksići
    akter
    akter


    Broj postova : 181

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by twiksići sub lis 02, 2010 3:58 pm

    [quote="Nives-trojčeki" a kad ti je termin i jel višeplodna trudnoća?? [/quote]

    ....svaka cast,bas uzivam ovako iz bolnice citat tvoje postove,nemam riječi....
    ...jucer sam odmah dragog zvala i obećala mu kako vise necu kukat i pročitala mu kako si ti prelezala cijelu trudnocu....

    ...meni termin vode pod 14.12. ali moj ginić mi je odmah rekao da toliko necu izdrzat i da racunam kraj 11.mj jer kao blizići uvijek idu ranije....e sad s obzirom da sam sad vec drugi put u bolnici a izmedju ta dva puta morala sam mirovat i doma rekao mi je dr da izdrzim do 36. tjedna i da ce to biti super ....
    .....ne znam zasto ali ja mislim da cu nekad sredinom 11mj. kao da mi nesto unutra tako govori.....

    ...još jednom ponavljam super mi je citat tvoje odgovore i bas me nekako smiruju jel ovdje u bolnici samo možes cut ; Jaoooooooo blizanci,bit ce tebi jako jako jako tesko....
    ...samo piši i dalje heheheheeh
    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki sub lis 02, 2010 6:01 pm

    twiksići je napisao/la:[quote="Nives-trojčeki" a kad ti je termin i jel višeplodna trudnoća??

    ....svaka cast,bas uzivam ovako iz bolnice citat tvoje postove,nemam riječi....
    ...jucer sam odmah dragog zvala i obećala mu kako vise necu kukat i pročitala mu kako si ti prelezala cijelu trudnocu....

    ...meni termin vode pod 14.12. ali moj ginić mi je odmah rekao da toliko necu izdrzat i da racunam kraj 11.mj jer kao blizići uvijek idu ranije....e sad s obzirom da sam sad vec drugi put u bolnici a izmedju ta dva puta morala sam mirovat i doma rekao mi je dr da izdrzim do 36. tjedna i da ce to biti super ....
    .....ne znam zasto ali ja mislim da cu nekad sredinom 11mj. kao da mi nesto unutra tako govori.....

    ...još jednom ponavljam super mi je citat tvoje odgovore i bas me nekako smiruju jel ovdje u bolnici samo možes cut ; Jaoooooooo blizanci,bit ce tebi jako jako jako tesko....
    ...samo piši i dalje heheheheeh[/quote]


    ma znam tako su i meni pričali svi kako ćeš, a kako ću lijepo, posvetila sam se samo svojoj djeci i mužu više mi nitko nije bio na pameti poslije ću kad narstu imati vremena i za druge, malo sam sebična što se tiče bake i dida, od početka, ali nisam si mogla dozvoliti da ih nosaju, jel svi te poslije napuste, imaju svoje živote, rade, društvo i ti na kraju ostaneš sama s njima, tako da ih nisam naučila na nosanje, kad su imale grčeve stavljala sam im tople gaze na stomačić, jer znam ako jednu nosam morat ću i druge, nitko te poslije ne pita jel možeš sam kad znaš da moraš, kad su počele sjediti naučila sam ih na vrtiće da se igraju svaka u svome, plaču samo kad su gladne...cijelo vrijeme sam i vježbala s njima pa su tako i rano počele puzati, sad hodaju dvije, treća mi je još malo nestabilna ali s vremenom će i to nadoći, ipak je njima sad tek trebao termin, a one su sve stigle svoje vršnjake, sin mi je koji se rodio na termin prohodao sa 13 mjeseci kao što su i one koje su rođene prije....a u kojoj si ti bolnici?
    twiksići
    twiksići
    akter
    akter


    Broj postova : 181

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by twiksići sub lis 02, 2010 9:27 pm

    ....bravo svaka cast stvarno ste se super organizirali ,skoro mi je to malo nestvarno da te tako sve slusaju ,stvarno super......
    ....sad si nesto mislim da smo blize mogla bi te i iznajmit da me poducis u par sitnica WTF WTF
    .....ja sam iz Siska,znaci u sisackoj bolnici sam...
    MalaDo
    MalaDo
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1438

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by MalaDo sub lis 02, 2010 9:56 pm

    Nives, cure su uvijek naprednije od dečkića Wink

    moja malica je samostalno prohodala sa 11 mjeseci, a mališan sa 13..

