B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+11
TOMISLAVA
Marushka
barboza
Adriana
Jorgovan
Twin
Mirna15
irenak
Nikmi
Ko bi reko
burrito
15 posters

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    avatar
    burrito
    novak
    novak


    Broj postova : 34

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by burrito pet srp 29, 2011 6:29 pm

    Bok cure!
    Imate li kakvu preporuku za privatnog ginekologa, i kruži li kakva preporuka za nekog koji je dobar kod praćenja blizanačke trudnoće?
    Ja sam zadovoljna svojim ginićem iz doma zdravlja, no na prošlom pregledu prije desetak dana bio je na bolovanju pa ga je mijenjao neki cirkusant, a sad je taj moj na godišnjem sljedečih mjesec dana, i sva sam nekako jadna jer sam imala sto pitanja za taj pregled, a ostala sam nekako zakinuta i ovaj mi se lik uopće nije dopao, totalno je neozbiljno odgovarao na sve. Pripadam u Petrovu, i dobila sam uputnicu da se tamo prekontroliram u međuvremenu, jer je skoro šest tjedana do sljedećeg pregleda ipak malo previše (sad sam 14+6), ali nekako bi rađe otišla na pošteni pregled privatno, al pitam se gdje.
    Mislila sam na 3d ultrazvuk tamo iza 20-og tjedna u polikliniki Vili, tamo mi je preporučila jedna frendica, a možda odem kod njih onda i na taj pregled prije, jer se stvarno osjećam nedorečeno od zadnjeg puta.
    Imate neki prijedlog? Uputite me molim ako je već negdje otvorena ova tema, ja je nisam našla!
    Ko bi reko
    Ko bi reko
    domaći
    domaći


    Broj postova : 647
    Lokacija : Zagreb- Siget
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Ko bi reko pet srp 29, 2011 6:41 pm

    Bok Burrito mah .
    Ja sam vodila trudnoću privatno kod dr. Hafnera u polik. Supernova u Savskoj.
    Imam samo riječi pohvale za njega, fkt sam se osjećala sigurno i paženo.
    Jedina mana je šta sam išla rađati na Sv. Duh nadajući se da ću dopasti njemu. I sad, jesam dopala njemu, je sve to super prošlo sa ginekološke strane, spasio mi je i klince (odvajanje posteljice koja je prestala raditi svoju funkciju a druga dr. me stavila na "mirovanje" dok je dr. Hafner izvadio svoj skalpelić i sve sredio u pola sata), al meni se nije svidio tretman na babinjačama i neonatologiji.
    Sretno.
    Nikmi
    Nikmi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 587
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Nikmi pet srp 29, 2011 7:54 pm

    Ja sam vodila trudnoću kod Dr.Ujević Martine u poliklinci Vili. Od početka sam išla kod nje, skroz do 29 tjedna, onda me slala u bolnicu. Išla sam u početku svaka 4 tjedna, pa svaka 3 i na kraju svaka 2 tjedna na pregled. Ja sam prezadovoljna sa njom, njenim stavom, njenom stručnošču...
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by irenak pet srp 29, 2011 9:34 pm

    Mene je vodio u Vinogradskoj dr. Butorac, ali je on sada na ginekologiji tamo, a ne u rodilištu, ali koliko znam ima svoju ambulantu u poliklinici Batas. Dok je fenomenalan i baš sam kod njega htjela biti jer znam da je prije mene vodio frendici blizanačku trudnoću.
    Mirna15
    Mirna15
    domaći
    domaći


    Broj postova : 553
    Lokacija : Čulinec - Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Mirna15 sub srp 30, 2011 12:55 pm

    Ja sam vodila paralelno trudnoću kod HZZO doktora Dumančića i kod doktora Kosa u poliklinici Vili. Jako je dobar dijagnostičar. I sve kaj je rekao je tak i bilo. Čak je pogodio i težinu beba na kraju. U Petrovu sam išla kod doktora Hermana al sam na kraju završila kod doktora Blajića Smile
    Twin
    Twin
    Moderators
    Moderators


    Broj postova : 5719
    Lokacija : Zagreb-Dubrava
    Proud to be : Dupla duplica

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Twin sub srp 30, 2011 1:04 pm

    i ja bila kod dr-a Kosa u Vili. tamo me na uzv slaal moja dr iz Petrove koja mi je radila IVF.
    avatar
    burrito
    novak
    novak


    Broj postova : 34

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by burrito sub srp 30, 2011 3:55 pm

