B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+5
Ivana
Jorgovan
goga
igordana
Aleksandra
9 posters

    MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Jorgovan pon kol 30, 2010 2:28 am

    Majicu L nije uopće nošena stoji u vrećici, prodajem. Zagreb.
    katarina-
    katarina-
    akter
    akter


    Broj postova : 133
    Lokacija : Zagreb- Sv.I.Zelina
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by katarina- pon kol 30, 2010 9:08 am

    Aleks hvala na obavijesti Love
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Aleksandra pon kol 30, 2010 11:34 am

    Biljana i tvoja je spakirana i stiže ti a ovu L onda prodaj umjesto da vraćaš, lakše možda tako nekoj zagrebčanki kad je već gore
    katarina-
    katarina-
    akter
    akter


    Broj postova : 133
    Lokacija : Zagreb- Sv.I.Zelina
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by katarina- pon kol 30, 2010 1:00 pm

    Aleksidu obje majce i 4 naljepnice da znam pripremiti kad dojde novce
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Aleksandra pon kol 30, 2010 1:41 pm

    da 120kn + pt
    (40+40+4x10)
    let tri
    let tri
    domaći
    domaći


    Broj postova : 818
    Lokacija : Matulji
    Proud to be : mama trojkica

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by let tri pon kol 30, 2010 1:43 pm

    I ja bi majice za moje klince ako još ima malenih. I 3 naljepnice "Trojke u autu".
    katarina-
    katarina-
    akter
    akter


    Broj postova : 133
    Lokacija : Zagreb- Sv.I.Zelina
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by katarina- pon kol 30, 2010 2:30 pm

    hvala draga puno
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Aleksandra pon kol 30, 2010 3:54 pm

    let tri je napisao/la:I ja bi majice za moje klince ako još ima malenih. I 3 naljepnice "Trojke u autu".

    može ajde čujemo se pa ili ti do mene ili ja do tebe, moram i u Fantasy nešto vratiti, pa ako ideš na moju stranu viči ako ne ja moram tamo do četvrtka
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Jorgovan čet ruj 02, 2010 1:06 pm

    Aleksandra je napisao/la:Biljana i tvoja je spakirana i stiže ti a ovu L onda prodaj umjesto da vraćaš, lakše možda tako nekoj zagrebčanki kad je već gore

    draga hvala ti na trudu ali nisam nigdje napisala da kupujem majicu. ako može zamjena ok, ali još jednu kupila ne bih For you
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Aleksandra čet ruj 02, 2010 1:15 pm

    onda ju pošalji natrag u udrugu, ova koju si htjela za zamjenu ti je poslana
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Aleksandra čet ruj 02, 2010 1:16 pm

    Aleksandra je napisao/la:
    let tri je napisao/la:I ja bi majice za moje klince ako još ima malenih. I 3 naljepnice "Trojke u autu".

    može ajde čujemo se pa ili ti do mene ili ja do tebe, moram i u Fantasy nešto vratiti, pa ako ideš na moju stranu viči ako ne ja moram tamo do četvrtka

    Čekaju te u Fantsy-u Wink
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Jorgovan čet ruj 02, 2010 2:34 pm

    Aleksandra je napisao/la:onda ju pošalji natrag u udrugu, ova koju si htjela za zamjenu ti je poslana

    poslan mi je paketić s tim da platim majicu. Wink kako sad da zamijenimo? da i ja pošaljem svoju pouzećem?
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Aleksandra čet ruj 02, 2010 7:26 pm

    nisi platila majicu nego poštarinu !!!
    Dakle pošalji ti drugu natrag i gotovo. Ja sam ti u pp-u napomenila da plaćaš samo poštarinu a majicu na žiro račun pa ti vidi hoćeš drugu prodati i uplatiti vrijednost jedne na žiro ili ćeš tu L poslati natrag
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Jorgovan pet ruj 03, 2010 9:37 am

    mislim da je došlo do nesporazuma. na pp mi spominješ nekakvih 120 kn pa sam mislila da si se zabunila. ja sam sve svoje majice i naljepnicu platila preko pike u golubinjaku. naknadno sam te molila da zamijenimo majicu L za majicu M. sad mi je stigao paketić (nisam bila doma) koji bi trebalo platiti 35 kn. dakle to nikako nije samo poštarina za jednu majicu. Wink
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Aleksandra ned ruj 05, 2010 8:19 am

    ne, ne jedino ako ti nisam copy paste greškom katarininu poruku, njen je 120kn (2 majice + 4 naljepnice ) + pt
    tvoja je trbala biti majica +pt ali je pouzećem napisam SAMO otkup poštarine 21kn, ne i cjena majice inače bi bila 40+21 =61kn za platiti, imam potvrdu kod sebe
    majicu L pošalji na udrugu natrag i kraj priće
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Aleksandra ned ruj 05, 2010 8:21 am

    Sad sam išla pogledati, da greškom sam ti poslala isti pp kao i Katarini - na tebe se iz tog pp-ac odnosi samo onaj dio da je otkup SAMO poštarina 21kn, ostalo zanemari.
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Jorgovan ned ruj 05, 2010 8:47 am

    uf ništa pod toga, jer mi ne daju paket ako ne platim 35 kn.
    pozz For you
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Aleksandra ned ruj 05, 2010 11:14 am

    ma na koju foru, meni na potvrdi piše 21kn, ok mogu shvatiti da ti uzmu 5 za "uslugu dostave" ali di je još ??
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Aleksandra uto ruj 14, 2010 7:26 pm

    nakraju sam ja platila 21 slanje i 10 povrat - i ispala glupa što sam ti uopće slala zamjenu koju si toliko pitala. a samo si trebala onu L poslati nazad ...cccc.. MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Suspect
    Branka
    Branka
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3757
    Lokacija : Pula
    Proud to be : dragi prijatelj

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Branka uto ruj 14, 2010 7:41 pm

    mislim da 10 kn naplaćuju uslugu "pouzeće", radi baratanja novcem koji trebaju dostaviti pošiljaocu.
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Jorgovan uto ruj 14, 2010 7:59 pm

    Aleksandra je napisao/la:nakraju sam ja platila 21 slanje i 10 povrat - i ispala glupa što sam ti uopće slala zamjenu koju si toliko pitala. a samo si trebala onu L poslati nazad ...cccc.. MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Suspect
    pa nisi ispala glupa ali zašto bih ja platila 35 kn za zamjenu majice??
    trebala si mi poslati običnom poštom i ja tebi običnom poštom. poštarina oko 10 kn. a ne 35 kn. cccc.. Suspect

    Sponsored content


    MAJICE  udurge GEMINI - slanje poštom - Page 2 Empty Re: MAJICE udurge GEMINI - slanje poštom

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet svi 09, 2024 5:43 am.