    Super za stav, takva sam i ja, nitko ih nije smio nositi, samo gledati, haha..
    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki sub lis 02, 2010 10:32 pm

    twiksići je napisao/la:....bravo svaka cast stvarno ste se super organizirali ,skoro mi je to malo nestvarno da te tako sve slusaju ,stvarno super......
    ....sad si nesto mislim da smo blize mogla bi te i iznajmit da me poducis u par sitnica WTF WTF
    .....ja sam iz Siska,znaci u sisackoj bolnici sam...


    znaš šta na greškama učiš...sina sam rodila sa 20 godina nisam ništa znala, pa su mi svi govorili ovo, ono, ajde vamo, tamo, i onda šta svi se razišli i ja osta sama s njim, onda plače, nosaj, neće da spava, ja živčana, muž dođe s posla, spava opet čuvaj...i tako možda su me i godine promijenile, ali zato nisam dala blizu, ta moja djeca sada hodaju pa nek se igraju s njima sada kad ne moram poslije nosati, a ne onako kad ne znaš ni sam šta mu je kad plače Sad e da sam bliže, pomogla bi rado, ali kad nešto trebaš javi se tu na forumu
    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki sub lis 02, 2010 10:34 pm

    MalaDo je napisao/la:Nives, cure su uvijek naprednije od dečkića Wink

    moja malica je samostalno prohodala sa 11 mjeseci, a mališan sa 13..

    Super za stav, takva sam i ja, nitko ih nije smio nositi, samo gledati, haha..


    val
    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki sub lis 02, 2010 11:08 pm

    Nives-trojčeki je napisao/la:
    twiksići je napisao/la:....bravo svaka cast stvarno ste se super organizirali ,skoro mi je to malo nestvarno da te tako sve slusaju ,stvarno super......
    ....sad si nesto mislim da smo blize mogla bi te i iznajmit da me poducis u par sitnica WTF WTF
    .....ja sam iz Siska,znaci u sisackoj bolnici sam...


    znaš šta na greškama učiš...sina sam rodila sa 20 godina nisam ništa znala, pa su mi svi govorili ovo, ono, ajde vamo, tamo, i onda šta svi se razišli i ja osta sama s njim, onda plače, nosaj, neće da spava, ja živčana, muž dođe s posla, spava opet čuvaj...i tako možda su me i godine promijenile, ali zato nisam dala blizu, ta moja djeca sada hodaju pa nek se igraju s njima sada kad ne moram poslije nosati, a ne onako kad ne znaš ni sam šta mu je kad plače Sad e da sam bliže, pomogla bi rado, ali kad nešto trebaš javi se tu na forumu


    e da si bliže donijela bi ti i torte sada, taman sam ju završila dance
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by I&S sub lis 02, 2010 11:16 pm

    nives....svaka svoj vrtić????
    iskreno moram priznati da prvi put čujem da si imala tri vrtića....svi imaju ili jedan ili ni jedan...moji su na podu mi nemamo ni jedan ali je zato cijeli mali dnevni boravak njihov
    twiksići
    twiksići
    akter
    akter


    Broj postova : 181

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by twiksići sub lis 02, 2010 11:56 pm

    ...joj Nives slatko obozavam,o tortama necu ni pricat i to posebno ako su VOĆNEEE........
    .....ali danas su mi moji bili u posjeti i donjeli mi oguljenih pečenih kesteni i ja sam jela i jela i jela i jela i mislila sam da cu umrijet ali i dalje sam jela....
    .....tako da je u pitanju i moja najomiljenija torta sa bananama i malinama mislim da ne bi mogla ni usta otvorit :-)))))))))
    ........ALI HVALA NA POKUSAJU..........
    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki ned lis 03, 2010 12:38 am

    I&S je napisao/la:nives....svaka svoj vrtić????
    iskreno moram priznati da prvi put čujem da si imala tri vrtića....svi imaju ili jedan ili ni jedan...moji su na podu mi nemamo ni jedan ali je zato cijeli mali dnevni boravak njihov


    a imam tri, svaka bude posebno onda sam mirna barem to što provedu u njemu, a ovako su svugdje, a najviše ih privlači soba od brace klanj
    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki ned lis 03, 2010 12:43 am

    twiksići je napisao/la:...joj Nives slatko obozavam,o tortama necu ni pricat i to posebno ako su VOĆNEEE........
    .....ali danas su mi moji bili u posjeti i donjeli mi oguljenih pečenih kesteni i ja sam jela i jela i jela i jela i mislila sam da cu umrijet ali i dalje sam jela....
    .....tako da je u pitanju i moja najomiljenija torta sa bananama i malinama mislim da ne bi mogla ni usta otvorit :-)))))))))
    ........ALI HVALA NA POKUSAJU..........



