B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    +21
    pinky
    Ivana
    TOMISLAVA
    waterlily
    leana28
    majaipetra
    blanche
    maksi
    didi
    irenak
    miki
    blaza27
    mimi mirna
    Twin
    Aleksandra
    goga
    Adriana
    tami
    I&S
    Sonja
    matilda
    25 posters

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      matilda
      matilda
      akter
      akter


      Broj postova : 368
      Lokacija : METKOVIĆ
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by matilda ned vel 14, 2010 9:44 pm

      zanima me da li su vam ginekolozi spominjali šta vezano za odnose kad nosite blizance?
      meni je ispočetka posteljica bila nisko pa mi je zabranio, međutim ona je sad na dobrom mjestu i kod svakog pregleda doktor je zadovoljniji. Za odnose ne kaže ništa posebno pa me zanimaju vaša iskustva.
      Pozdrav
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Sonja ned vel 14, 2010 9:55 pm

      na moje pitanje o tome - rekao je da bi se trebalo suzdržati, ali nije strogo zabranio.
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by I&S ned vel 14, 2010 10:25 pm

      ja nikad nisam ni pitala niti mi je on nekaj rekao....pa smo mm i ja uredno do samog kraja skoro...... Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 827406
      uvijek mi je to pitanje palo napamet par dana poslije kontrole Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 85897
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by I&S ned vel 14, 2010 10:28 pm

      meni je sad zabranio......
      bila ja na prvom pregledu poslije poroda ovaj tjedan i pitam ga za odnose a on meni .....nemojte barem još MJESEC DANA......to sam prešutila jer mi smo već barem 10 puta od kad sam doma (rodila sam na carski rez)....
      probali smo nikakve smetnje nisam osjećala pa smo zaključili da možemo....i onda on tako......a dobro....
      tami
      tami
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 2080
      Lokacija : Dalmacija
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by tami ned vel 14, 2010 11:32 pm

      Meni je bilo zabranjeno od prvog dana i slušala sam svog doktora Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 697243 nije objašnjavao zašto.
      avatar
      Adriana
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1281
      Proud to be : mama trojkica

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Adriana ned vel 14, 2010 11:57 pm

      Ja sam sa trojkama o tome mogla samo sanjat.....
      goga
      goga
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1162
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by goga pon vel 15, 2010 12:44 am

      meni je zabranila prvih mjesec dana,pa onda opet sa 7mj.a posle poroda nisam ni mogla prva dva mjeseca
      I&S super za 10 puta ,tolko ja nisam u prvih 5 mjeseci poslije poroda
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Aleksandra pon vel 15, 2010 12:46 am

      meni nije ništa zabranila, samo pred kraj je rekla bolje ne ( iza 30tog tjedna ) ali par puta nismo izdržali. A poslije kažu 40 dana , ali mi ni to nismo slušali, više kao I&S Wink
      Twin
      Twin
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 5719
      Lokacija : Zagreb-Dubrava
      Proud to be : Dupla duplica

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Twin pon vel 15, 2010 12:57 am

      nisam smjela nikako

      a poslije smo ravno 2 mj iza poroda
      mimi mirna
      mimi mirna
      akter
      akter


      Broj postova : 178
      Lokacija : osijek
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by mimi mirna pon vel 15, 2010 1:00 am

      nama je rekao da smijemo, samo da budemo nježni, odnosno bez ikakvih žešćih akcija Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 230223
      blaza27
      blaza27
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3009
      Lokacija : jug
      Proud to be : Dupla duplica

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by blaza27 pon vel 15, 2010 1:49 am

      ako nije problematicna trudnoca i ako se neotvaras mozete bez problema
      miki
      miki
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3827
      Lokacija : Mlini
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by miki pon vel 15, 2010 1:50 am

      ma nije mi padalo na pamet ali ja sam i bila u bolnici cijelo vrijeme pa ne znam kako bi to izvela a iza poroda mislim iza prvog ciklusa.ne pitajte kako je bilo ko prvi put Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 33288
      matilda
      matilda
      akter
      akter


      Broj postova : 368
      Lokacija : METKOVIĆ
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by matilda pon vel 15, 2010 7:03 pm

      hvala na odgovorima! ponekad se uistinu teško suzdržati! Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 889846
      irenak
      irenak
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1195
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by irenak pon vel 15, 2010 9:29 pm

      Meni je bilo strogo zabranjeno, a obzirom da sam bila u bolnici, nije bio problem suzdržati se!!!
      avatar
      didi
      domaći
      domaći


