B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +10
    MalaDo
    kruna
    Aleksandra
    cicibela
    tami
    Jorgovan
    igordana
    Vanja
    Sonja
    doubleeć
    14 posters

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      avatar
      doubleeć
      akter
      akter


      Broj postova : 413
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by doubleeć ned tra 11, 2010 10:58 pm

      Aleksandra je napisao/la:koliko su vas došla kolica sa dostavom ? možeš i na pp ako nećeš tu.

      Mclarenov viper je super ALI samo do 9 kg a skup ko vrag (bar kod nas, vani je sve jeftinije).

      kuma zapela Smile kaze da joj je ok cijena a ja sam jedino taj uzivo vidjela icini mi se dosta = a to mi je vazno jako! A naslijedili smo neku ljuljacku od FP, isto navodno od 0mj ali ja nema saaanse da ih stavim u to prije nego pocnu sjediti jer je to cista stolica!!! Tak da ako princeze pokazu interes imamo to za poslije!

      A kolica... Ovak, nudili su nekoliko varijanti dostave, nasa je bila 300+ $!
      Uglavnom sva ta extra placanja ispadnu skoro ko jos jedna kolica! Ali ja sam u zg vidala kolica za 7000 kn koja meni nisu ispunjavala ni jedan moj "uvjet" tako da... za sad nam nije zao, a vidjet cemo kakvima ce se pokazati po pitanju trajnosti! Nadam se da ce bit ok jer sam ih ja "iskopala" pa cu bit dezuni krivac ak se raspadnu Smile
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by Aleksandra ned tra 11, 2010 11:01 pm

      ok ako je tako, samo bolje da imaš 2 nego samo jedan Wink

      a kolica - neće se raspasti ne brini. To su odlična kolica. Mene samo živcira što dostava košta koliko i kolica jer smo mi bogu iza nogu i imamo granicu. Jesu ti ih i carinili ?
      let tri
      let tri
      domaći
      domaći


      Broj postova : 818
      Lokacija : Matulji
      Proud to be : mama trojkica

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by let tri ned tra 11, 2010 11:14 pm

      Dobrodošla Doubleeć i cure!
      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 153633
      Mi smo imali grčeve i bilo je prilično strašno. Išli smo u šetnje svejedno tako da sam curicu koja je imala najjače grčeve držala u klokanici uz sebe i tada bi bila mirna i uglavnom bi u šetnji zaspala. Ponekad bi i u šetnji vrištala, posebno kad je bila u kolicima ali mi smo i dalje šetali bez obzira na komentare ljudi - kao jadno dijete je gladno i sl. Proći će i ti grčevi brzo i isto tako brzo ćeš zaboraviti da su ikada postojali! Mi smo isto koristili fen i sabsimplex, toplu pelenu na trbuščić, masiranje, nošenje i pjevanje.
      Možda ti je najzgodnije šetati sa jednim kolicima i klokanicom ako imaš kolica koja možeš odvojiti? Ja sam često koristila kolica za blizance i klokanicu kad sam išla sama u šetnju (drugačije ne bi ni mogla).
      avatar
      doubleeć
      akter
      akter


      Broj postova : 413
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by doubleeć ned tra 11, 2010 11:49 pm

      Aleksandra, meni frendica radi u spediciji i kaze da je realna cijena! Sljivi ga!
      A carinu su mi naplatili bez brige Smile jos su me davili 3 dana a ja nestrpljiva jedva cekam kolica!!

      A viper ak upali planiram jos investirati, necu odmah 2 jer se dosad sve cemu sam se veselila pokazalo nepotrebnim Sad - zeli netko projektor ehhehe


      Let tri, hvala ti! Ti znas kako nam je Smile
      zelja
      zelja
      domaći
      domaći


      Broj postova : 510
      Lokacija : velika gorica
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by zelja pon tra 12, 2010 10:18 am

      draga doubleeć dobro došla Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 153633

      točno znam kako ti je, moji također imaju strašne grčeve luka malo jače ali ni filip ne zaostaje. probali smo sve od kapi, masaža i ja ih nosam to ih najbrže umiri. od sab simlex kapi moji su još jače vrištali tako da sam nakon par dana prestala davati.
      meni su viperi isto spas, vole biti u njima jer sve vide oko sebe i to jako vole. baby gym im isto još nije baš zanimljiv, ali polako sve duže provode na njemu.
      što se tiće šetnje ja ti ujutro idem sama s njima, a popodne s mužem. događa se da luka vrišti u kolicima, malo ga uzmem i kad se smiri vratim nazaditad obično zaspe, a filip on čim ga stavim u kolica odmah zaspe.
      eto nadam se da će grčevi brzo proči Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 551704
      avatar
      doubleeć
      akter
      akter


