B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+32
lelabm
jele blond
I&S
mimi mirna
miki
matilda
doubleeć
Davorka
cicibela
Bambi
Sonja
didi
kruna
igordana
let tri
sanjakrk
Kapric
Pika
pčelica maja
Oceana
MirtaOs
Aleksandra
Branka
Ana
maksi
tani
Romi
irenak
Arte_twins
Marija
Twin
Vanja
36 posters

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Vanja
    Vanja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3745
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Vanja pon stu 03, 2008 7:45 pm

    sorry vanjić, evo samo da uletim u tvoj post,
    jer sam zaključala obavijest i odijelila ove postove.
    sa teme
    hipp daruje blizance

    Bravo Sonja !!


    Zadnja promjena: Sonja; čet stu 20, 2008 5:33 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ulet ;))
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Twin uto stu 04, 2008 12:01 am

    Ja danas dobila paket - 12 kut Hipp1 s probiotikom (to im napomenete - koju formulu njihovu hoćete), 6 kut voćne kašice (z praviti) breskva s marelicom, 6 kut rižinih pahuljica i tona sokova i kašica, da sad ne idem brojati...

    Samo, moram probat negdje trampit Hipp za Bebimil.
    Vanja
    Vanja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3745
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Vanja uto stu 04, 2008 12:04 am

    dali bi ti htjeli u tvojoj ljekarni izaći u susret sa tim?
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Twin uto stu 04, 2008 12:08 am

    ma neću ih ni pitati, šefica sigurno bi, ali nama ti hipp tako slabo ide tam tako da bi im prije prošao rok nego što bi ga one mogle prodati. kako brzo razmišljaš, strašna si.
    Vanja
    Vanja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3745
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Vanja uto stu 04, 2008 12:14 am

    pa gle šefica se bude snašla ako je dobar datum nek drži ,a možda uspije sa hipp-om napravit povrat ili zamjenu? ta ti solucija uvjek stoji , a ako šta drugo uleti još bolje. kad počneš radit vratit ćeš ti te usluge šefici ,nebrini Wink .

    a brzo mišljenje to ti je kod mene tako mozak samo radi Rolling Eyes
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Twin uto stu 04, 2008 12:21 am

    ma joj, nije tak jednostavno, više se (nažalost ili na sreću?) bez papira nemre niš, ali ako ne uspijem riješiti, bum nju pitala. možda joj ide u drugoj ljekarni, u Grešnici.samo, ionak mi je previše usluga napravila do sad.
    Vanja
    Vanja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3745
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Vanja uto stu 04, 2008 12:39 am

    Dok možeš tražit pomoć i dobivat ju iskoristi ,to je moj savjet.
    Marija
    Marija
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2061
    Lokacija : Donji Miholjac
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Marija uto stu 04, 2008 12:55 am

    Ajme, kako je meni taj paket puno pomogao. A onda su mi još i Maja i Ana poslale svoje mlijeko, jer njihovi bebači su papali siku ili drugo mlijeko. E, kad bi nam još koji put poklonili koju kutiju Smile , ali, neću biti nezahvalna. Stvarno su super susretljivi. Ja mjesečno kupim oko 25 kutija hipp2 i nekoliko kutija rižinih pahuljica, plus hrpetinu kašica.
    Arte_twins
    Arte_twins
    akter
    akter


    Broj postova : 254
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Arte_twins čet stu 06, 2008 12:57 am

    I ja ću uskoro zatražiti taj paket. Budući da nama ne treba adaptirano mogu ga nekome dati, samo trebam znati koje mlijeko da naručim.
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by irenak čet stu 06, 2008 1:13 am

    Marija, kako to da ste još uvijek na hip-u??? Kad je vrijeme da se krene s kravljim mlijekom?? Ja sam zaboravila, moja mala sada ima 12 godina, ali mislim da je s 13 mjeseci već smjela kravlje mlijeko, možda razrjeđeno, ali je smjela. Jer ovo je stvarno jako puno novaca za davat. Ideš, 25 kutija!!!
    Marija
    Marija
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2061
    Lokacija : Donji Miholjac
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Marija uto stu 11, 2008 1:13 pm