    heheheheh ja nisam mogla ništa slatko u trudnoći, samo bi povraćala, a što se tiče bolničke hrane, umirala sam od gladi, tako da sam svima govorila da bez hrane ne ulaze u bolnicu, onda moja mama pređe 300 kilometara da bi meni donijela grašak i pohovano meso roll
    twiksići
    twiksići
    akter
    akter


    Broj postova : 181

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by twiksići ned lis 03, 2010 6:30 pm

    ....ne mogu reci, meni je hrana s obzirom da je bolnička dobra nije bljutava.meni je fina i to mi je najbitnije ali su porcije maleeeeeee..... a mozda i bolje pa ionako nista ne radim samo lezim ,jedem,spavam zamisli tek da su porcije velike kolika bi tek onda bila......pa bila bi kao Slonica Nelica :-)))))

    .....jojjjjjjjjjjjjjjjj POHANO MESOOOO,pa ubila bi sad za komad pohanog mesa......
    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki ned lis 03, 2010 8:48 pm

    twiksići je napisao/la:....ne mogu reci, meni je hrana s obzirom da je bolnička dobra nije bljutava.meni je fina i to mi je najbitnije ali su porcije maleeeeeee..... a mozda i bolje pa ionako nista ne radim samo lezim ,jedem,spavam zamisli tek da su porcije velike kolika bi tek onda bila......pa bila bi kao Slonica Nelica :-)))))

    .....jojjjjjjjjjjjjjjjj POHANO MESOOOO,pa ubila bi sad za komad pohanog mesa......


    heheheheh roll
    ma ja se nisam toliko ni udebljala u trudnoći, samo 16 kg s njima, imam osjećej da sam se sad udebljala jel sam 24 sata u kući, ali kole ni uz djecu ne padaju kad ja dobro papam i s djecom hehehhe roll
    twiksići
    twiksići
    akter
    akter


    Broj postova : 181

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by twiksići ned lis 03, 2010 9:07 pm

    ....ja sam do sad nekih 16-17 kg svaka vaga pokazuje drugacije......
    ....koliko se kila otprilike dobije tj koliko si ti dobila pred kraj....ma ne treba u kilu onako otprilike....

    ....ovo je postala naša tema bilo bi lijepo kad bi se i druge mamice spojile i tipkale s nama :-)))))
    avatar
    Nives-trojčeki
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Vinkovci
    Proud to be : mama trojkica

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Nives-trojčeki pon lis 04, 2010 12:44 am

    twiksići je napisao/la:....ja sam do sad nekih 16-17 kg svaka vaga pokazuje drugacije......
    ....koliko se kila otprilike dobije tj koliko si ti dobila pred kraj....ma ne treba u kilu onako otprilike....

    ....ovo je postala naša tema bilo bi lijepo kad bi se i druge mamice spojile i tipkale s nama :-)))))


    ma na kraju sam dobila samo 3 kg, nisam mogla ni jesti koliko su se ritale,već mi bilo teško sjediti rebra su me boljela, bila sam čitavo vrijeme na infuziji(ma ne znam kako se piše partusisten) a u drugu ruku željezo tako da sam bila kao biljka Sad

    joj ja ti ne mogu spavati, moje curke ujutro idu u vrtić imam osjećaj da ću se ugušiti koliko me steže, uuuffff da mi je proći to bar da ne zaplačem tamo....u 365 dana bila sam sve ukupno kad zbojiš sate mojih odlazaka, od njih odvojena 10 dana i vjeruj mi da mi je strašno večeras Sad
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Aleksandra pon lis 04, 2010 12:57 am

    jel vam sutra prvi dan vrtića ? Vraćaš se na posao ili ?

    Sponsored content


    evo još trojčeka:-) - Page 2 Empty Re: evo još trojčeka:-)

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon svi 20, 2024 6:30 pm.