      Broj postova : 413
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by doubleeć uto tra 13, 2010 12:21 am

      Bok zelja!!!
      Vi ste samo malo stariji od nas Smile Imaju decki vec cure?? :D

      evo mi danas bili u gostima i nadobudno uzeli kolica kad ono dan za poludit... samo je jos snijeg falio!
      Curke su bas nervozne, kaze moja kuma da su sigurno meteoropati!
      Ja pak nisam sigurna dal ih previse zabundam- sta sve vasi maleni imaju na sebi prek noci? Dali spavaju u vreci, s dekom??
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by I&S uto tra 13, 2010 9:03 am

      dobrodošla DOUBLEEĆ Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 283157 .....

      moji ti spavaju u bodiću i preko imaju ona jednodjelna odjelca (ja to zovem piđamice), a pokriveni su sa 2 dekice.... jednom tanjom i jednom debljom.....
      blanche
      blanche
      domaći
      domaći


      Broj postova : 566
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by blanche uto tra 13, 2010 10:28 am

      Dobro došli Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 283157
      Mi srećom nismo imali grčiće,pa Vam ne mogu dati neki pametan savjet,iako smo i mi po preporuci nabavili Sab Simplex(hvala Bogu nije nam trebao)...
      A viperi su nam bili spas,jedan smo kupili da vidimo hoće li biti zainteresirani ležati na njemu,a kad smo to provjerili,drugi smo dobili na poklon...
      avatar
      doubleeć
      akter
      akter


      Broj postova : 413
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by doubleeć uto tra 13, 2010 11:34 am

      mah

      joj kak su vam klinci slatki :-)
      Blanche to je i naš plan- rekli smo kumi nikako nek kupuje 2 dok ne vidimo dal će upaliti!
      držte fige dance

      I&S hvala ti; valjda im neću onda uzrokovati toplinski udar- moje su cure u identičnoj kombinaciji... za sad smo u plišanoj piđamici a uskoro one pamučne!!
      zelja
      zelja
      domaći
      domaći


      Broj postova : 510
      Lokacija : velika gorica
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by zelja uto tra 13, 2010 11:40 am

      draga i moji su ti takvi kada je ružno vrijeme.
      prije su mi spavali u piđamicama i pokriveni dekom, ali otkad smo skinuli švedske pelene otkrivaju se pa ih stavljam u vreče za spavanje tako mi najbolje.
      kako ti spavaju?

      eh da nemaju još cure Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 889846
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by I&S uto tra 13, 2010 1:04 pm

      Želja tvoj muž mi je poznat Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 889846 ......
      ajde mi ako hoćeš javi broj moba na pp pa kad dođem u goricu idemo u šetnju (a svako malo sam u gorici )......

      moji se zasad ne otkrivaju....ja ću svojima na jesen nabaviti te vreče
      avatar
      doubleeć
      akter
      akter


      Broj postova : 413
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by doubleeć uto tra 13, 2010 1:21 pm

      Ja sam cure dugo u jastucima drzala i onda sam jedan dan zapilila da cemo se u vrece preselit..u zurbi kupila neke napuhane u adaxu i samo smo ih jednu noc koristili. Imala sam osjecaj da ce se ugusit u njima i kad joj jednu noc prije dojenja nisam ni usta uspjela locirat - vrece umirovljene !!!
      Sad se samo nadam da nece bit prekratke na jesen jer sam inace fino bacila 200kn.
      A u TL nasla predivneeee pa ak neko trazi pogledajte te!
      tami
      tami
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 2080
      Lokacija : Dalmacija
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by tami uto tra 13, 2010 3:36 pm

      Doubleee,ja imam te iz TL ,odlične su!
      avatar
      doubleeć
      akter
      akter


      Broj postova : 413
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by doubleeć uto tra 13, 2010 4:02 pm

      tami je napisao/la:Doubleee,ja imam te iz TL ,odlične su!

      joj predivne su! I sigurno su tople a nisu " napuhane"!
      Mene je pekla savjest kupit jos jedne Smile al vec vidim da ce na jesen past nove!!
      MalaDo
      MalaDo
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1438

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by MalaDo uto tra 13, 2010 6:42 pm

