B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +12
    didi
    tami
    mallena
    Jorgovan
    Aleksandra
    Pika
    laura
    let tri
    Romi
    Sonja
    blanche
    matilda
    16 posters

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      matilda
      matilda
      akter
      akter


      Broj postova : 368
      Lokacija : METKOVIĆ
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by matilda sub vel 06, 2010 1:03 pm

      ja am se cure moje registrirala prije par dana i mogu vam reći da su mi vaši postovi i komentari jako pomogli!
      nadam se da ćemo se družiti i razmjenjivati iskustva jer nam svima to puno znači!
      ja sam u 29 tjednu trudnoće i nosim dva dječaka bar mi tako doktor kaže. imam i curicu koja 27.2 puni 2 godine. pozdrav od nas mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 207922
      blanche
      blanche
      domaći
      domaći


      Broj postova : 566
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by blanche sub vel 06, 2010 1:15 pm

      Dobro nam došla mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 311493
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by Sonja sub vel 06, 2010 1:26 pm

      draga matilda, dobro nam došla
      i tvoja malena princeza i dva mušketira Smile
      drago mi je da su ti poneki postovi pomogli, time je naša svrha u potpunosti opravdana i veselim se što si nam se odlučila pridružiti!!
      kako podnosiš trudnoću??
      kako princeza reagira na promjene?
      Romi
      Romi
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 2000
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by Romi sub vel 06, 2010 2:08 pm

      Dobro došli! mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 283157

      Mi dan ranije (26.2.) punimo dvije godine. mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 20504
      let tri
      let tri
      domaći
      domaći


      Broj postova : 818
      Lokacija : Matulji
      Proud to be : mama trojkica

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by let tri sub vel 06, 2010 2:10 pm

      Dobrodošli!!!! mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 311493
      avatar
      laura
      novak
      novak


      Broj postova : 29
      Lokacija : Rasinja kraj Koprivnice
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by laura sub vel 06, 2010 3:15 pm

      dobrodosla mah
      matilda
      matilda
      akter
      akter


      Broj postova : 368
      Lokacija : METKOVIĆ
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by matilda sub vel 06, 2010 5:17 pm

      svim curama hvala na dobrodošlici!
      Da odgovorim Sonji na pitanja: Trudnoću dobro podnosim iako mi je posteljica bila nekih mjesec dana nisko i pomalo se počela podizati i sad je sve ok kako doktor kaže.
      curica kuži da se nešto događa i kaže da će dobiti dva brata,ali nije još svijesna šta to znači.
      nadam se da neće biti ljubomorna i da će se brzo prilagoditi situaciji.
      Smile
      super ste mi sve!
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by Sonja sub vel 06, 2010 5:21 pm

      super da je tako Smile Smile
      nek trudnoća bude i dalja što lagodnija, a malecku uključi u pripreme, planiranja... pa se neće osjećati isključeno ili ugroženo... bude li dio priče Smile
      Pika
      Pika
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3591

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by Pika sub vel 06, 2010 8:50 pm

      ajme matilda! pa to će biti trojke. jel se izvukla iz pelena?
      dobro nam došla i super da si se javila.
      odlična će ti pomoć biti doduše sama činjenica da će cura svojim prisustvom zabavljati dečke pa će ti samim time puno manje plakati nego da su sami s tobom. pogotovo sad kad će za koji mjesec već početi pjevati, plesati,... nadam se da ti je mala od takve sorte. daj joj već sada dve iste muške bebice, da se navikne. a za 3-4 godine će ti im biti već prava dopunska mama. ja sam s 5 kažu hranila i oblačila i tješila pola bolničkog odjela. (valjda me je tad bog uočio pa si zatefterio "he!ovoj ću uvalit blizance, ha,ha,ha!!"
      imaš i pomoć sa strane?

      to s bebicama me podsjetilo kako su moje u čudu ostale kad sam im htijući pokazati kako je meni kad obje hoće da ih istovremeno nosim - dala istovremeno dvije iste lutkice i glumila da plaču. onda bi mala naravno jednu ispustila a ja sam s njom počela glumiti da na podu još jače plače. onda bi ju ona brižno uzela i ostavila prvu, a ja udri u plač i ritanje s prvom. e onda su skužile. pa sam rekla: vidiš kako je mami kad obje istovremeno plačete. mora se malo strpljivo pričekati. mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 33288
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by Aleksandra sub vel 06, 2010 10:14 pm

