B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+16
Bambi
bobo
Maja
I&S
zelja
maksi
Sam
niksi
pčelica maja
mallena
jojka
let tri
aurelie
MalaDo
Aleksandra
listopad
20 posters

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    bobo
    bobo
    akter
    akter


    Broj postova : 384
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by bobo pon lis 26, 2009 1:13 am

    Dobrodošao budući tata iz lijepog nam Dubrovnika!
    Pohvale za iskrenost i pomoć u kući. Normalno je da se brineš i da si radoznao tko to dolazi na svijet. Mislim da će sve proći dobro i da ćeš na vrijeme vidjeti svoje, za sada, male spavače.
    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 525325
    listopad
    listopad
    novak
    novak


    Broj postova : 15
    Proud to be : tata blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by listopad pon lis 26, 2009 1:22 am

    Hvala svima.
    Cijeli dan sam u akciji. Kupovina, montaža krevetića, posjeti supruzi, prepiranje robice za dječicu, peglanje, slaganje, dekice, popluni, posteljina..............
    Jedva čekam ................
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Aleksandra pon lis 26, 2009 8:59 am

    dobar si svaka čast, pa zar ti je sve ostalo na tebi za zadnji tren ?
    Bambi
    Bambi
    akter
    akter


    Broj postova : 338

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Bambi pon lis 26, 2009 11:01 am

    Dobrodošao, tata Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 311493 !
    Šaljem puno Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 , mami i malenim srećicama! Ne brini, bit će sve u redu i još malo pa ćeš držati svoje bebe u rukama! Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 104545
    listopad
    listopad
    novak
    novak


    Broj postova : 15
    Proud to be : tata blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by listopad sub lis 31, 2009 6:36 pm

    29.10. dobili smo svoje blizanke Ivu i Anu.
    Iva je duga 43 cm i teška 2100 grama, a Ana je duga 46 cm i teška 1970 grama. Tatine princeze moraju biti u inkubatorima i smijemo ih vidjeti dva puta dnevno po par minuta.
    Danas nam je pedijatrica rekla da Iva ima neki šum na srcu i dvije male rupice, ali da će se to vjerovatno samo sanirati, pa smo i mama i ja izvan sebe.
    Uz sve to čini mi se da sam dobio gripu jer imam blagu temperaturu.
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by I&S sub lis 31, 2009 6:41 pm

    nadam se da će mala Iva biti dobro i da nije ništa strašno........ Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704

    a vama čestitke na malim prinovama Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 740786 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 337246
    aurelie
    aurelie
    akter
    akter


    Broj postova : 225

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by aurelie sub lis 31, 2009 6:47 pm

    cetitam i Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704
    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 377699
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Maja sub lis 31, 2009 8:44 pm

    cestitam Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 337246
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Twin sub lis 31, 2009 8:52 pm

    Listopad, čestitke!

    Jako si me dirnuo jer se rijetko koji tata ovako javi!
    Suprugu čuvaj i pazi je kao i do sada, a za ove početne "tehničke" probleme ne brini, svi smo manje-više to prošli i vrlo brzo zaboravili. Male su to bebice još pa je i za očekivati ovako nešto, ali kao što si i sam napisao, to bi trebalo samo od sebe proći!
    Još jednom djevojčice dobro nam došle!
    A ti se svakako javi, ovdje ćeš naći puno puno dobrih i korisnih savjeta i ako treba samo "uho" za slušanje!
    Pika
    Pika
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3591

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Pika sub lis 31, 2009 10:19 pm

    Listopad, čestitke Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 740786 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 740786 na tome da ste postali tata i mama a mišicama želimo sve dobro, da što prije dođu doma.

    Koliko god vam se sad to činilo dugo, vjeruj, brzo će one van i imat ćete puuno vremena za potpuno uživanje.
    izborit će se Iva, ona je cura i pol (neke bebe jedinci su toliko velike kad se rode).
    a kad se mama oporavi, nek se javi,
    šaljemo joj pozdrave i potpunu podršku!
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Maja ned stu 01, 2009 12:28 am

    ajme tek sad citam. od kud ste' zasto nesmijes vidati duze svoje cure?!? Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Affraid

    moji decki su bili na jedinici intenzivne njege novorodencadi spojeni na sve moguce aparate pa sam ja kao mama mogla biti uz njih doslovno 0-24 a tata je mogao biti sa njima od 9-17 koliko god zeli. mm je dolazio 2x na dan a kad je bilo najgore pustili su ga u 22h
    MalaDo
    MalaDo
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1438

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by MalaDo ned stu 01, 2009 12:29 am

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 75614 cestitke tebi i supruzi..!!! najveca zelja vam se ispunila i najjljepsi san vam postaje stvarnost, sada uzivajte u svojoj sreci i obilju radosti koju su vam te mrvice svojim dolaskom na ovaj svijet pruzile Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 207922 sa zeljom da one brzo stasaju i dodju svojoj kucici saljemo vam puno puno Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704
    listopad
    listopad
    novak
    novak


    Broj postova : 15
    Proud to be : tata blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by listopad ned stu 01, 2009 1:06 am