      Možda ti je bolje kupit sad tanke pamućne vreće za proljeće/ljeto jer ionako ih moraš pokrivat, a ujedno će se naučit na njih... U H&M ima odličnih tankih i debelih a jeftinih vreća..
      Kasnije kad ti se cure počnu vrtit u krevetu a ti tek onda uvedeš vreće, teško se naviknu na nemogućnost lakih okreta i sjedenja... Moja zvrkica već stoji u krevetu pa kad joj navučem vreću vrišti i protestira!!
      avatar
      doubleeć
      akter
      akter


      Broj postova : 413
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by doubleeć uto tra 13, 2010 7:21 pm

      ma da, nisam ni trebala sad debele kupovat! A tanke cemo definitivno nabavit! Super za hm, bas cu pitat nekog od mojih da mi donese!!
      kruna
      kruna
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1380
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by kruna uto tra 13, 2010 8:08 pm

      nama su odlučne MTČ-ove frotirne vreće za proljeće/ljeto. Također i hrv. proizvođač Bali ima dobre tanke pamučne vreće tako da ne moraš u Austriju po njih. Smile
      cicibela
      cicibela
      domaći
      domaći


      Broj postova : 864

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by cicibela uto tra 13, 2010 11:38 pm

      Dobleec, grčevi će proći i to je meni bila jedina utjeha. R. je imao nešto manje, ali L. strašno. Svaku večer od 8-11. Nas spasio fen+Nurse harvey sirup.
      Od Sab Simplexa vrištali još jače, stvarno je individualno. Puno nosanja, pjevanja,maženja ali proći će. Nekad sam na radiju znala nać smetnje i to mi je bilo super jer sam mogla na daljinskli pojačavat i smanjivat i smirivalo ih je, ali fen je ipak bio zakon-.
      Želja , nije tema ali avatar je predobar Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 207922
      zelja
      zelja
      domaći
      domaći


      Broj postova : 510
      Lokacija : velika gorica
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by zelja sri tra 14, 2010 10:51 am

      hvala cicibela i tvoji su mi preslatki
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by Aleksandra sri tra 14, 2010 11:01 am

      MalaDo je napisao/la:Možda ti je bolje kupit sad tanke pamućne vreće za proljeće/ljeto jer ionako ih moraš pokrivat, a ujedno će se naučit na njih... U H&M ima odličnih tankih i debelih a jeftinih vreća..
      Kasnije kad ti se cure počnu vrtit u krevetu a ti tek onda uvedeš vreće, teško se naviknu na nemogućnost lakih okreta i sjedenja... Moja zvrkica već stoji u krevetu pa kad joj navučem vreću vrišti i protestira!!

      moji su bili u vreći do 10 mj nakon tog u vreći sa nogavicama jer su protestirali Wink
      avatar
      doubleeć
      akter
      akter


      Broj postova : 413
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by doubleeć sri tra 14, 2010 5:52 pm

      E super onda cu i mtc malo provjeriti, moram to sredit prije nego se preselimo nq more, ove ce godine i to ranije Smile

      dobra fora to s radijem Smile nama za sad super s nasim cd-om sa snimkom voznje- bas se smire! A danas su fino zaspale i dok sam usisavala!
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by Aleksandra sri tra 14, 2010 6:01 pm

      kamo na more selite ?
      avatar
      doubleeć
      akter
      akter


      Broj postova : 413
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by doubleeć sri tra 14, 2010 6:53 pm

      Aleksandra je napisao/la:kamo na more selite ?
      Malo juznije od vas:) sibensko kninska Smile

      al sad vidim kako sam lupo napisala Embarassed
      ne selimo se trajno nego koristimo porodiljni za turbo dugi boravak na moru- mi to zovemo selidba

      Vi ste mi glavni izvor info zadnjih dana pa da vas pitam: jel netko zna provjereno!! s koliko mjeseci se smije mei tai koristiti?
      Ps nisam jos stigla prokopati posteno forum, ima neka zgodna tema gdje s cavrlja? Da tamo nastavim sa ovakvim pitanjima??
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by Aleksandra sri tra 14, 2010 8:55 pm

      Ma skužile so mi tebe, svi se "mi" selimo na more/planinu tko može.
      Kamo točno ?

      a bla-bla može dalje na blablaoni Wink
      avatar
      doubleeć
      akter
      akter


      Broj postova : 413
      Proud to be : mama blizanaca

      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by doubleeć uto srp 13, 2010 7:12 pm

      Vracam s ovdje da bi vam zahvalila cure sto ste mi preporucile vipere! Bili su i jos su uvijek spas Smile hvala!

      Sponsored content


      Mi 3 cure saljemo pozdrave!! - Page 2 Empty Re: Mi 3 cure saljemo pozdrave!!

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: pon svi 20, 2024 8:11 pm.