    E Irena, noviteti kažu da se do treće godine ne treba prelaziti na kravlje mlijeko. No, tko to može financijski izdržati? Nama je pedica savjetovala što duže, u dogovoru s njom, mislim da ćemo do nove godine možda prestati s hippom, bar što se tiče pravljenja čokolina s hippom, a onaj čisti mliječni obrok možda i nastavimo do 18 mjeseci. Ne znam, vidjet ćemo. Sad nam je rekla da ništa ne mijenjamo što se prehrane tiče. Ma, već mudrujem da im probam napraviti neki lino s kravljim, da vidim kako će reagirati...
    Vanja
    Vanja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3745
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Vanja uto stu 11, 2008 2:08 pm

    Ja im dajem kravlje (sa cca 13-14 mjeseci) ali noćni obrok im radim na Humani .
    Romi
    Romi
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 2000
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Romi pon oľu 09, 2009 11:52 am

    Mi smo isto dobili paket od HIPP-a ali bez mlijeka! fuf
    Preveslala me gđa. na telefonu. Kaže da sam se javila kasno (kad su bebe imale 3 mjeseca) i da više ne mogu dobiti mlijeko.
    A kad sam idući put zvala pitati kad će mi poslati druga mi je rekla da su poslali ali bez mliječne formule jer je navedeno da dojim?!
    U svakom slučaju drugi puta ću biti pametnija.
    A što se tiče ostalih stvari, sve smo popapali i puno im hvala!
    Arte_twins
    Arte_twins
    akter
    akter


    Broj postova : 254
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Arte_twins pon oľu 09, 2009 1:05 pm

    Mi smo dobili "baby's first milk pap" i to kao ide od 4.mjeseca!?
    Stvarno ne kužim s obzirom je 35% "follow-on-milk", to je mlijeko u prahu.
    Ja sam shvatila da se tu radi o kravljem mlijeku, pa mi nikako ne ide u glavu kako to ide od 4. mjeseca?
    tani
    tani
    novak
    novak


    Broj postova : 85

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by tani pon oľu 09, 2009 6:57 pm

    cure, do kad se moze iskoristi paket od hippa?
    moji bembolincic su 5 tj stari i za sada ja samo dojim i glupo mi je uzeti sad paket pa da mi propadne...
    i sta trebam napraviti da dob Smile ijem paket?
    maksi
    maksi
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5193
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by maksi uto oľu 10, 2009 12:28 am

    Najbolje Tani da ih nazoveš. Moji su imali 2 mjeseca kad sam zvala i samo sam poslala kopije rodnih listova.
    Ana
    Ana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 585
    Lokacija : Varaždin
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Ana uto oľu 10, 2009 10:15 am

    tani, samo ih zovi odmah, neće ti ništa propasti, sve što dobiješ u paketu ti ima rok trajanja godinu dana i dulje,
    a ako se javiš kasnije, možda dobiješ samo manji dio paketa, onaj za stariju djecu.
    tani
    tani
    novak
    novak


    Broj postova : 85

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by tani uto oľu 10, 2009 5:39 pm

    a sta da kazem , koju formulu da uzmem?!
    na koji broj da zovem? sta trebam reci?
    Arte_twins
    Arte_twins
    akter
    akter


    Broj postova : 254
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Arte_twins sri oľu 11, 2009 11:33 am

    Ja sam im se javila preko njihove stranice - hipp savjetovalište: http://www.hipp.hr/savjetovaliste
    Poslala sam im poruku da sam mama blizanaca i pitala šta sve trebam da dobijem paket. Ubrzo mi se putem mail javila neka tamo teta, rekla da pošaljem rodne listove djece na tu i tu adresu i negdje za mjesec i pol mi je stigao paket.

