B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +21
    pinky
    Ivana
    TOMISLAVA
    waterlily
    leana28
    majaipetra
    blanche
    maksi
    didi
    irenak
    miki
    blaza27
    mimi mirna
    Twin
    Aleksandra
    goga
    Adriana
    tami
    I&S
    Sonja
    matilda
    25 posters

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      TOMISLAVA
      TOMISLAVA
      novak
      novak


      Broj postova : 25
      Lokacija : na pola puta

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by TOMISLAVA sri svi 18, 2011 11:10 pm

      Meni dr. nije nista rekao, ali posto su to IVF blizanci ( i prvih par dana sam hodala ko po jajima )te nakon krvavog iscjetka u 9 tt ne usudim se jos klanj
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Ivana čet svi 19, 2011 4:48 pm

      meni je u obje trudnoće sugerirao asptinenciju čisto zbog rizičnosti blizanačke trudnoće. uredno sam obje izgurala do termina i zato mi nije žao da sam ga poslušala. lakše se strpiti tih par mjeseci nego cijeli život imat grižnjaka ako se ranije rode jesam li kriva za to. nisam uopće dovodila u pitanje.
      doduše, meni nije teško palo jer nisam imala ni volje, ali mm-u.....prvi put je prihvatio ok, ali drugi put se već smijao od očaja Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 85897
      pinky
      pinky
      novak
      novak


      Broj postova : 46
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by pinky čet svi 19, 2011 7:26 pm

      meni je zabranjen sex od prvog dana...
      dondolanka
      dondolanka
      novak
      novak


      Broj postova : 62
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by dondolanka ned svi 22, 2011 6:59 pm

      Ja sam obilno krvarila sa 7tj. a sa 11tj. su počele kontrakcije pa je sex bio "ni pod razno". Hormoni su me pucali užasno pa mi se čak dogodilo da sam često sanjala odnso i nekim čudom čak doživjela vrj+hunac u snu koji je rezultirao groznim kontrakcijama. Kako sam bila malo trudna strah je bio toliko veliki da sam se bojala zaspati. Nakon poroda mi je trebalo nekih 3 mj da pokušam i ništa nije bilo "na svom mjestu". Još mjesecima poslije su nam trebali lubrikanti i zapravo još uvijek (još malo pa 2,5 godine poslije) osjetim ožiljak a definitivno se nije sve posložilo pa mi i sad zna biti bolno. Dakle, kad sumiram sve to plus kronični manjak vremena i mogućnosti moj spolni život je završio kad sam krenula u postupak potpomognute oplodnje. WTF
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Ivana čet lip 02, 2011 12:25 am

      ojoj. Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 85897
      i meni je zapravo, kad se sjetim, trebalo dugo da dođem k sebi. ali da te utješim - getting better all the time Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 207922
      Anonymous
      Gost
      Gost


      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Gost čet lip 02, 2011 4:09 pm

      Meni niko nista nije rekao , niti sam ja pitala.Danas sam bila na kontroli , potpuno sam zatvorena i sve je ok, da li to znaci da mogu?Iskreno i nemam neke pretjerane volje ..i sex nemam vec neko vrijeme.
      Ivana
      Ivana
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 3356
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : Dupla duplica

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Ivana sub lip 04, 2011 12:36 am

      ja bih pitala doktora, ali i slušala svoje tijelo.
      Hrabrica
      Hrabrica
      novak
      novak


      Broj postova : 12
      Lokacija : Lokve - Rijeka

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Hrabrica ned lip 12, 2011 2:16 pm

      Mi nismo smjeli od punkcije, a to je bilo 05. 03.!!!!!!!!!!!!!! I od tada ništa, kao pričekajte prva 3 mjeseca, a kada je dr. vidio da su blizanci rekao mi je zaboravite na odnose. Ja već pomalo ludim evil
      Nesmijem gledati maženje u serijama, čitati u knjigama.....pogledati MM-a. Napaljena sam non-stop!!!!! Najradije bih se napila broma!
      Anonymous
      Gost
      Gost


      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Gost ned lip 12, 2011 6:50 pm

      a joj ..pa sad (gdje mi je onaj smajli , sto pokazuje kako ga je sramota)..ima tu nacina ...he he Wink
      mala-kate
      mala-kate
      akter
      akter


      Broj postova : 256
      Lokacija : Sveta Nedjelja
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by mala-kate čet kol 30, 2012 8:09 pm

      Meni nitko nije nista rekao, pa se mi ni ne suzdrzavamo. Imali smo pauzu od 2 tjedna zbog mog krvarenja i jer sam koristila vaginalnu kremu, a sad lijepo sve po starom.
      malaplava
      malaplava
      novak
      novak


      Broj postova : 8
      Lokacija : zagreb

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by malaplava ned lip 30, 2013 7:31 pm

      ja nemam nikakve zabrane od strene doktora mislim da bi to svakako napomenuo no men strah da nekaj se ne dogodi

      Sponsored content


      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? - Page 2 Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: pet svi 10, 2024 6:53 am.