    Hvala na savjetima! Najvjerojatnije ću se naručiti kod dr. Kosa, nemam pojma koliko se čeka...no vjerojatno stignem, osobito za anomaly scan do kojeg još imam fore. Zanima me taj 3d, jerbo ovaj moj ima samo 2d - ne znam da li nešto propuštam. Na prošlom pregledu prije desetak dana ovaj ginić na zamjeni mi je radio pregled i ultrazvuk, i kao sve je super - bebači ok, samo im je mjerio širinu glavice, nije čak rekao koliko su dugački-kad sam ga pitala rekao je da se to više ne mjeri od drugog tromjesečja(?), rekao je da su nosići savršeni, i to je to. I još je provalio da su mono-mono. Nisam ga pitala trebaju li nam neki dodatni testovi, valjda je sve ok - ali tako mi je sve to nekako šturo. Jel pretjerujem? Možda se previše brinem, osobito kad znam da je to rizičnija varijanta dvojčeka. Ma mislim da me najviše pomelo to što nije bio moj dr. kojeg sam očekivala i koji je zbilja divan, a ovaj je bio tako neozbiljan i stalno se zezao, pa mi nije ulijevao povjerenje mada je rekao sve super stvari. I to s mjerenjem duljine, od glavice do guze - jel to rade kasnije ili samo u početku, iz vašeg iskustva? Na prva dva pregleda moj ginić mi je svaki put zapisao u knjižicu kako napreduju s tom duljinom.
    Joj svašta sam sad nadrobila - al eto, pitam se koliko je kod privatnika to sve skupa detaljnije i pouzdanije, i kako su izgledali vaši pregledi u prvom i drugom tromjesečju?
    Mirna15
    Mirna15
    domaći
    domaći


    Broj postova : 553
    Lokacija : Čulinec - Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Mirna15 sub srp 30, 2011 4:04 pm

    Kod Kosa sam ja išla negdje u 22 tjednu ak se dobro sjećam na anomaliy scan (moram pogledati u rokovnik) i čekala sam jedno 3 tjedna na red. Tak da ti je najbolje da izračunaš kad ti pada i naručiš se tad. Dost je prijazan čovjek i pitaj ga sve, uopće nije da će te otpiliti.

    Meni je isto moj hzzo mjesrio nuhalni nabor i nosiće i to je jedan od pokazatelja da su bebe ok. Meni nisu dali da idem na probir testove jer kažu da se kod blizanaca svašta može vidjeti i da se često pokažu lažni pokazatelji i onda se šalje na amnio a to nije bezazleno. Tak da sam ja čekala anomaly scan i tad je Kos potvrdio da je sve super. I da nije mi mjerio duljinu bebe al tek kad su jako porasli jer ih nije mogao pohvatati kak se spada
    Kažu da je mono-mono malo rizičnija no koja blizanačka trudnoća nije. Tak se ti opusti i sve bu ok
    Ko bi reko
    Ko bi reko
    domaći
    domaći


    Broj postova : 647
    Lokacija : Zagreb- Siget
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Ko bi reko sub srp 30, 2011 4:12 pm

    Burritić, naj se brigati kad se likari niš ne govore. Kad ti se žele obratit ozbiljno- to je bed.
    Mono-mono je samo statistika. Ti i tvoji kikići ćete bit super jer ćeš ti bit vesela i zdrava mamasita i tako do kraja... Ili barem do 36. tjedna Smile
    Mislim da bi se rijetko koja od nas mijenjala sada za singleton trudnoće.
    Uživaj jer si posebna.
    Kome god kažeš da su blizići bit će impresioniran.
    Pa se slobodno malo hvali okolo.
    avatar
    burrito
    novak
    novak


    Broj postova : 34

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by burrito sub srp 30, 2011 4:29 pm

    Smile Hvala curke!! Smile
    Nikmi
    Nikmi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 587
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Nikmi sub srp 30, 2011 5:29 pm

    Dužina se mjeri samo u početku dok su još maleni. Kasnije se samo mjeri težina. Meni je u početku izgledalo da su mono-mono (u 7.tjednu), al na slijedećem pregledu se vidjelo da su dvije vrečice tak da je ispala bolja varijanta. Al meni je Ujevićka odmah rekla što to znači ako su mono-mono i da se u tom slučaju treba još bolje pratiti trudnoća. I ja sam radila probir ili kaj već...ne sjećam se više kak se zvalo. I da je trebalo išla bi i na amniocentezu.
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Jorgovan sub srp 30, 2011 5:39 pm

    kod dr vraneš na trešnjevci (kontrole s UZV svaki mjesec).
    u 20. tj išla sam s blizićima na 3D UZV kod dr kosa (porodio mi 1. dijete)
    s 26. tj se javila dr hafneru na sv duh. dva puta me kratko zaprimio da mi da kortiće, hospitalizirao me s 36 tj i porodio bliziće za 5 dana.
    Smile Smile Smile
    Mirna15
    Mirna15
    domaći
    domaći


    Broj postova : 553
    Lokacija : Čulinec - Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Mirna15 sub srp 30, 2011 6:03 pm