      Matilda tebi bi možda trebalo ovako nešto
      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Triple000504big
      Jorgovan
      Jorgovan
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5967
      Lokacija : ZG
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by Jorgovan sub vel 06, 2010 10:18 pm

      matilda dobro nam došla! mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 283157

      aleks - svemirska kolica mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Icon_jokercolor
      matilda
      matilda
      akter
      akter


      Broj postova : 368
      Lokacija : METKOVIĆ
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by matilda sub vel 06, 2010 10:23 pm

      jao kako su me nasmijala ova kolica!
      zakon su aleksandra,samo što moje dijete odavno ne želi sjediti u kolicima.
      jako je živahna i misli da je već velika i da može sama svugdje gdje poželi. čak i kad je mi pozdravimo i krenemo na drugu stranu ona nam samo odmahne i nastavi po svom. kaže tata tvrdoglava na mamu!
      ne boji se nikog i ničeg i tako je od kad se rodila Smile
      avatar
      mallena
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4891
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by mallena sub vel 06, 2010 10:51 pm

      Dobro došli! mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 283157
      avatar
      laura
      novak
      novak


      Broj postova : 29
      Lokacija : Rasinja kraj Koprivnice
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by laura sub vel 06, 2010 10:56 pm

      dobro dosli mah
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by Aleksandra sub vel 06, 2010 11:30 pm

      sretn tebi onda kad budeš sam s njih troje Wink
      Što se kolica tiče tu vrijedi zaista- kako ih naučiš tako će biti jer kao i u svim drugim aspektima oni isprobavaju granice a na nama je da ih postavimo. S blizićima granica ima nešto više nego s 1 djetetom jer je mama samo jedna.
      tami
      tami
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 2080
      Lokacija : Dalmacija
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by tami sub vel 06, 2010 11:32 pm

      Dobrodošla Matilda! mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 153633
      avatar
      didi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 507
      Lokacija : kaštel stari
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by didi ned vel 07, 2010 12:37 am

      dobrodošla mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 104545
      aleks pa di nađeš sve te slike ali kolica su zakon i meni bi trebala mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 207922
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by Sonja ned vel 07, 2010 12:41 am

      kolica na kat mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 33288
      praktično Smile
      Twin
      Twin
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 5719
      Lokacija : Zagreb-Dubrava
      Proud to be : Dupla duplica

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by Twin ned vel 07, 2010 12:53 am

      Matilda dobro nam došla, bit će ti veselo, nadam se da si si makar uspjela predočiti kako je to imati blizance! Kad se sjetim, ja nisam uopće mislila da će mi trebati pomoć! A evo, i dan danas, da nema sveki, ne znam kako bi moje kućanstvo funkcioniralo1 Dobro, snašla bih se kad bih morala...A ti svakako s princezicom zajednički sve oko malenih radi, kako bi se ona osjećala i dalje važnom i voljenom! Ipak je do sad ona bila vaš centar svijeta, a sad ćete ih imati 3!
      I da, drago mi je da si našla korisnih stvari kod nas!
      Dorieni
      Dorieni
      akter
      akter


      Broj postova : 164
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by Dorieni ned vel 07, 2010 2:35 am

      Dobrošli!!!
      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 283157
      kruna
      kruna
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1380
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by kruna ned vel 07, 2010 7:52 pm

      Dobro nam došla! mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca 283157
      matilda
      matilda
      akter
      akter


      Broj postova : 368
      Lokacija : METKOVIĆ
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by matilda ned vel 07, 2010 10:41 pm

      hvala na dobrodošlicama! Wink
      jojka
      jojka
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 4687
      Lokacija : srbija
      Proud to be : mama blizanaca

      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by jojka ned vel 07, 2010 10:58 pm

      Dobro nam dosla For you

      Sponsored content


      mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca Empty Re: mama jedne prekrasne djevojčice i buduća mama bllizanaca

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: pon svi 20, 2024 8:37 pm.