    Nemoraš ništa govoriti koje mlijeko hoćeš jer oni to odrede s obzirom na starost dijeteta. Moji su imali 2,5 mjeseca kada sam im se javila i dobila sam hipp početno mlijeko 1, probiotik.
    tani
    tani
    novak
    novak


    Broj postova : 85

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by tani sri oľu 11, 2009 12:34 pm

    Arte_twins je napisao/la:Ja sam im se javila preko njihove stranice - hipp savjetovalište: http://www.hipp.hr/savjetovaliste
    Poslala sam im poruku da sam mama blizanaca i pitala šta sve trebam da dobijem paket. Ubrzo mi se putem mail javila neka tamo teta, rekla da pošaljem rodne listove djece na tu i tu adresu i negdje za mjesec i pol mi je stigao paket.

    Nemoraš ništa govoriti koje mlijeko hoćeš jer oni to odrede s obzirom na starost dijeteta. Moji su imali 2,5 mjeseca kada sam im se javila i dobila sam hipp početno mlijeko 1, probiotik.
    hvala !
    idem im se i ja odmah javiti... Wink
    Branka
    Branka
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3757
    Lokacija : Pula
    Proud to be : dragi prijatelj

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Branka uto tra 21, 2009 9:00 pm

    Arte_twins je napisao/la:Ja sam im se javila preko njihove stranice - hipp savjetovalište: http://www.hipp.hr/savjetovaliste
    Poslala sam im poruku da sam mama blizanaca i pitala šta sve trebam da dobijem paket..

    Kolega s posla i moja srednjoškolska kolegica iz razreda su postali roditelji blizanaca.
    Mogu li ja preko savjetovališta poslati upit u njihovo ime? Tako da im samo prenesem na koju adresu šalju podatke i izvode iz matice rođenih.
    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Aleksandra uto tra 21, 2009 10:22 pm

    mislim da možeš, neznaju oni tko pita Wink
    avatar
    MirtaOs
    novak
    novak


    Broj postova : 5
    Lokacija : Svuda...no uskoro svoji na svome
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by MirtaOs sri svi 06, 2009 10:16 pm

    Drage moje mame!!

    Mi smo dobili paket i prezahvalni smo i presretni...ovim putem od srca zahvaljujem Hipp-u i svima onima koji su doprinjeli ovakvom divnom iznenadjenju.Poslali su mnostvo toga i zbilja nisu stedjeli....jedino sto bi htijela ukazati na ...ukoliko nekome treba pre hipp dohrana,rado cemo je prosljediti...Jer mi smo to prerasli.
    Pusa najveca iz Osijeka i naka vas i vasu djecicu cuva dragi Bog.

    mama Lucije i Matije (twiksi) i Luke

    Mirta
    avatar
    Oceana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 792

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Oceana ned stu 15, 2009 11:08 pm

    ja sam nedavno pročitala u M & B da Hipp i dalje daruje blizančeke...treba samo poslati rodne listove i na adresu stiže paket...e sad mi isključivo dojimo..trebali li možda napisati još nekaj kaj želimo u paketu ili? Jel netko nedavno to iskoristio pravo na paket??
    pčelica maja
    pčelica maja
    domaći
    domaći


    Broj postova : 979
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by pčelica maja uto stu 17, 2009 1:53 pm

    Oceana mi smo dobili paket prije mjesec dana s tim da sam ja uz rodne
    listove napisala da i dojim ali i AD dajem tako da su nam poslali i 12 kutija
    adapt.mlijeka.Inače paket je zbilja bogat,oni ga sami napune,nema baš po željama
    jedino za adapt.mlijeko napiši hoćeš ili nećeš.Osim mlijeka dobili smo hrpu malih voćnih kašica,
    zatim onih za malo kasnije sa žitaricama pa mesnih,onda sokiće u bočicama,pa kašice u kutijama
    tipa rižolino i voćne pa kozmetiku a to ti je po dva ulja za bebe(ona njihova HIPP linija nova),kupke dvije,
    losion za tijelo x2 i kreme sa zink oxidom dvije tube i naravno reklamne zdjelice plastične,slinčeki,
    žličice i bočice za sok.Uglavnom to je dvije oogromne kutije , vidjet ćeš ,pošalji rodne listove i dobit ćete!!!! Hipp daruje blizance - pitanja i komentari 889846

    Sponsored content


    Hipp daruje blizance - pitanja i komentari Empty Re: Hipp daruje blizance - pitanja i komentari

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: uto svi 07, 2024 8:06 am.