      Broj postova : 507
      Lokacija : kaštel stari
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by didi uto vel 16, 2010 12:13 am

      meni nije rekao ništa ali straha je bilo pa smo se suzdržavali sami,adriana je faca Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 889846
      maksi
      maksi
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 5193
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by maksi uto vel 16, 2010 2:42 am

      Meni bilo strogo zabranjeno a iskreno nije mi ni padalo na pamet. Gin mi nije trebao ništa posebno objašnjavati. Znala sam zašto.
      A kasnije smo mjesec dana nakon poroda.
      blanche
      blanche
      domaći
      domaći


      Broj postova : 566
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by blanche uto vel 16, 2010 2:21 pm

      Ja sam oko 12-og tjedna imala smećkasti iscjedak koji sam prijavila ginekologici koja me odmah "probila" i rekla nema sexa do daljnjega...Budući da su meni hormoni švikali,bilo mi je grozno suzdržati se Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 697243 ali sam uspjela...Kasnijim pregledima utvrđeno je da je sve ok,ali ginićka je rekla nešto u stilu,ako ste do sad izdržali-možete i do kraja Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 85897
      Normalno,nismo izdržali...
      A sex nakon poroda uslijedio nakon 6 tjedana i bio-bolji nego ikad...Bojala sam se da zabranom sexa u trudnoći propuštam zadnje šanse za Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 827406prije bebica,okruženi smo masom mladih parova koji se nisu takli prvih nekoliko mjeseci,ali imamo odličan prosjek za sad Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 259179
      matilda
      matilda
      akter
      akter


      Broj postova : 368
      Lokacija : METKOVIĆ
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by matilda uto vel 16, 2010 7:02 pm

      blanche Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 6747
      irenak
      irenak
      domaći
      domaći


      Broj postova : 1195
      Lokacija : Zagreb
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by irenak uto vel 16, 2010 8:58 pm

      Bas to, blanche klanj odakle ti snage, hahahaha!!!!!!
      blanche
      blanche
      domaći
      domaći


      Broj postova : 566
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by blanche uto vel 16, 2010 11:57 pm

      Sad me sram Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Icon_redface
      I ja se čudim otkud nam volja i snaga(a pogotovo otkud mom dragom uopće želja nakon što me cijeli dan gleda u kućnom izdanju raščupane kose i ponekad na rubu Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Confused )
      Valjda nadoknađujem apstinencijsko razdoblje u trudnoći..Trebala mi je zabrana da shvatim da mi nije drago biti "suharak" Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Kopfschuettel
      Twin
      Twin
      Moderators
      Moderators


      Broj postova : 5719
      Lokacija : Zagreb-Dubrava
      Proud to be : Dupla duplica

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Twin sri vel 17, 2010 12:27 am

      Blanche ma meni je to predivno! TM te voli i želi zbog toga to i tko jesi, a to je kvaliteta koja se traži!!!
      majaipetra
      majaipetra
      novak
      novak


      Broj postova : 55

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by majaipetra sri vel 17, 2010 2:48 pm

      Meni nikada nitko nije spominjao zabranu seksa niti u prvoj niti u drugoj trudnoći. Štoviše...mislila sam da je tako svima, ali bila sam kao maca koja se tjera...hi, hi....ali na kraju mi nije baš bilo do bilo kakvih akcija....
      blanche
      blanche
      domaći
      domaći


      Broj postova : 566
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by blanche sri vel 17, 2010 8:23 pm

      Twin Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 150506
      avatar
      leana28
      novak
      novak


      Broj postova : 3

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by leana28 pon oľu 29, 2010 1:05 pm

      mi se sad ne suzdrzavamo (ja 35.tj) a kasnije
      cemo vidjeti Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 207922 Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? 207922 Gin. nisam pitala, niti mi je on sto rekao
      waterlily
      waterlily
      novak
      novak


      Broj postova : 9

      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by waterlily pet lip 04, 2010 2:31 pm

      Meni je gin u početku strogo zabranio (em što je blizanačka trudnoća, em što sam prije 2 god. imala missed ab.), a kako su tjedni odmicali, sve sam imala manju želju, tako da mi sad i dozvoli, mislim da ne bih...
      u početku sam se jedva suzdržavala, a sad mi od ogromnog trbuha i stalne nelagode ne pada na pamet...

      Sponsored content


      Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi? Empty Re: Blizanačka trudnoća-odnosi s partnerom-što su vam rekli vaši ginekolozi?

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: pet svi 10, 2024 9:33 am.