    Mene su toliko upšlašili s tom amnio da sigurno ne bi išla. Rekli su mi da postoji mogućnost pobačaja a kad su blizanci onda moraju još bolje gađat (tam valjda gdje trebaju) da je to još rizičnije. Tak da sam ja vjerovala svom Dumančiću da je sve ok i strepila do Kosa kad je on to i potvrdio.. od tad sam mirna Smile
    avatar
    Adriana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1281
    Proud to be : mama trojkica

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Adriana sub srp 30, 2011 6:11 pm

    Moje trojke je vodio dr Dujić iz Merkura a on radi i privatno kod nekog dr u Draškovićevoj.
    Ko bi reko
    Ko bi reko
    domaći
    domaći


    Broj postova : 647
    Lokacija : Zagreb- Siget
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Ko bi reko sub srp 30, 2011 10:57 pm

    Biljana je napisao/la:
    s 26. tj se javila dr hafneru na sv duh. dva puta me kratko zaprimio da mi da kortiće, hospitalizirao me s 36 tj i porodio bliziće za 5 dana.
    Smile Smile Smile

    Ja sam se maaaaaalo zaljubila u dr. Hafnera.
    Onda su mi cure rekle da je to normalan odnos sa porodničarem Smile Nisam sigurna da je tome tako, al Muž je prihvatija objašnjenje ,pa...

    U svakom slučaju, dr. Hafner king
    Ko bi reko
    Ko bi reko
    domaći
    domaći


    Broj postova : 647
    Lokacija : Zagreb- Siget
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Ko bi reko sub srp 30, 2011 10:59 pm

    E, da, kod dr. H. je priča sa probirima bila otp. ovakva:

    Jeste li sigurni da bi nešto i napravili kad bi test doša pozitivan na mogućnost nečega u nekom određenom postotku?
    To vam je kod blizanaca totalno neprecizno.
    Nuhalni nabori su super, ja bih stao na tome.
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Jorgovan ned srp 31, 2011 1:12 am

    Ko bi reko je napisao/la:
    Biljana je napisao/la:
    s 26. tj se javila dr hafneru na sv duh. dva puta me kratko zaprimio da mi da kortiće, hospitalizirao me s 36 tj i porodio bliziće za 5 dana.
    Smile Smile Smile

    Ja sam se maaaaaalo zaljubila u dr. Hafnera.
    Onda su mi cure rekle da je to normalan odnos sa porodničarem Smile Nisam sigurna da je tome tako, al Muž je prihvatija objašnjenje ,pa...

    U svakom slučaju, dr. Hafner king
    haha, zbilja je simpatičan. a najvažnije od svega je što je odličan kliničar, bez pretjerivanja.
    tako je bio i dr kos, šteta da je otišao sa sv duha.
    imala sam iznimnu sreću da su me porodila dva doktora koji su mi vodili trudnoću - oba puta sam rodila u njihovom dežurstvu. dobro sam odabrala. Wink
    avatar
    burrito
    novak
    novak


    Broj postova : 34

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by burrito ned srp 31, 2011 10:46 am

    Znači li to da ste išle ciljano privatno kod nekih ginića, poput dr. H., da bi poslije išle rađati tamo gdje oni rade u bolnici, ako rade? Ili bi vam oni preporučili gdje da idete? Ja spadam u Petrovu, a nisam se još smislila gdje roditi, ako uopće mogu birat. Ali to je vjerujem druga tema na forumu pa ću pročeprkat tamo.
    Nikmi
    Nikmi
    domaći
    domaći


    Broj postova : 587
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Nikmi ned srp 31, 2011 10:58 am

    burrito je napisao/la:Znači li to da ste išle ciljano privatno kod nekih ginića, poput dr. H., da bi poslije išle rađati tamo gdje oni rade u bolnici, ako rade? Ili bi vam oni preporučili gdje da idete? Ja spadam u Petrovu, a nisam se još smislila gdje roditi, ako uopće mogu birat. Ali to je vjerujem druga tema na forumu pa ću pročeprkat tamo.

    Ja nisam, išla sam kod Ujević jer su mi je preporučili. Oni u Viliju su svi jako orijentirani na Sv.Duh, dosta ih je radilo tamo, a imaju i neke rodbinske veze. Mene je pitala gdje planiram roditi i rekla sam u Petrovoj, nije ništa komentirala, nego se raspitala kod kolega kod kojeg doktora bi bilo dobro da idem.
    Al mislim da ti tak malo veze ima...rodit ćeš kod onoga koga je zapalo dežurstvo...Osim ako naravno ne platiš da ti dođe baš određeni doktor na porod.
    Mirna15
    Mirna15
    domaći
    domaći


    Broj postova : 553
    Lokacija : Čulinec - Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Mirna15 ned srp 31, 2011 11:26 am