    Živimo u Dubrovniku, a curice su u inkubatorim na neonatologiji i puštaju nas do njih samo nakratko oko 10,30 i 16,30 sati, s tim da su savjetovali da tata (ja) dolazim jedanput dnevno kako bi se smanjila mogućnost infekcija i sl.
    Mama je u rodilištu i viđa ih u istim terminima.
    Sad smo još i u strahu zbog ovog šuma na srcu, a ja sam dobio temperaturu pa danas nisam ni vidio svoje maje mrvice. Toliko mi fale.
    Hvala Vam svima na čestitkama, željama i brizi.
    To puno znači neiskusnim i zabrinutim tatama poput mene.
    Ja kući, supruga u rodilištu, tatine mrvice u inkubatorima. Kao da smo logoraši pa nas rastavili u nekakve odvojene zone.
    Jedva čekam da tatine princeze stignu kući da ih mogu neprekidno gledati. Ovako, osjećam se nepotpunim.
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Maja ned stu 01, 2009 1:23 am

    ma ako si bolestan onda jos bolje da nisi previse oko njih Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 889846

    te sitnice na srceku se znaju popravit same od sebe i netati, nadajmo se da ce tako bit i kod tvoje misice Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 207922

    ma brzo cete vi doma Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 207922
    bobo
    bobo
    akter
    akter


    Broj postova : 384
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by bobo ned stu 01, 2009 1:42 am

    Čestitke na Ivi i Ani! Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 740786
    Nadam se da Ivi taj šum na srcu nije ništa trajno.
    Koliko god ih želio stalno viđati, sad kad imaš temperaturu bolje ne. Strpljenje. Obavi sve što treba, jer uskoro kad dođu svi kući biti će manje vremena i počinje udarnički život.
    let tri
    let tri
    domaći
    domaći


    Broj postova : 818
    Lokacija : Matulji
    Proud to be : mama trojkica

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by let tri pon stu 02, 2009 9:32 pm

    Čestitke Listopad! Puno vibrica maloj Ivi Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 551704 !!!
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Aleksandra pon stu 02, 2009 10:49 pm

    Čestitam tata na prekrasnim curama i sigurna sam da će za par dana biti sve ok i sve tri će kući k tebi. Šum na srcu prilično je uobičajen kod beba i u većini slučajeva sam prolazi zarastanjem kako srce raste, dakle misli pozitivno!!

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 740786
    Sam
    Sam
    novak
    novak


    Broj postova : 56
    Lokacija : Vukovar

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Sam pon stu 02, 2009 10:59 pm

    Listopad, cestitke i tebi i supruzi na malenim princezama Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 740786 Neka sve bude ok i da nam cim prije budete zajedno u cetvero.....sad je koma, ali brzo ce proci ti prvi dani i doci ce curke kuci....a za sum, ja isto mislim da nece biti nista strasno i da je to relativno cesto kod bebica..tak da....pozz od nas i cestitke jos jednom
    listopad
    listopad
    novak
    novak


    Broj postova : 15
    Proud to be : tata blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by listopad čet stu 05, 2009 11:52 pm

    Hvala još jednom na čestitkama i željama.
    Danas sam najsretniji tata na svijetu.
    Naime, dječji kardiolog nam je rekao kako shuntovi na Ivinom srcu samozarastaju i kako se šum srca slabije čuje. A onda sam čuo i drugu dobru vijest. Ana je danas napustila inkubator, a sutra ili prekosutra bi trebala i Iva. Odlično papaju majčino mlijeko i već dobro napreduju (Ana je danas izgubila 20 g zbog adaptacije na novi vanjski prostor) i za tjedan dana bi trebale doći doma.
    Moja supruga i sada mamica Martina se osjeća odlično, ne boli ju ništa, hrabra je i vesela i bit će najbolja mamica na svijetu - nemojte se ljutiti, ali je zaista tako.
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Aleksandra pet stu 06, 2009 12:14 am

    Zašto bi se ljutile ? Itekako nam je drago da ste tako pozitivni, veseli i puni energije a tek kad budete svi 4 kući - veselju nema kraja Smile
    let tri
    let tri
    domaći
    domaći


    Broj postova : 818
    Lokacija : Matulji
    Proud to be : mama trojkica

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by let tri pet stu 06, 2009 12:16 am

    Super, drago mi je da se sve dobro odvija. A i avatar ti je super. Da li to nešto govori o tebi?
    let tri
    let tri
    domaći
    domaći


    Broj postova : 818
    Lokacija : Matulji
    Proud to be : mama trojkica

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by let tri pet stu 06, 2009 12:18 am

    Super je da se sve dobro odvija. Strašne su ti cure ( i tu mislim sve tri)!
    A super ti je i avatar. Govori li nešto o tebi? Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 889846
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Maja pet stu 06, 2009 12:19 am

    ma sto cemo se ljutit Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 207922

    tvoja supruga ce biti najbolja mamica na svijetu tvojoj djecici. zato si ju i izabrao Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 889846

    drago mi je da cete brzo doma i da su cure dobro Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 283157
    listopad
    listopad
    novak
    novak


    Broj postova : 15
    Proud to be : tata blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by listopad pet stu 06, 2009 1:09 am

    Hvala lijepa svima!
    Ne znam učitati fotku pa sam izabrao taj avatar.Iskreno, zar ne???
    Takav sam, osim naočala, bio prije 15-20 godina. Puno sam višlji i krupniji, ali me ne puca agresija ili nervoza.
    Osjećam se mlado, a ovaj mi izgleda veselo, slično meni u ovim danima.
    bobo
    bobo
    akter
    akter


    Broj postova : 384
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by bobo pet stu 06, 2009 2:22 am

    Prema onom što si rekao, mislim da ćeš i ti biti najbolji otac svojim curicama. Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 207922

    Sponsored content


    Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!! - Page 2 Empty Re: Pozdrav svim mama i tatama blizanaca!!!!!

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon svi 20, 2024 9:45 pm.