B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



3 posters

    Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu

    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Empty Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu

    Postaj by Sonja sri ruj 16, 2009 11:47 pm

    drage moje i dragi moji,
    kopiram molbu sa foruma all4kids sa molbom za pomoć pri prikupljanju nužnih stvari za malene Puležane kojima cure Branka, Aleksanda i Netty svoji angažmanom oko prikupljanja i donacijama već duže vrijeme kontinuirano pomažu - pohvale velikodušnim humanitarkama i ovim vas putem molim da se pridružite da olakšamo samohranoj mami i razveselimo malene.

    Za naše drage Puležane zamolila bi forumašice ako imaju nešto robice zimske za dati:

    bodići vel 98

    Zimska jakna za Petra vel 98
    Lagana jaknica za jesen Petru vel 98 - imam

    Trenirkice za cure u veličini 92 i 98
    Lagana jaknica za Ivanu veličina 98
    Zimske hlačice u vel. 98 za I.

    tenisice /cicibanov broj/ dakle veći kalup 21 i 24 za svo troje - za Petra imam, potrebno je još za djevojčice

    Kabanice za kišu za svo troje

    Puno hvala unaprijed

    Oko slanja ćemo se još sve dogovoriti s obzirom da D. nema auto , a paketiće ćemo morati zamoliti Branku da preuzme
    http://all4kids.forumotion.net/kad-se-male-ruke-sloze-sve-se-moze-sve-se-moze-f26/velika-molba-forumasima-za-petara-ivanu-i-pavlinu-t426.htm
    Nettuna
    Nettuna
    novak
    novak


    Broj postova : 21
    Proud to be : dragi prijatelj

    Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Empty Re: Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu

    Postaj by Nettuna čet ruj 17, 2009 5:01 pm

    Sonja puno hvala na oglasu Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu 283157
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Empty Re: Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu

    Postaj by Sonja čet ruj 17, 2009 5:06 pm

    ovako, trenerkice i hlačice od trenerkica za curu do 98 vel. imam.
    koliko i šta konkretno, javit ću vam.
    isto tako možda i jaknicu.
    Branka
    Branka
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3757
    Lokacija : Pula
    Proud to be : dragi prijatelj

    Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Empty Re: Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu

    Postaj by Branka pet ruj 18, 2009 11:41 am

    Samo da javim da je smeđa torba, robica i ostalo za Danijelu i klince predano!
    (ono što je stiglo iz Rijeke).

    Slijedeći prijevoz RI-PU moguć 25.09.

    Samo da napomenem, blizanci Petar i Ivana imaju 3,5 godine ali su dosta sitni, zato je br. 98 (ali ako imate i 104 ne velik, i to može). Pavlina ima uskoro 2 godine, br. 92.

    Inače, netko me pitao za datume rođenja, radi poklončića za rođ.

    Ivana i Petar: 08.02.2006.
    Pavlina: 09.10.2007.

    Ako netko želi adresu ili br. moba. od mame Danijele, neka mi se javi na pp.

    Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu 283157
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Empty Re: Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu

    Postaj by Sonja pet ruj 18, 2009 12:06 pm

    Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu 283157

    Sponsored content


    Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu Empty Re: Velika molba forumašima za Petra, Ivanu i Pavlinu

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet svi 17, 2024 10:02 am.