    A i to plaćanje može biti upitno. Kumina šogorica je platila dr. Blajiću iz Petrove da joj bude na porodu i kad je došla s trudovima ona ga je zvala a on baš tad gostovao Kod Sanje u emisiji i nije se mogao javiti i tak da nije ni došao na porod... al valjda je to samo slučajnost

    Ja sam isto išla kod Kosa jer su rekli da je dobar a u Petrovu jer sam par puta u toku trudnoće završila na hitnoj i bili su mi ok i nisam htjela ići dalje
    avatar
    burrito
    novak
    novak


    Broj postova : 34

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by burrito ned srp 31, 2011 11:27 am

    Pa ja isto imam dojam da je sam porod stvar lutrije (u smislu tko će ti biti na porođaju), osobito ako iznenada završiš u bolnici - meni je termin oko 20.1., ali koliko vidim većina bebaća se odluči izaći ranije, a to mi je taman negdi oko Božića i N.G. - živjeli godišnji!
    Međutim vidim da je dosta cura završilo u bolnici ranije, i tamo ostalo pratiti situaciju, pa je onda vjerojatno lakše kada te nastavi pratiti ginić koji je pratio i trudnoću, a možda te dopadne i na porođaju ili dogovorenom carskom...joj ne znam, nisam nikada morala u bolnicu i na tome sam zahvalna, a ovaj koncept s plaćanjem me isto "oduševljava", o tome još ne želim niti razmišljati!!! Ostala sam razjapljenih usta, ja naivka, kad mi je u frizeraju pred nekih mjesec dana frizerka spomenula podmazivanje babica i doktora. Ne znam zašto sam se iznenadila zapravo, ali eto mislila sam da je jedna tako prirodna stvar kao porođaj nešto što je zaobišlo ljudsku gramzivost.
    Mirna15
    Mirna15
    domaći
    domaći


    Broj postova : 553
    Lokacija : Čulinec - Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Mirna15 ned srp 31, 2011 11:33 am

    Sad nisam sigurna da ovo plaćanje da ti pbude na porodu jel podmazivanje ili je to normalno da platiš. Fakat ne znam.

    A ovo za dogovoreni carski. Eto ja sam ga imala i svugdje piše dogovor za završetak trudnoće(mala trudnica sa graničnom zdjelicom) i trebam se javiti 7.1. u bolnicu a ja 6.1. u trudovima. I dođem tamo i ona (naka specijalizantica)pa tek ste 2 prsta otvoreni pa ćemo čekat. U roku sat vremena ja sam se otvorila 8 prstiju i ona meni kaže da sam ja mala al su i bebe male pa nek ja probam vaginalno. Derem se ko luđak, muž kaže da je bio dogovor za carski i tad nastupa hvala Bogu doktor Blajić koji me je pregledao i u roku 15 min - pol sata rekao CARSKI!! I to bi to
    Tak da nekad i dogovor propadne
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Jorgovan ned srp 31, 2011 12:45 pm

    hm pa i je lutrija a opet.. ja sam shvatila porod kao ispit. ako se pripremim dobro će proći. valjda je moja pozitivna energija odigrala bar malo.
    platila nisam nikome.
    Wink
    sretno svima!
    Mirna15
    Mirna15
    domaći
    domaći


    Broj postova : 553
    Lokacija : Čulinec - Dubrava
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Mirna15 ned srp 31, 2011 1:15 pm

    Bome ni ja isto. Osim ovim privatnicima u Viliju Smile
    Ko bi reko
    Ko bi reko
    domaći
    domaći


    Broj postova : 647
    Lokacija : Zagreb- Siget
    Proud to be : mama blizanaca

    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Ko bi reko ned srp 31, 2011 2:25 pm

    Ovako, meni je razumljivo da traže lovu ako ih zoveš van njihovog radnog vremena (a recimo Hafner je fkt staaaalno u bolnici) u sred noći dana da te dođe poroditi.
    Ti hoćeš baš Njega, baš nekog Stručnjaka, i yeži ga- plati to. Ili se prepusti sustavu.

    Meni je slučajno H. bija dežuran. I nisam mu ništa extra plaćala.

    A šta se tiče biranja rodilišta- MOŽEŠ GDJE HOĆEŠ.

    Oni te čak mogu pokušati odgovoriti ali ne smiju te odbiti.

    Takav je zakon.

    Ja ne spadam na Sv Duh, došla sam sa krvarenjem bez IKAKVOG dokumenta (osobna, zdravtsvena...) i primili su me bez da sam se na ikoga "pozivala". Sestra je nešto progunđala da spadam u Petrovu, al sam joj rekla da nema beda, budem otišla tamo, samo da se tren porodim.

    Sponsored content


    Kod koga pratite trudnoću (Zg)? Empty Re: Kod koga pratite trudnoću (Zg)?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon svi 20, 2024 11:56 pm.